Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Καλα κι εγω στην εκθεση εκανα του κοσμου τις μουντζουρες, ειδικα στην περιληψη η οποια με δυσκολεψε παρα πολυ. Ενα μηνα ειχα την αγωνια: "θα μου κοψουν, δε θα μου κοψουν"! Τελικα τα πηγα καλα, ειδικα για εκθεση :)
Λωλ και μένα μου φάνηκε μανίκι η περίληψη, την έγραψα δυο φορές κιόλας. =p
(εννοείται παρέδοσα τη βελτιωμένη βέρζιον μόνο)

Πάντως ενώ είχα πολλές μουτζούρες πήρα στην έκθεση 18,2.
Μετά στα επόμενα μαθήματα ανακάλυψα κάτι στυλό που σβήνουν όσο είναι φρέσκα και μετά είναι αδύνατο να το σβήσεις (λωλ πατέντες!) και έτσι δεν είχα ούτε μισή μουτζούρα. xD


Όμως δε νομίζω να μετράει αν έχεις μουτζούρες. Δηλαδή όντως προκαταλαμβάνεται αρνητικά ή θετικά ο διορθωτής αλλά τώρα να σου κόψει ή να σου χαρίσει βαθμό για την εικόνα του γραπτού; Show mercy plx.

ψ. τα Πεύκα στην Αθήνα τι περιοχή είναι; Πού βρίσκεται lawl; Γιατί εκεί βαθμολογούμασταν εμείς και το'χω περιέργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω πηρα 16.7 :P. Τα μαθηματικα με το 10.5 με χαντακωσαν! Καλο το κολπο μ' αυτα τα στυλο! Θα το κανω του χρονου! Εμενα μου το ειχε πει η φιλολογος στο σχολειο που διορθωνει πανελληνιες απο το 2001, οτι αν δει ενα γραπτο πολυ επιμελημενο η πολυ χαλια το προσμετρα θετικα η αρνητικα αντιστοιχα! Το πολυ 2-3 μορια ομως. Περιοχη Πευκα στην Αθηνα δεν υπαρχει! Πευκη ναι υπαρχει και ειναι στα βορεια προαστια, κοντα στο Μαρουσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Εγω πηρα 16.7 :P. Τα μαθηματικα με το 10.5 με χαντακωσαν! Καλο το κολπο μ' αυτα τα στυλο! Θα το κανω του χρονου! Εμενα μου το ειχε πει η φιλολογος στο σχολειο που διορθωνει πανελληνιες απο το 2001, οτι αν δει ενα γραπτο πολυ επιμελημενο η πολυ χαλια το προσμετρα θετικα η αρνητικα αντιστοιχα! Το πολυ 2-3 μορια ομως. Περιοχη Πευκα στην Αθηνα δεν υπαρχει! Πευκη ναι υπαρχει και ειναι στα βορεια προαστια, κοντα στο Μαρουσι.
Πεύκη ναι, my bad. Ώστε βόρεια προάστια ε. Έτσι εξηγείται το τσεκούρωμα λολ.

Ρε c μαθηματικά κατ. έγινε σφαγή φέτος και νομίζω είχαν ψιλοδίκιο που εξεγέρθηκαν οι μαθηματικοί και είπαν οτι με τέτοια θέματα καταργείται το έργο του καθηγητή (που μεταξύ μας είναι ήδη καταργημένο με την παραπαιδεία). Κάθε φορά που θέλουν να ελέξουν τις βάσεις ή να τις ρίξουν σχετικά, χτυπάνε με τα μαθηματικά κατ. Έλεος δλδ, το μάθημα μπαλαντέρ είναι;

Πάντως αν είναι και για 2-3 μόρια θα την πρόσεχα την εικόνα του γραπτού, γιατί μπορεί να την πατήσεις και για 2-3 μόρια (και νομίζω τότε είναι χειρότερο απ'το να τον πάρεις κανονικά!).

