Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
H νομική που παίρνει 400 θα έχει και περισσότερο δυναμικό ))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Same.:P
Νέα ακαδημαϊκή ταυτότητα: είμαι κι εγώ πλέον κάτοχος αυτήςςςς! :happy: :P
από βδομάδα θα ξαναπάω..δεν μπορώ να περιμένω 1 ώρα από έξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου έχουν μαυρίσει τη μούρη; Πιο σοκολατένιο πρόσωπο ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου έχουν μαυρίσει τη μούρη; Πιο σοκολατένιο πρόσωπο ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! :P

Εμένα να δεις...ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΝ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
από βδομάδα θα ξαναπάω..δεν μπορώ να περιμένω 1 ώρα από έξω:P
Όταν έχει ωραίο κόσμο στην ουρά, άνετα περιμένεις.:redface::P
έχεις και λόγο για να πιάσεις κουβέντα:P:P
Πρωινά να προτιμάς (αν δεν έχεις μάθημα:P), δεν πατάει κανείς.:hehe:

Μόνο εμένα μου έχουν μαυρίσει τη μούρη; Πιο σοκολατένιο πρόσωπο ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! :P
Η δική μου είναι κάπως θολή, αλλά αφού δεν μου 'παν να τους στείλω άλλη σημαίνει ότι φαίνομαι.:P
ΜΑΣ ΕΓΚΡΙΝΟΥΝ!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ρε παιδια,εγω εκανα επεξεργασια τη φωτογραφια μου,ωστε να ειναι 240 επι 240 pixels.Αλλα,μου φαινεται,στην προεπισκπηση της ταυτοτηας,οτι ειναι λιγο μικρη.Η' οχι;:worry:

Τελικα,εκανα την αιτηση με τη φωτογραφια υπο τις παρουσες διαστασεις.Δε βαριεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Πήρα τον κωδικό κτλ...Πάω να μπω...''Λάθος κωδικός ή όνομα χρήστη''...
Πατώ 100 φορές το ίδιο. Τίποτα.
Μετά μπαίνω στο σαιτ της σχολής, με βάζει.
Αλλάζω τον κωδικό, πάω πάλι για την φοιτητική ταυτότητα ξανά το ίδιο! 'Λάθος κωδικός ή όνομα χρήστη''...
Τι γίνεται;;:(
To είχα πάθει κι εγώ πριν 2 μέρες αυτό. Μπήκα την επόμενη κι όλα κομπλέ. Απλά τρώει φλασιές το σύστημα κι άμα βαριέται δε σε δέχεται, σου λέει έμμεσα έλα πάλι αύριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Mακάρι..... Και σήμερα το ίδιο ήταν πάντως...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδια,εγω εκανα επεξεργασια τη φωτογραφια μου,ωστε να ειναι 240 επι 240 pixels.Αλλα,μου φαινεται,στην προεπισκπηση της ταυτοτηας,οτι ειναι λιγο μικρη.Η' οχι;:worry:

Τελικα,εκανα την αιτηση με τη φωτογραφια υπο τις παρουσες διαστασεις.Δε βαριεσαι.

Φιλε οι οδηγιες λενε οτι η φωτογραφια πρεπει να ειναι τουλαχιστον 240 επι 240 πιχελσ , δεν χρειαζοταν να τησ κανεις επεξεργασια για αυτο σ βγηκε τοσο μικρη .... αλλα δεν πειραζει !!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά,παρέλαβα το πάσο μου!Τώρα να ρωτήσω,το τρίπτυχο το κρατάμε μαζί μας ή δεν το χρειαζόμαστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όπως έχω πει και παλιότερα:

Σημείωση συντονιστή:

Παιδιά, εδώ το θέμα είναι ΜΟΝΟ για την Νέα Ακαδημαϊκή Ταυτότητα. Για άλλες απορίες, κάντε ένα κόπο και ψάξτε τα ανάλογα θέματα. :)

Υπάρχουν θέματα για όλες τις απορίες. Ενδεικτικά:
Γενικές φοιτητικές απορίες
Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος
Σίτιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
ας κανω μια ερωτηση.Η ΑΚαδημαικη αυτη ταυτοτητα εχει ενσωματωμενο το ΠΑΣΟ σωστα?που αλλου την χρησιμοποιουμε την ταυτοτητα αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
στο σινεμά στα λεοφωρεία, στα καράβια έχεις έκπτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδια , τωρα το θυμηθηκα κι αγχωθηκα , μεχρι ποτε μπορω να στειλω για την ταυτοτητα αυτη; Γιατι ακομα δεν εχω μπει Minedu να το συμπληρωσω......:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Παιδια , τωρα το θυμηθηκα κι αγχωθηκα , μεχρι ποτε μπορω να στειλω για την ταυτοτητα αυτη; Γιατι ακομα δεν εχω μπει Minedu να το συμπληρωσω......:/:

Μην αγχώνεσαι, έχεις όλο το ακαδημαϊκό έτος μπροστά σου!:D
https://academicid.minedu.gov.gr/FAQ.aspx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι, έχεις όλο το ακαδημαϊκό έτος μπροστά σου!:D
https://academicid.minedu.gov.gr/FAQ.aspx

Χαχα ωραια.....μου 'πε ενας φιλος μου οτι ειναι μεχρι 17 ξερω γω για πασο , κι αγχωθηκα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Στο κινητό ή στο email θα μου έρθει μήνυμα οτι εγκρίθηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ότι εγκρίθηκε όχι, ότι είναι έτοιμη για παραλαβή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πλέον την έχω στα χέρια μου..πάει και αυτό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Την Πέμπτη 11/10 έκανα αίτηση για το Πασο... Πιστεύετε οτι μέχρι την άλλη Πέμπτη (25/10) θα το έχω; Γιατί θέλω να πάω κάπου με τα ΚΤΕΛ, και θα ήθελα να έχω μειωμένο εισιτήριο...

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top