Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Χμ καλα...! (ευκολα πειστηκα λολ)

Εκθεση: 13,4
μαθ/κα ΓΠ: 16,4
Βιολογια: 10,9 (περιμενα λιγο καλυτερα σνιφφ)
μαθ/κα κατ: 12,6 :D
φυσικη: 17,1 :D
χημεια: 17,8 :D

15064

περιμενα κανα 12000-13500 εντωμεταξυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryline

Νεοφερμένος

Η maryline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια πωσ μπορω να μαθω και γω τα δικα μ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Μονο αν εχουν αναρτηθει στο σχολειο σου....ή αν εχεις γνωστο στο υπουργειο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Αντε μπραβο βρε Κρου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

..rik@..

Νεοφερμένος

Η. .rik@.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πώσ μάθατε τα αποτελέσματα εσείσ;υπάρχει κανένα σαιτ να βάλω τον κωδικό μου και να μάθω και εγώ τουσ βαθμούσ μου.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
διαβασε λιιιγο πιο πανω το σχολιο του orlando...
απανταει στην ιδια ερωτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Πάντως αύριο θα ξέρουμε όλοι τους βαθμούς μας οπότε τι σημασία έχει αν θα τους μάθεις και καμμια μέρα νωρίτερα??Η αλήθει είναι πως φέτος εχω μεγαλύτερη αγωνία σε σχέση με πέρσυ(είναι η δεύτερη φορά που δίνω πανελλήνιες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
19464, στο μόνο που παραξενεύτηκα είναι τα μαθηματικά γενικής παιδείας που έχασα 0,5 αλλά δεν μπορώ να καταλάβω απο που. Δεν θα κλάψω κιόλας μια χαρά είμαι με αυτά τα μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
E, τι είναι αυτά ,θέλουμε αναλυτική βαθμολογία!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
19464, στο μόνο που παραξενεύτηκα είναι τα μαθηματικά γενικής παιδείας που έχασα 0,5 αλλά δεν μπορώ να καταλάβω απο που. Δεν θα κλάψω κιόλας μια χαρά είμαι με αυτά τα μόρια!

Μόνο μια χαρά! Άχ να βγάλω και εγώ τόσα:'(. Όταν με το καλό δώσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

Nymphetaminer

Νεοφερμένος

Ο Στέργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κατι άσχετο, ξέρεται αν θα βγούν οι βαθμοί και στο ιντερνετ? Μέσω του site του YΠΕΠΘ? Γιατί πολλά ακούω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
την βαθμολογία δεν μπορείς να τη δείς μέσο ιντερνετ.Τον Αύγουστο τη σχολή που πέρασες μπορείς να δεις μόνο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Και σε ποια σχολη σκοπευεις να καταθεσεις τα 19464 μορια σου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timteam

Νεοφερμένος

Ο timteam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ολες οι ιδιοφυηες εδω μαζευτηκαν??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ρε παιδιά συζητούσα το χάλι μου στην έκθεση με έναν ξάδερφο και μου είπε ότι αν υπάρχει μεγάλο κενό σελίδων ανάμεσα στην έκθεση και στα άλλα θέματα μπορεί να μην την δουν κιόλας(!)
Καλά εγώ είχα αφήσει ένα κενό περίπου 9 σελίδων(με την σκέψη να τη δηλώσω αυτή ως πρόχειρο και μετά να τη μεταφέρω στο καθαρό, αλλά δεν πρόλαβα), αλλά λέτε να είναι τόσο μλκς; Το θεωρώ πολύ πιθανό πάντως γιατί μόλις βγήκα από την εξέταση και είπα τι ανέφερα στην περίληψη στον καθηγητή μας, μου είπε ότι το πολύ να έχανα 5/100 μονάδες από την περίληψη. Δηλαδή οι μονάδες που περίμενα εκτός της έκθεσης ήταν 40... Τόσο άθλια ήταν η έκθεσή μου και βαθμολογήθηκε με 2/100->0,4 Έλεος... Δύο πράγματα μπορεί συμβαίνουν: ή ο φιλόλογός μας δεν είναι και από τους καλύτερους και πίστευε ότι μόνο 5/100 θα μου έκοβαν στην περίληψη ή δεν την είδαν...

Για πείτε, υπάρχει τέτοια περίπτωση; Και τέλος πάνων τι θα μπορούσα να κάνω για να μάθω αν βαθμολογήθηκε και η έκθεση; Τίποτα μάλλον, ε...;
Δε θα με πείραζε να έπαιρνα και 0 αρκεί να ήξερα ότι τόσο έγραψα (δηλ δεν έγραψα...), το να έχω την αμφιβολία ότι μία στο εκατομμύριο δεν την είδαν με εξοργίζει!:mad2::mad2::boom::boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xasma

Νεοφερμένος

Ο xasma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
πω ρε παιδια σας βλεπω να γραφετε τους βαθμους σας και εχω πεθανει απο την αγωνια μου....
στο δικο μας το @@ το σχολειοδεν μας τους εδιναν χθεσ :S
μακαρι να εχω βγαλει 16100 να περασω στο csd στην κρητη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
[...] το να έχω την αμφιβολία ότι μία στο εκατομμύριο δεν την είδαν με εξοργίζει!:mad2::mad2::boom::boom:


Είπες στους επιτηρητές να υπογράψουν εκεί που τελείωνε η έκθεσή σου ή υπόγραψαν πρίν την έκθεση;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Είπες στους επιτηρητές να υπογράψουν εκεί που τελείωνε η έκθεσή σου ή μήπως υπόγραψαν πρίν την έκθεση;;
Ωχ... Πού να θυμάμαι μετά από 1μήνα+, γιαυτό ανησυχώ...

Πληροφορική;
---
Πάντως παδιά εύχομαι σε όλους σας να έχετε καλά αποτελέσματα και αύριο και τον Αύγουστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top