Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εκθεση 16,4
Βιολογια 19,8
Αρχαία 19,1
Λατινικα 19,2
Λογοτεχνία 17,5 και
Ιστορια 18,7!!
Και στο πρωτο πεδίο εβγαλα 18.883 μορια!!:D

Κοπελιά, εσύ παίζει να 'σαι πιο φυτό κι απ' την γλάστρα που 'χω στο μπαλκόνι μου (κλεμμένο). :P Συγχαρητήρια κι από 'δω Λενιώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
θεωρητικη κατευθυνση
αρχαια 17,4
λατινικα 18,2
ιστορια 18,8
βιολογια 20!!!!!!!!!
εκθεση 15,5
κειμενα 13,5 :(:'(

στο πρωτο εβγαλα 17729
:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Έκθεση: 19.3
Βιολογία Γενικής παιδείας: 20
Μαθηματικά: 15.1 :(
Φυσική: 19.4
Χημεία: 19.6
Βιολογία: 19.5

για 3ο πεδίο 18963 μόρια... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εκθεση 16.5,Εφαρμογές υπολογιστών 19.1,ΑΟΔΕ 20,Μαθηματικά Κ. 20,Μαθηματικά Γ 19.6,Φυσικη 19.9
Συνολικα 19473
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Έκθεση: 19.3
Βιολογία Γενικής παιδείας: 20
Μαθηματικά: 15.1 :(
Φυσική: 19.4
Χημεία: 19.6
Βιολογία: 19.5

για 3ο πεδίο 18963 μόρια... :)
Έχεις κάνει κάποιο λάθος, με αυτούς τους βαθμούς βγάζεις πάνω από 19100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Δε ξέρεις τους προφορικούς της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
α, ναι έβαζα παντού 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Έλα ντε όμως που μερικοί καθηγητές δε βάζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Καλά στο πρώτο Χαλανδρίου δεν βάζουν προφορικούς? Εμάς στο δεύτερο μας τάραξαν στα εικοσάρια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Για μαθητή που έχεις έστω και την μικρή υποψία ότι θα γράψει ένα 17-20 στις πανελλήνιες, πρέπει να του βάλεις 20 πιστεύω.

Άσχετα, που μερικοί δεν το εφαρμόζουν και την πληρώνουν τα καημένα τα παιδιά :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Θετική βάζουν αβέρτα και το κάνουν και συμβόλαιο από την αρχή της χρονιάς ότι όσο και να γράψουν θα χουν 20.
Τεχνολογική δε ξέρω τι γίνεται.
Θεωρητική,είναι λίγο περίεργα τα πράγματα.Εμένα η αρχαίου μου είχε 19 πρώτο τετράμηνο κι έγραψα στις πανελλήνιες 19,5.Και το 19 λέει μου το έβαλε για επισήμανση,όχι επειδή δεν άξιζα το 20.(νοιάστηκα για την επισήμανση,αν είχα 20,θα είχα βγάλει 50 μόρια παραπάνω,19738:P)
Πάντως κι εγώ στο δεύτερο ήθελα να πάω,μένω και πιο κοντά άλλωστε,αλλά μου είπαν ότι ανήκω στο πρώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Θετική βάζουν αβέρτα και το κάνουν και συμβόλαιο από την αρχή της χρονιάς ότι όσο και να γράψουν θα χουν 20.
Τεχνολογική δε ξέρω τι γίνεται.
Θεωρητική,είναι λίγο περίεργα τα πράγματα.Εμένα η αρχαίου μου είχε 19 πρώτο τετράμηνο κι έγραψα στις πανελλήνιες 19,5.Και το 19 λέει μου το έβαλε για επισήμανση,όχι επειδή δεν άξιζα το 20.(νοιάστηκα για την επισήμανση,αν είχα 20,θα είχα βγάλει 50 μόρια παραπάνω,19738:P)
Πάντως κι εγώ στο δεύτερο ήθελα να πάω,μένω και πιο κοντά άλλωστε,αλλά μου είπαν ότι ανήκω στο πρώτο.
Σε ενα ποστ σου πριν απο κανα μηνα νομιζω πως ειχα διαβασει πως δεν τα πηγες καλα και πως θα πας για 2η χρονια. wtf?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ειμαρμένη, είναι επιβεβλημένο το φροντιστήριο το καλοκαίρι πριν τη Β λυκείου για θεωρητική; Έχω ΜΟ 19,5 αρχαία, 19,8 Λογοτεχνία, 19,6 Ιστορία στο ενδεικτικό Α λυκείου σε σχολείο που γίνεται σοβαρή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
19738 Θεωρητικη? omg σε εμάς μία εβγαλε 19200 και το θεωρήσαμε θρίαμβο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Μαθηματικα κατ.:19,6 (99 και 97)
Φυσική κατ.:19,8 (99 both)
Χημεια:19,5 (98 και 97)
Βιλογία κατ:18,2(!) (93 και 89)
Μαθ. γεν.:20 (100)
Έκθεση:15,2 (78 και 74)

