Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μόνο την απλή λογική ξέχασαν. :lol:

Καλά το να λένε ότι ευνοήθηκαν αυτοί που είχαν Οικονομία είναι ό,τι πιο κουλό. (μήπως το είπε κανένας άσχετος γονέας αυτό; )

Ευνοήθηκαν αυτοί που είχαν μυαλό και δεν ήταν και αγχωμένοι.



-petros

Όχι άσχετος γονέας, μαθήτρια με 19τόσα μόρια μου το είπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ρε παιδιά πραγματικά έλεος....ένα έυκολο θέμα είπαν και αυτοί να βάλουν,το οποίο απαιτούσε απλή λογική που χρησιμοποιεί και η νοικοκυρά οταν πηγαίνει στο σουπερμάρκετ,αλλά τα παιδιά,επειδή τους φάνηκε υπερβολικά απλό,προσπάθησαν να βρούν μήπως έκρυβε καμιά παγίδα....και την πάτησαν!Βέβαια,επειδή δεν έχω δώσει ακόμα πανελλήνιες και δεν ξέρω το άγχος που επικρατεί αυτή τη στιγμή,εννοείται πως δεν κρίνω κανέναν αν το έκανε λάθος!απλά όταν το είδα μου φάνηκε υπερβολικά απλό και δεν μπορούσα να πιστέψω οτι έγινε τέτοιος χαμός για αυτό το υποερώτημα!

Εξω απο το χορο πολλα μπορουν να λεγονται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Σε αυτό που λες έχεις δίκιο (επιλογή μέσης τιμής η διαμέσου) και στο κόλλημα που υπήρχε με την άλλη λύση, δεν έχει όμως σχέση μ' αυτό που είπα.
dythor εγώ που έκανα διαφορετική λύση, ΣΩΣΤΗ και βασισμένη στη ΛΟΓΙΚΗ με ίδιο αποτέλεσμα με αυτό που βγάλαν τα φροντιστήρια, μου κόψανε, 2 μόρια ο ένας και 3 ο άλλος:nono:

Αρα ασε τη λογική κατα μέρος γιατί μάλλον βαριούνται να διαβάζουν. Οτι πει το υπουργείο, αμα έχεις ίδια λύση πάλι καλά.. ειδικά εγώ που έγραψα και ολόκληρη παράγραφο μάλλον βαρέθηκαν να διαβάσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
dythor εγώ που έκανα διαφορετική λύση, ΣΩΣΤΗ και βασισμένη στη ΛΟΓΙΚΗ με ίδιο αποτέλεσμα με αυτό που βγάλαν τα φροντιστήρια, μου κόψανε, 2 μόρια ο ένας και 3 ο άλλος:nono:

Αρα ασε τη λογική κατα μέρος γιατί μάλλον βαριούνται να διαβάζουν. Οτι πει το υπουργείο, αμα έχεις ίδια λύση πάλι καλά.. ειδικά εγώ που έγραψα και ολόκληρη παράγραφο μάλλον βαρέθηκαν να διαβάσουν.

+10000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
dythor εγώ που έκανα διαφορετική λύση, ΣΩΣΤΗ και βασισμένη στη ΛΟΓΙΚΗ με ίδιο αποτέλεσμα με αυτό που βγάλαν τα φροντιστήρια, μου κόψανε, 2 μόρια ο ένας και 3 ο άλλος:nono:

Αρα ασε τη λογική κατα μέρος γιατί μάλλον βαριούνται να διαβάζουν. Οτι πει το υπουργείο, αμα έχεις ίδια λύση πάλι καλά.. ειδικά εγώ που έγραψα και ολόκληρη παράγραφο μάλλον βαρέθηκαν να διαβάσουν.