Α να γράψω και τους βαθμούς μου :3
Μαθηματικά κατ. 19,9
Φυσική κατ. 19,7
Βιολογία κατ. 19,8
Χημεία κατ. 19,9
Μαθηματικά γεν. 20
Έκθεση 18,2

Αν τον βρω τον τύπο που στα μαθηματικά κατ. μου έβαλε 99 στα 100 θα τον λιντζάρω χαχαχα. (είχα 99 α' βαθμολογητή, 100 β' βαθμολογητή! ελε0ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Εγώ δε νομίζω πως χτύπησαν τόοοοσο πολύ μαθ. κατ., όσο ακούστηκε (βέβαια γι' αυτό και οι φυσικοί κώλωσαν και έβαλαν τα πιο εύκολα των 100 τελευταίων χρόνων ... πότε θα χτυπήσουν φυσική με σοβαρά θέματα επιτέλους ; ) Τώρα αν ο άλλος δε ξέρει να παραγωγίζει (μιλάω γι' αυτούς που έγραψαν 1-5), μπορεί να πάει κάπου αλλού, πέρα απ' το λύκειο. Τα θέματα δεν ήταν και τόσο εξωφρενικά δύσκολα, απλώς μερικοί είδαν κάτι το ασυνήθιστο για εξετάσεις και πελάγωσαν. Όπως είπε και εύστοχα ένας φίλος, και τι δεν ακούσαμε εκείνη τη μέρα από τα Μ.Μ.Ε. . Για πανωλεθρίες, για ιστορικές μάχες τύπου Βατερλό, Μεσολόγγι κ.λπ.


Ε, ας το γυρίσουμε στην ιστορία καλύτερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Συγχαρητηρια για ολα και κυριως για τα μαθηματικα κατ. Στην κατασταση που πηγα εγω στα Μαθηματικα (με 39 πυρετο και 1 ωρα υπνο) και πολυ εγραψα! Δε λεω οτι θα εγραφα και 19.9 (:!:), αλλα ενα 15-16 θα το επιανα. Στα επομενα μαθηματα πηγα με πολυ ασχημη ψυχολογια, καθως ειχα χασει ηδη τη σχολη που θελω. Παντως αν αρρωστησω και του χρονου θα ειμαι και πολυ γκαντεμης!

EDIT: Για τη Φυσικη συμφωνω, τα θεματα φετος ηταν κατι παραπανω απο γελοια (ασχετα αν εγω πατωσα με 16.4, μου θελω και Φυσικο τρομαρα μου!). Μολις ειπα στον καθηγητη μου τι εκανα (στο 4ο δε θυμομουν τους τυπους των u1' και u2', ελυσα συστημα Α.Δ.Ο. και Α.Δ.Κ.Ε και φυσικα εβγαλα μια αναλογια μαζων 3 λαλουν και 2 χορευουν!) εβριζε επι 20 λεπτα! Τωρα οτι εγινε εγινε, του χρονου παμε γερα με τσαμπουκα!!
Στα μαθηματικα δεν ηταν τοσο η δυσκολια, οσο το γεγονος οτι τα θεματα (κυριως το 4α) ηταν εξω απο τη συνηθη λογικη. Χρειαζοταν ψυχραιμια και ευρηματικοτητητα για να διαπιστωσει καποιος οτι τελικα η λυση τους δεν ηταν τοσο περιπλοκη οσο φανταζοταν στην αρχη! Ο πανικος ηταν ο χειροτερος συμβουλος εκεινη την ωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Εγώ δε νομίζω πως χτύπησαν τόοοοσο πολύ μαθ. κατ., όσο ακούστηκε (βέβαια γι' αυτό και οι φυσικοί κώλωσαν και έβαλαν τα πιο εύκολα των 100 τελευταίων χρόνων ... πότε θα χτυπήσουν φυσική με σοβαρά θέματα επιτέλους ; ) Τώρα αν ο άλλος δε ξέρει να παραγωγίζει (μιλάω γι' αυτούς που έγραψαν 1-5), μπορεί να πάει κάπου αλλού, πέρα απ' το λύκειο. Τα θέματα δεν ήταν και τόσο εξωφρενικά δύσκολα, απλώς μερικοί είδαν κάτι το ασυνήθιστο για εξετάσεις και πελάγωσαν. Όπως είπε και εύστοχα ένας φίλος, και τι δεν ακούσαμε εκείνη τη μέρα από τα Μ.Μ.Ε. . Για πανωλεθρίες, για ιστορικές μάχες τύπου Βατερλό, Μεσολόγγι κ.λπ.


