Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
μα καλα ρε κρις σοβαρολογεις?17 18 καλα τι σχολειο ειναι αυτο?αξιοπρεπεια δεν υπαρχει γυμνασιο νομιζζαν οτι ηταν και βαζανε χαμηλους βαθμους δηλαδη στους κακους μαθητες βαζαν 0 δεν καταλαβαινω αυτη η τακτικη και οσο αυτο που ειπε ενας φιλος με τις βασεις και γω αυτο βλεπω να γινεται φετος οπως το 2000 και απο πολλα αλλα παιδια πλην ισκουλ ακουω απιθανους βαθμους απο μετρια μυαλα που ζητημα τα αλλα χρονια να πιαναν 16 τελικα το δειγμα μπορει να μην ειναι αντιπροσωπευτικο αλλα και απο εξω που ακουω οι επιδοσεις ειναι αναλογες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έλα, εντάξει, ηρεμήστε. Οι βάσεις βγαίνουν σε 2 και κάτι μήνες, μόνο τότε θα ξέρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η ιατρική αθήνας θα περάσει το 19400 όπως φαίνεται. Έλεος. Αυτό λέγεται κατάντια του εξεταστικού συστήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στο σχολειο μου παντως γενικα τα παιδια δεν τα πηγαν και τοσο καλα (ακομα και η Θετικη ηταν σε πολυ μετρια επιπεδα). Μπορω να πω και χειροτερα απο τους περυσινους. Μπορει ομως αυτο να ειναι και τυχαιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
και γω αυτο βλεπω σιβιλαρα
-----------------------------------------
Στο σχολειο μου παντως γενικα τα παιδια δεν τα πηγαν και τοσο καλα (ακομα και η Θετικη ηταν σε πολυ μετρια επιπεδα). Μπορω να πω και χειροτερα απο τους περυσινους. Μπορει ομως αυτο να ειναι και τυχαιο...
τυχαιο ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Είδες όλα τα σχολεία της επικράτειας και το λες αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Η ιατρική αθήνας θα περάσει το 19400 όπως φαίνεται. Έλεος. Αυτό λέγεται κατάντια του εξεταστικού συστήματος.
δεν ξερω αν ειναι καταντια απλα καταδεικνυει οτι οι πανελληνιες συνδεονται με τις εκλογες
-----------------------------------------
Είδες όλα τα σχολεία της επικράτειας και το λες αυτό;
απο το δικο μου το νομο τα ποσοστα ειναι απιστευτα ιστορικα υψηλα και απο μαθητες μετριους να ακουμπουν ην οροφη οπως το 2000 δηλαδη δε θελω να γινωω μαντης κακων αλλα βλεπω πολλουςς αριστουχους με υπερογκσ μορια να μενουν εκτος πρωτης επιογης και αυτο ειναι κατα:'(ντια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Στο σχολειο μου παντως γενικα τα παιδια δεν τα πηγαν και τοσο καλα (ακομα και η Θετικη ηταν σε πολυ μετρια επιπεδα). Μπορω να πω και χειροτερα απο τους περυσινους. Μπορει ομως αυτο να ειναι και τυχαιο...

Ούτε στο δικό μου σχολείο τα πήγαν καλά τα παιδιά πάντως! άλλο ένα τυχαίο περιστατικό?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πάντως, κι εκεί που πήγα εγώ, για περιοχή και σχολείο με παραδοσιακά υψηλά ποσοστά αριστούχων, δεν είδα και τα τέρατα. Φυσιολογικά πράματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
δεν ξερω αν ειναι καταντια απλα καταδεικνυει οτι οι πανελληνιες συνδεονται με τις εκλογες
-----------------------------------------

