Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αμε,ειναι πολλες σχολες που με ενδιαφερουν και τις πιανω.
Μπραβο σου...!!!:bravo::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Είμαι θεωρητική και έβγαλα 19.025.. Στη Θεσσαλονικη το Παιδαγωγικό έχει 18.780.. Απ' ότι καταλαβαίνω την πιάνω άνετα εκτός κι' αν εκτοξευθούν οι βάσεις.. Τι πιστεύεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τόσα παιδαγωγικά πιάνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Είμαι θεωρητική και έβγαλα 19.025.. Στη Θεσσαλονικη το Παιδαγωγικό έχει 18.780.. Απ' ότι καταλαβαίνω την πιάνω άνετα εκτός κι' αν εκτοξευθούν οι βάσεις.. Τι πιστεύεται?[/quote

ετσι πως εγραψες το πιστευετε,πιστευω οτι τα παιδια μας γραμματα δεν θα μαθουν...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Είμαι θεωρητική και έβγαλα 19.025.. Στη Θεσσαλονικη το Παιδαγωγικό έχει 18.780.. Απ' ότι καταλαβαίνω την πιάνω άνετα εκτός κι' αν εκτοξευθούν οι βάσεις.. Τι πιστεύεται?[/quote

ετσι πως εγραψες το πιστευετε,πιστευω οτι τα παιδια μας γραμματα δεν θα μαθουν...:lol:

Και εσύ μάθε να βάζεις τόνους!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Και εσύ μάθε να βάζεις τόνους!! :D

δεν βαζω τονους για συντομια μονο οταν γραφω στον υπολογιστη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ρε παιδιά μερικοί συνηθίζουν greeklish:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αμαν βρε, ένα λάθος έκανα.. Πέσατε να με φάτε.. Όσο για τα παιδιά σου arismeister γίνε εσύ δάσκαλος και δίδαξε τα εσύ ρε "μαγκα".. Α, iliaso χαίρω πολύ ότι πιάνω παιδαγωγικά.. Με φώτισες, τι να σου πω.. Ρώτησα την εκτίμηση σας για τη συγκεκριμένη πόλη (Θεσσαλον.) γιατί θέλω να είμαι κοντά στην πόλη μου (Βέροια).. Αυτό.. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια και καλή ανάρρωση και στους δυο.. Όταν μάθετε τι σημαίνει διάλογος, τηλεφωνήστε...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Και εμενα με βιασαν στους προφορικους μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ.Και στα δυο ειχα τον ιδιο μεσο ορο στα τετραμηνα(14,5) και εγραψα και τον ιδιο βαθμο και στις πανελληνιες(18,6).Δεν ξερω ποσο ακριβως χανω αλλα χανω μορια.Βαλε και κατι αλλες βλακειες δικιες μου και φευγουν σιγα σιγα τα μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Προκοπης

Νεοφερμένος

Ο Προκοπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια εγω οπως ειπα πριν εχασα το πολλυτεχνιο ξανθης απο την εκθεση(08.3) δν ξερω γτ πηρα τετοιο βαθμο ακομα κλεω :'(θα ερχομουνα εδω μεταγραφη ΗΜΜΥ κλεω και οδυρομαι!!!!:(:(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Αμαν βρε, ένα λάθος έκανα.. Πέσατε να με φάτε.. Όσο για τα παιδιά σου arismeister γίνε εσύ δάσκαλος και δίδαξε τα εσύ ρε "μαγκα".. Α, iliaso χαίρω πολύ ότι πιάνω παιδαγωγικά.. Με φώτισες, τι να σου πω.. Ρώτησα την εκτίμηση σας για τη συγκεκριμένη πόλη (Θεσσαλον.) γιατί θέλω να είμαι κοντά στην πόλη μου (Βέροια).. Αυτό.. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια και καλή ανάρρωση και στους δυο.. Όταν μάθετε τι σημαίνει διάλογος, τηλεφωνήστε...!!!!