Μα το Θεό Nickzor έπαθα ακριβώς το ίδιο πράγμα. Έγραψα λύση απόλυτα τεκμηριωμένη, με την ίδια λογική με τη λύση του υπουργείου και μου κόψαν 2 μόρια ο καθένας(Είχα κάνει και ένα λάθος σε Σ-Λ).
Γι'αυτό Dythor δεν είναι μόνο θέμα κριτικής ικανότητας.
Εμένα η υπερβολική κριτική ικανότητα μέφαγε έτσι πως ήρθαν τα πράγματα.:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Μα το Θεό Nickzor έπαθα ακριβώς το ίδιο πράγμα. Έγραψα λύση απόλυτα τεκμηριωμένη, με την ίδια λογική με τη λύση του υπουργείου και μου κόψαν 2 μόρια ο καθένας(Είχα κάνει και ένα λάθος σε Σ-Λ).
Γι'αυτό Dythor δεν είναι μόνο θέμα κριτικής ικανότητας.
Εμένα η υπερβολική κριτική ικανότητα μέφαγε έτσι πως ήρθαν τα πράγματα.:D:D:D:D:D

Συμφωνώ και με τους 3. Εγώ στο τελευταίο ερώτημα αντί να πάρω διακρίνουσα, πήρα μονοτονία της f' και βρήκα ότι έχει θετικό ελάχιστο και μόνο ο ένας έκανε τον κόπο να το διαβάσει. Ο άλλος μου το έκοψε μάλλον όλο, αφού φυσικά δεν συμφωνούσε η λύση μου με του υπουργείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Εξω απο το χορο πολλα μπορουν να λεγονται;)

Ναι φίλε Aendil,και για αυτόν ακριβώς τον λόγο αναφέρω στο ποστ μου οτι δεν μπορώ να γνωρίζω το άγχος που έχουν οι μαθητές κατα τη διάρκεια των εξετάσεων,το οποίο δεν τους επιτρέπει να σκεφτούν σωστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
;;!!!;;!!;!


Ο άλλος λέει δεν κατάλαβα τι έπρεπε να κάνω κι έχει βγάλει πάνω από 18.



Θέλετε να λέγεστε κι επιστήμονες...

οταν ειδα για πρωτη φορα την ασκηση στο σχολικο βιβλιο δεν εβγαζα κανενα νοημα, αρχικα...
αν θες κοιταξε την ειναι στη γ ομαδα στη στατιστικη η ασκηση (νομιζω) 5
οταν την ειδα την επομενη μερα στις εξετασεις ηξερα παρα πολυ καλα τι επρεπε να κανω
οπως εχουν πει πολλοι εδω μεσα η ασκηση λυνοταν με απλη λογικη
με αναγωγη στο ευρω η στις χιλιες ωρες
καταλαβες??
και οντως μαθηματικα γεν εγραψα 19.7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Πανελλαδικές 2008( 1η και τελευταία φορά που δίνω):
Έκθεση:16.1
ΑΕΠΠ:17.6
Μαθ_Γεν:19.6
Μαθ_Κατ:7.7
Φυσ_Κατ:13.7
ΑΟΔΕ:20
ΑΟΘ:19
Μόρια:16845
Σχολή:Το πιο πιθανό Οικονομικές Επιστήμες Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaaa

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Επειδη τα μαθηματικα γενικης ηταν ενα μαθημα που εκλαψα θελω κ εγω να πω τον πονο μου.Ειμαι θεωρητικη και με το που ειδα αυτο το ερωτημα για τισ μπαταριες σκεφτομουνα για ωρα και δεν μου ερχοταν τιποτα αγχωθηκα πολυ και τελειωσε η ωρα γρηγορα
Ειχα κ ενα κολημα με τισ πραξεις κ μετα δεν ειχα πολυ χρονο για το 4ο θεμα
Δυσκολευτηκα πολυ με το α ερωτημα του 4ουκαι δεν τελειωσα σωστα τα αλλα 2 ερωτηματα
Ξερετε μετα βγηκα εξω κ ακουγα απο ολουσ πανευκολα τα θεματα
Οταν δε ειπα οτι δεν ηξερα αυτο απο το 3ο θεμα μου λεγανε οτι ηταν πολυ ευκολο.εγω σε αυτο το ερωτημα εγραψα οτι μασς συμφερει να αγορασουμε αυτη την μπαταρια με την μεγαλυτερη μεση τιμη.τεσπα μετα πηγα σπιτι κ εριξα το κλαμα της ζωης μου
γιατι μαθηματικα ηθελα να γρψω ενα 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
18,079 sto 1o 16.580 sto 3o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Όλοι σας γράψατε πάρα πολύ καλά στο ΑΟΔΕΥ και βγάλατε οι περισσότεροι πολύ καλά μόρια.