απο το δικο μου το νομο τα ποσοστα ειναι απιστευτα ιστορικα υψηλα και απο μαθητες μετριους να ακουμπουν ην οροφη οπως το 2000 δηλαδη δε θελω να γινωω μαντης κακων αλλα βλεπω πολλουςς αριστουχους με υπερογκσ μορια να μενουν εκτος πρωτης επιογης και αυτο ειναι κατα:'(ντια
Υπάρχουν ειδικοί αναλυτές και υποστηρίζουν ότι οι ιατρικές είτε θα παραμείνουν σταθερές είτε θα έχουν μια μικρή πτώση(μπορείτε να δειτε σχετικές αναφορές στο ischool), άρα η προσωπική σου εκτίμηση είναι λανθασμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Υπάρχουν ειδικοί αναλυτές και υποστηρίζουν ότι οι ιατρικές είτε θα παραμείνουν σταθερές είτε θα έχουν μια μικρή πτώση(μπορείτε να δειτε σχετικές αναφορές στο ischool), άρα η προσωπική σου εκτίμηση είναι λανθασμένη.
δυστυχως φιλε μου εχεις μεινει πισω οι εκτιμησεις αυτες που λες ηταν πριν βγουν τα αποτελεσματα που ολοι ελεγαν για κατω η βιολογια σε ποσοστα ακομα και τα μαθηματικα και τελικα η βιολογια ηταν οριακα πιο πανω και απο περσι!!!!!! καλα τα μαηματικα δε τα συζηταμε οι αριστουχοι τριπλασιαστηκαν φετος οι ειιδικοι αναλυτες που αναφερεις απο σημερα μιλανε οτι δεν πεφτουν οι ιατρικες και αναμενεται ανοδος:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
δυστυχως φιλε μου εχεις μεινει πισω οι εκτιμησεις ηταν πριν βγουν τα αποτελεσματα που ολοι ελεγαν για κατω η βιολογια σε ποσοστα ακομα και τα μαθηματικα και τελικα η βιολογια ηταν οριακα πιο πανω και απο περσι!!!!!! καλα τα μαηματικα δε τα συζηταμε οι αριστουχοι τριπλασιαστηκαν φετος οι ειιδικοι αναλυτες που αναφερεις απο σημερα μιλανε οτι δεν πεφτουν οι ιατρικες και αναμενεται ανοδος:iagree:
Πηγή, φίλε μου... Όχι αερολογίες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ολοι αριστουχοι μιλαμε φετος εγινε οτι και το 2000 με αυτα που ακουω απο χτες δεν ξερω οι βασεις που θα φτασουν:iagree:

Φιλαράκι μου, βάση πάνω από 19400 αποκλείεται να υπάρξει!! Οπότε μην μου πεις ότι δεν πιάνω ιατρική θεσσαλονίοκης. Θέλω να μου πεις ποια χρονιά έδινες και πόσο έβγαλες.. Και σταμάτα πια να κάνεις τον ξερόλα γιατί μου τα κανες τσουρέκια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
δεν ξερω αν ειναι καταντια απλα καταδεικνυει οτι οι πανελληνιες συνδεονται με τις εκλογες

Αυτο παλι πως συνδυαζεται????

Το οτι ανεβαινουν οι βασεις (αν οντως ανεβουν), για μενα εχει να κανει κυριως με το οτι ολο και περισσοτερα παιδια πανε φροντιστηριο => καλυτερη προετοιμασια => καλυτερα αποτελεσματα. Συν βεβαια οτι δεν νομιζω τα τελευταια 2-3 χρονια να εχει μπει κατι "τραβηγμενο" πουθενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Πηγή, φίλε μου... Όχι αερολογίες .
κατσικας www.alfavita.gr χαρακτηριστικα λεει δεν πεφτουν οι ιατρικες:iagree:
-----------------------------------------
Φιλαράκι μου, βάση πάνω από 19400 αποκλείεται να υπάρξει!! Οπότε μην μου πεις ότι δεν πιάνω ιατρική θεσσαλονίοκης. Θέλω να μου πεις ποια χρονιά έδινες και πόσο έβγαλες.. Και σταμάτα πια να κάνεις τον ξερόλα γιατί μου τα κανες τσουρέκια.....
κι ομως ειχε υπαρξει βαση πανω απο 19400 το 2000 μπες να δεις βασεις να μεινεις ξερος τι να σου πω για τις ιατρικες του κεντρου με τη φετινη πληθωρα αριστουχων τιποτα δεν αποκλειεται δε σου πα οτι θα παει η ιατρικη αθηνας 19800 αλλα 19400 ειναι πολυ πιθανο δυστυχως:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagsai

Νεοφερμένος

Ο vagsai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ούτε στο δικό μου σχολείο τα πήγαν καλά τα παιδιά πάντως! άλλο ένα τυχαίο περιστατικό?:P

Και στο δικό μου τα ίδια... πολλά "τυχαία περιστατικά" βλέπω... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ακούς Κάτσικα=Ψώνισες από σβέρκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ρε παιδιά κοιτάτε όλοι τις βάσεις και κανείς δεν κοιτάει στην έκθεση τι έγινε...Από τα σημαντικότερα μαθήματα είναι, μπορεί να σε βάλει σε μια σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Το δεν υποχωρούν δε μεταφράζεται ότι θα ανέβουν τόσο πολύ, όσο λες αλλά ότι θα μείνουν σταθερές και ενδεχομένως να έχουν μια μικρή άνοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Το δεν υποχωρούν δε μεταφράζεται ότι θα ανέβουν τόσο πολύ, όσο λες αλλά ότι θα μείνουν σταθερές και ενδεχομένως να έχουν μια μικρή άνοδο.
ε ναι καμια 50 με 100 μορια και αυτο μεγαλη ανοδος δεν ειναι? εδω εχουν φτασει στο ταβανι και αυτο μεγαλη ανοδος θεωρειται κατα τη γνωμη μου:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top