Οταν μαθεις να ξεχωριζεις την πλακα απο τη σοβαροτητα τα ξαναλεμε δεν θα βαζα την φατσουλα αν ηθελα να σε κατηγορισω :(...βεβαια δικο μου το λαθος γιατι ισως να ημουν λιγο προκλητικος.Οσο για το παιδαγωγικο το πιανεις σιγουρα,μη φοβασαι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros199106

Νεοφερμένος

Ο Alexandros199106 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Χαίρεται καταρχάς ( είμαι καινούριος στο φορουμ ).
Με 18.486 μορια που συγκέντρωσα, θα ήταν πιθανό, έστω και λίγο, να περάσω Νομική Θεσ/νικης?
Εκθεση 17,9
Βιολογια 19,1
Αρχαια 17,3
Λατινικα 17,8
Κειμενα 17,2
Ιστορια 19,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Χαίρεται καταρχάς ( είμαι καινούριος στο φορουμ ).
Με 18.486 μορια που συγκέντρωσα, θα ήταν πιθανό, έστω και λίγο, να περάσω Νομική Θεσ/νικης?
Εκθεση 17,9
Βιολογια 19,1
Αρχαια 17,3
Λατινικα 17,8
Κειμενα 17,2
Ιστορια 19,5

Δήλωσε την και θα σου πούμε με σιγουριά τον Αύγουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
αρχαια 19
λογοτεχνια 19,5
λατινικα 18,3(σκεψου να μην ηταν το καλυτερο μου!)
ιστορια18
εκθεση 16,5
ΑΟΘ 18,7
μαθηματικά 15,2

ελπιζω να περασω νομική κομοτηνης...με 18,452...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης 19,4
Φυσική κατεύθυνσης 19,6
ΑΕΠΠ 19,3
ΑΟΔΕ 16,1
Έκθεση 17,5
Βιολογία 19.7

Με εξέπληξαν λίγο οι διαφορές των δυο βαθμολογητών, αφού στη φυσική πχ ο ένας μου είχε 20 και ο άλλος 19,2....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Οταν μαθεις να ξεχωριζεις την πλακα απο τη σοβαροτητα τα ξαναλεμε δεν θα βαζα την φατσουλα αν ηθελα να σε κατηγορισω :(...βεβαια δικο μου το λαθος γιατι ισως να ημουν λιγο προκλητικος.Οσο για το παιδαγωγικο το πιανεις σιγουρα,μη φοβασαι.:D

Δεν κατάλαβα ότι είπες "για πλάκα" πως τα παιδιά σου, αν γίνω δασκάλα, δεν θα μάθουν τίποτα.. ΟΚ...Δεν τρέχει τίποτα.. Απλά εγώ ήθελα να μου απαντήσει κάποιος "σοβαρά" την εκτίμηση του για το ερώτημα αυτό.. Στο τέλος μου απάντησες..(Οσο για το παιδαγωγικο το πιανεις σιγουρα,μη φοβασαι.:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros199106

Νεοφερμένος

Ο Alexandros199106 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Όσον αφορά τις αποκλίσεις στους βαθμούς δείτε τι έπαθα στην έκθεση.

1ος Βαθμολογητής 99 /100

2ος 80/100

3ος 70/100

Ο Χριστός και η μάνα του δηλαδή... απο το 20 σχεδον του ενός στο 15 του άλλου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Φυσικη Κατ 9.1:P:P:oops:

Μαθ.Κατ 10.1

ΑΕΠΠ 13.4

Μαθ.Κατ 18

ΑΟΘ 17

Εκθεση 12.5

ΑΟΔΕΥ 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeF

Νεοφερμένος

Ο LeF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Eκθεση:14,8

Βιολογια:15

Λογοτεχνια:16,2

Ιστορια:10,9 !! :( (περιμενα τουλαχιστον 13..δεν ξερω τι εγινε...)

Αρχαια: 13,8

Λατινικα:14

μπλε=τα καλα *** κοκκινο=τα κακα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σ.Σ

Νεοφερμένος

Η Σ.Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Βιολογια Γενικης 19,8

Βιολογια Κατ. 19,5

Φυσικη Κατ 19,3

Χημεια Κατ 19,3

Μαθηματικα Κατ 20

Εκθεση 18,3



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top