Σύνολο 2ο κ 4ο 19130. Στόχος:Χημικών Μηχανικών! Συγχαρητηρια παιδιαααααα!!! σκισατεεεεε!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Θετική βάζουν αβέρτα και το κάνουν και συμβόλαιο από την αρχή της χρονιάς ότι όσο και να γράψουν θα χουν 20.
Τεχνολογική δε ξέρω τι γίνεται.
Θεωρητική,είναι λίγο περίεργα τα πράγματα.Εμένα η αρχαίου μου είχε 19 πρώτο τετράμηνο κι έγραψα στις πανελλήνιες 19,5.Και το 19 λέει μου το έβαλε για επισήμανση,όχι επειδή δεν άξιζα το 20.(νοιάστηκα για την επισήμανση,αν είχα 20,θα είχα βγάλει 50 μόρια παραπάνω,19738:P)
Πάντως κι εγώ στο δεύτερο ήθελα να πάω,μένω και πιο κοντά άλλωστε,αλλά μου είπαν ότι ανήκω στο πρώτο.

Ναι, είναι γεγονός ότι οι φιλόλογοι είναι πολύ περίεργοι στο θέμα αυτό. Εγώ (και πολλοί άλλοι) της τεχνολογικής-θετικής είχα σε όλα τα μαθήματα και στα δύο τετράμηνα 20. Στη θεωρητική αμφιβάλλω αν αυτό συνέβη σε πάνω από 1-2 άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Σε ενα ποστ σου πριν απο κανα μηνα νομιζω πως ειχα διαβασει πως δεν τα πηγες καλα και πως θα πας για 2η χρονια. wtf?!
Ναι?Μάλλον κλαιγόμουν ως συνήθως.Βρες το να γελάσουμε:P.
-----------------------------------------
19738 Θεωρητικη? omg σε εμάς μία εβγαλε 19200 και το θεωρήσαμε θρίαμβο..
19688 για την ακρίβεια,λόγω του 19.Μα είναι θρίαμβος!
-----------------------------------------
Ειμαρμένη, είναι επιβεβλημένο το φροντιστήριο το καλοκαίρι πριν τη Β λυκείου για θεωρητική; Έχω ΜΟ 19,5 αρχαία, 19,8 Λογοτεχνία, 19,6 Ιστορία στο ενδεικτικό Α λυκείου σε σχολείο που γίνεται σοβαρή δουλειά.
Το καλοκαίρι πριν τη Β Λυκείου δεν άνοιξα ούτε περιοδικό.(Ήρθε βέβαια ως θεία δίκη τη καλοκαίρι της Γ).Καλά,εγώ δεν ήξερα και σε ποια κατεύθυνση να πάω,τι μαθήματα να έκανα?Κρίνω όμως ότι δεν είναι απαραίτητο.Κοίτα να ξεκουραστείς.
Άρχισα όμως από το χειμώνα της Β Λυκείου την ύλη της Γ και ειδικά αρχαία και λογοτεχνία.(Δεν έκανα καν τα μαθήματα της Β σε φροντιστήριο).Δώσε βάση εκεί και μην αφήνεις κενά σε γραμματική και συντατικό αρχαίων και λατινικών.Σου εύχομαι καλή τύχη κι ό,τι θες ρώτα με και,αν ξέρω, θα σε βοηθήσω!Α!Και οι βαθμοί σου είναι πάρα πολύ καλοί,αλλά μέχρι την τρίτη αλλάζουν πολλά πράγματα.Εγώ Α Λυκείου στις εξετάσεις είχα γράψει λογοτεχνία το χαμηλότερο μου 17,2 και στις πανελλήνιες έγραψα 19,8.Εν πάση περιπτώσει, συνέχισε έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ειμαρμένη: Γιατί, ξέρω εγώ τι κατεύθυνση θα πάρω; Άλγεβρα-Γεωμετρία-Φυσική έχω γράψει 20, Χημεία 19,6 και Αρχαία 19. Έχουν πέσει όλοι πάνω μου να πάω θετική, ενώ θέλω να αποφασίσω απερίσπαστη... Ευχαριστώ για τη βοήθεια και θερμά συγχαρητήρια για την επιτυχία σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Α κι εγώ καλύτερα είχα γράψει στα θετικά μαθήματα.Αλλά οι δικοί μου με έπρηζαν να πάω θεωρητική με το χαζό επιχείρημα:που να πας να μπλέκεις με μαθηματικά?Τελικά η απόφαση μου ήταν λίγο εν θερμώ και κατά τη διάρκεια αυτών των δύο χρόνων μετάνοιωσα πολλές φορές αλλά πάντα με κρατούσε η αγάπη μου για τη νομική.Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!Σκέψου το καλά πάντως και ξέχνα για λίγο τα μαθήματα,σκέψου τι θες να κάνεις δηλαδή κι αυτό θα σου δώσει δύναμη να αντέξεις και τα πιο δύσκολα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lila Kati

Νεοφερμένος

Η Lila Kati αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τεχνολογική Κατεύθυνση:

Μαθηματικά Κατ.: 19.6
Φυσική Κατ.: 18.6
ΑΝΕΦ: 18.4
ΑΟΔΕ: 19.3
Έκθεση: 18.8
Βιολογία ΓΠ: 19.8

Σύνολο στο 4ο: 19.347 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top