Εγώ παρόλο που διάβαζα έβγαλα και Γ.Β.Π και μόρια κάτω από την βάση (10 & 10.000 αντίστοιχα) και δεν περνάω πουθενά. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Όλοι σας γράψατε πάρα πολύ καλά στο ΑΟΔΕΥ και βγάλατε οι περισσότεροι πολύ καλά μόρια.

Εγώ παρόλο που διάβαζα έβγαλα και Γ.Β.Π και μόρια κάτω από την βάση (10 & 10.000 αντίστοιχα) και δεν περνάω πουθενά. :'(
Ίσως το διαβασμά σου δεν ήταν αρκετό...τουλάχιστον πήρες ένα μάθημα και του χρόνου,καταβάλλοντας περισσότερη προσπάθεια μπορείς να τα πας πολύ καλύτερα!Μην χάνεις το κουράγιο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Επειδη τα μαθηματικα γενικης ηταν ενα μαθημα που εκλαψα θελω κ εγω να πω τον πονο μου.Ειμαι θεωρητικη και με το που ειδα αυτο το ερωτημα για τισ μπαταριες σκεφτομουνα για ωρα και δεν μου ερχοταν τιποτα αγχωθηκα πολυ και τελειωσε η ωρα γρηγορα
Ειχα κ ενα κολημα με τισ πραξεις κ μετα δεν ειχα πολυ χρονο για το 4ο θεμα
Δυσκολευτηκα πολυ με το α ερωτημα του 4ουκαι δεν τελειωσα σωστα τα αλλα 2 ερωτηματα
Ξερετε μετα βγηκα εξω κ ακουγα απο ολουσ πανευκολα τα θεματα
Οταν δε ειπα οτι δεν ηξερα αυτο απο το 3ο θεμα μου λεγανε οτι ηταν πολυ ευκολο.εγω σε αυτο το ερωτημα εγραψα οτι μασς συμφερει να αγορασουμε αυτη την μπαταρια με την μεγαλυτερη μεση τιμη.τεσπα μετα πηγα σπιτι κ εριξα το κλαμα της ζωης μου
γιατι μαθηματικα ηθελα να γρψω ενα 19
Αν θες το καλό σου μην ανοίξεις ποτέ επιχείρηση...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nalfein

Νεοφερμένος

Ο Nalfein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγω εβγαλα

Μαθηματικα κατ. 98
Μαθηματικα γεν. 100
ΑΕΠΠ 100
ΑΟΔΕ 98,5
Φυσικη 99

και....

Εκθεση 57,5

18818.. χανω ΗΜΜΥ λογω εκθεσης :'( και ποτε δεν ειχα γραψει κατω απο 15 σχολειο/φροντιστηριο εδς κ 2 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Υπάρχουν κι άλλα ΗΜΜΥ εκτός απο το ΕΜΠ αν το θες πραγματικά ;) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Έλεος τι πάθανε όλοι με αυτό το ΕΜΠ...λες και δίνει αλλο πτυχίο να πούμε...δηλαδή σε χαλάει να πας θεσσαλονίκη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
To ΕΜΠ καλώς ή κακώς έχει το όνομα εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ε το όνομα έχει όπως λες και συ.Ο άλλος λέει δεν πιάνω ΗΜΜΥ,ενώ δεν πιάνει ΗΜΜΥ ΕΜΠ.Σαν να έχει είναι η μόνη που υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Σε αυτό έχεις δίκιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top