Ε, ας το γυρίσουμε στην ιστορία καλύτερα. :P
Ε καλά πάντα έτσι δε γίνεται; Το τόσο το κάνουν τα ΜΜΕ ΤΟΣΟ. Δηλαδή έπρεπε να βάλουν απλές εφαρμογές; Άλλωστε δεν ξέφευγαν τόσο όσο ακούστηκε, στο τέταρτο ζήτημα π.χ. ένα υποερώτημα (εκείνο με το όριουμ) υπήρχε σε άσκηση του βιβλίου... Απλώς ο λαός περίμενε ευκολότερα θέματα ίσως από υπεραισιοδοξία ή επειδή έτσι έλεγαν οι φήμες όλη τη χρονιά, dunno.

Βέβαια με τον ντόρο που έγινε μετά όντως φυσική το ξεφτιλίσανε εντελώς.

Είναι ενοχλητικό που όλα είναι πολιτικώς υποκινούμενα ρε γμτ.

Συγχαρητηρια για ολα και κυριως για τα μαθηματικα κατ. Στην κατασταση που πηγα εγω στα Μαθηματικα (με 39 πυρετο και 1 ωρα υπνο) και πολυ εγραψα! Δε λεω οτι θα εγραφα και 19.9 (:!:), αλλα ενα 15-16 θα το επιανα. Στα επομενα μαθηματα πηγα με πολυ ασχημη ψυχολογια, καθως ειχα χασει ηδη τη σχολη που θελω. Παντως αν αρρωστησω και του χρονου θα ειμαι και πολυ γκαντεμης!


EDIT: Για τη Φυσικη συμφωνω, τα θεματα φετος ηταν κατι παραπανω απο γελοια (ασχετα αν εγω πατωσα με 16.4, μου θελω και Φυσικο τρομαρα μου!). Μολις ειπα στον καθηγητη μου τι εκανα (στο 4ο δε θυμομουν τους τυπους των u1' και u2', ελυσα συστημα Α.Δ.Ο. και Α.Δ.Κ.Ε και φυσικα εβγαλα μια αναλογια μαζων 3 λαλουν και 2 χορευουν!) εβριζε επι 20 λεπτα! Τωρα οτι εγινε εγινε, του χρονου παμε γερα με τσαμπουκα!!
Στα μαθηματικα δεν ηταν τοσο η δυσκολια, οσο το γεγονος οτι τα θεματα (κυριως το 4α) ηταν εξω απο τη συνηθη λογικη. Χρειαζοταν ψυχραιμια και ευρηματικοτητητα για να διαπιστωσει καποιος οτι τελικα η λυση τους δεν ηταν τοσο περιπλοκη οσο φανταζοταν στην αρχη! Ο πανικος ηταν ο χειροτερος συμβουλος εκεινη την ωρα!
Η κακή ψυχολογία και δει τα panic-attacks είναι ό,τι χειρότερο μπορείς να πάθεις σε εξετάσεις! Άσε που απ'το άγχος παθαίνεις και μπλοκ και κάνεις λάθη-μακακίες, όπως αριθμητικά λάθη, λάθος αντιγραφές κτλ. που μετά τα σκέφτεσαι και λες όχι ρε π..... μου!

Και στα μαθηματικά δε νομίζω οτι το 4α ξέφευγε απ'τη συνήθη λογική. Χρειαζόταν ψυχραιμία μόνο, και μετά απλώς έβαζες κάτω ό,τι ήξερες (θεωρήματα, πορίσματα, ιδιότητες) και δοκίμαζες, με το σκεπτικό οτι κάτι εκτός ύλης θα ήταν μάλλον μικρής πιθανότητας να βάλουν. Ήθελε να μη σε πανικοβάλλει ο χρόνος που δεν ήταν και πολύ άπλετος =P Αλλά τελοσπάντων το 4α για το οποίο έβριζαν όλοι κατά κόρον, έπιανε 8 μόρια. Αλλά αφού το 80% ήταν κάτω απ'τη βάση (wtf) αυτό σημαίνει οτι δε δυσκολεύτηκαν μόνο στα 8 μόρια λωλ.

ψ. Γιατί πήγες να γράψεις και δεν πήγες επαναληπτικές αφού ήσουν άρρωστος; ο-ο Θέλω να πω, δε μπορούσες να ρωτήσεις στο σχολείο αν θα γινόταν το χαρτί γιατρού αποδεκτό για να πας επαναληπτικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αρχικα ανεβασα πυρετο 39+ και η μανα μου προτεινε να παμε στο νοσοκομειο για να παρουμε χαρτι απο το γιατρο για να παω επαναληπτικες. Εγω ομως φοβηθηκα οτι στις επαναληπτικες θα βαλουν τα αλυτα και αρνηθηκα πεισματικα! Πηρα παυσιπονα, κατεβηκε ο πυρετος στο 38 και κατι, κοιμηθηκα ελαχιστα απο την αγωνια μου και... ιδου τα αποτελεσματα. Επισης φοβηθηκα οτι δε θα δεχοντουσαν καθολου το χαρτι και θα μηδενιζομουν.
EDIT: Εγω μονο στο 4α τα βρηκα μπαστουνια, στα προηγουμενα εκανα οτι μ....α μπορει να σκεφτει ανθρωπινος νους και δεν ειδα καν τις εκφωνησεις των επομενων γιατι ειχα εξαντληθει πληρως, ειχα μονο 35 λεπτα ακομα και ειπα: "δεν πειραζει, γυρω στο 14 εχω γραψει, περναω." και εδωσα το τετραδιο. Οταν ειδα μετα τις λυσεις και καταλαβα τι εκανα ειπα... τελος! Του χρονου παλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Και εγω πηγα πολυ καλα στην Εκθεση!!

Εγραψα 19,3 και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
mostel έχει πέσει καθόλου το μάτι σου στα περσινά της φυσικής κατ.?Και βρίσκω πολύ αστείο το γεγονός πολλά άτομα λένε ότι "η φυσική ήταν πανεύκολη άσχετα που έγραψα άσχημα "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
mostel έχει πέσει καθόλου το μάτι σου στα περσινά της φυσικής κατ.?Και βρίσκω πολύ αστείο το γεγονός πολλά άτομα λένε ότι "η φυσική ήταν πανεύκολη άσχετα που έγραψα άσχημα "
Το οτι έγραψα άσχημα στη Φυσική δέν ακυρώνει το γεγονός οτι τα θέματα ήταν κατώτερου επιπέδου απο αυτά που περιμέναμε όλη τη χρονιά. Ποιός να το έλεγε οτι στο 4ο θέμα θα έπεφτε απλή κρόύση! Το ότι υπάχουν άτομα που δέν έγραψαν μπορέι να είναι συνέπεια πολλών παραγόντων όπως το επιπόλαιο διάβασμα, το άγχος της στιγμης κι ένα σωρό άλλοι. Υπάρχουν όμως πολλά παιδια που είχαν ξεσκιστεί και είχαν λύσει πολύ πιο δύσκολες ασκήσεις και δεν μπόρεσαν να ξεχωρίσουν απο πιο μέτρια διαβασμένα παιδία. Και οι μεν και οι δε έγραψαν 20 ή κοντά στο 20. Τα περσινά θέματα (επειδή τα έχω λυσει) όντως ήταν πιο δύσκολα, αλλα ένας καλα διαβασμένος θα έγραφε άνετα 19-20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ακριβώς, συμφωνώ και επαυξάνω με τον φίλο Χρήστο.




Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου στα περισσότερα που λές αλλά το να υποστηρίζεις ότι τα περσινά ήταν πιο δύσκολα(φυσ. κατ. μιλάμε μην μπερδευτεί κανείς) είναι για γέλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν είπα οτι ήταν και παλούκια! Μαλιστα ειπα οτι ενας απλως καλα διαβασμενος θα εγραφε ανετα για πανω απο 19. Στο δεύτερο θέμα αυτό με τον παρατηρητή μπορεί να φαινόταν γελοίο, αλλα ξέρω πολλά παιδιά πού ήταν πολύ καλοί μαθητές και την πάτησαν! Το τρίτο θέμα ήταν απλή εφαρμογή της θεωρίας και το τέταρτο ήταν πιό συνδυαστικό με την έννοια ότι δέν είχε μόνο ένα γεγονός όπως φέτος (κρούση), αλλα αν θυμάμαι καλά είχε πτώση μιας ράβδου και μετά κρούση. Απαιτούσε δηλαδή συνδυασμό γνώσεων απο δύο κεφάλαια. Δύσκολα θεωρώ το 4ο του 2006 κι αυτό γιατί είχε ενα σχήμα που προσωπικά με είχε μπερδέψει πολύ, το 4ο του 2005 και το 4ο του 2002 που δέν εξέταζε γνώσεις Φυσικής αλλα γνώσεις τριγωνομετρίας. Η δυσκολία είναι κάτι υποκειμενικό, δέν γίνεται να έχουμε όλοι την ίδια άποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annamaria

Νεοφερμένος

Η Annamaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδια τα αποτελεσματα των αγγλικων ποτε θα τα μαθουμε?
Θα τα παρουμε απο τα σχολεια μας η απο εκει που γραψαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Απο τα σχολεια θα τα μαθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLIKTRAS

Νεοφερμένος

Ο PLIKTRAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μαθηματικα κατευ8υνσης:5,1
φυσικη κατ:8
αοδε 19
αεππ 14
μαθηματ γεν 17
εκθεση 12 {δεν το περιμενα περιμενα λιγοτερο}
δοξα το θεο περναω ηλεκτρονικη και περνω μεταγραφη αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
και όμως chris_90 έχεις άδικο για το 2007 φυσ. κατ. έβγαινε μόνο με γνώσεις του 4ου κεφαλαίου διότι για την κρούση έκανες ΑΔΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
και όμως chris_90 έχεις άδικο για το 2007 φυσ. κατ. έβγαινε μόνο με γνώσεις του 4ου κεφαλαίου διότι για την κρούση έκανες ΑΔΣ
Το θεμα αυτο το ελυσα πριν απο 3 μηνες και δεν θυμαμαι καλα τα ερωτηματα, μονο το σχημα και τα γεγονοτα. Μαλλον θυμαμαι λαθος. Δεν μπορω να ξανακοιταξω τα θεματα τωρα. Απο Σεπτεμβρη εχει διαβασμα, τωρα θελω να αδειασει το μυαλο μου απ' ολα αυτα και να χαλαρωσω λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ :12.8
ΦΥΣΙΚΗ :12.5
ΜΑΘ ΚΑΤ :11.5
ΑΟΔΕ :19.7
ΜΑΘ ΓΕΝ : 20
ΑΕΠΠ : 17.5
ΑΟΘ : 15.5

μακαρι να περασω μπατσος!
Καλη επυτιχια σας ευχομαι εχτος τους υποψηφιους για μπατσους!
Καλο καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ :12.8
ΦΥΣΙΚΗ :12.5
ΜΑΘ ΚΑΤ :11.5
ΑΟΔΕ :19.7
ΜΑΘ ΓΕΝ : 20
ΑΕΠΠ : 17.5
ΑΟΘ : 15.5

μακαρι να περασω μπατσος!
Καλη επυτιχια σας ευχομαι εχτος τους υποψηφιους για μπατσους!
Καλο καλοκαιρι
Για αυτό το λόγο οι μπάτσοι γίνονται τα χειρότερα @@...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top