Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Αυτό που έχουμε τώρα θα το έχουμε μέχρι να τελειώσουμε τις σπουδές μας.Εμένα πχ λήγει 08/2018 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Αν τελειώσουμε τις σπουδές μας νωρίτερα, τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
λογικά το παραδίδεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
λογικά το παραδίδεις...

Η λες οτι το εχασες,βγαζεις καινουργιο πασο,οταν τελειωνεις παραδιδεις το ενα και σου μενει το αλλο που ληγει το 2018 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και το καινούριο να βγάλεις, το 18 θα λήξει! :P

και μόλις με πήραν τηλέφωνο από τo γραφείο αρωγής για να με ρωτήσουν αν είχα κάποιο θέμα με την παραλαβή της ταυτότητας! :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μου ήρθε λίγο πριν μήνυμα..αύριο θα πάω να το παραλάβω :D
Στην Λάρισα η αγορά είναι κλειστή Τρίτη-Πέμπτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
μου ήρθε λίγο πριν μήνυμα..αύριο θα πάω να το παραλάβω :D
Στην Λάρισα η αγορά είναι κλειστή Τρίτη-Πέμπτη:P
Τι αναποδοι ανθρωποι αυτοι οι Λαρισαιοι βρε παιδι μου;; Ασε, μην μπλεξεις...
Να τσακιστεις και να το παρεις τωρα, εχεις 18 λεπτα μπροστα σου:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τι αναποδοι ανθρωποι αυτοι οι Λαρισαιοι βρε παιδι μου;; Ασε, μην μπλεξεις...
Να τσακιστεις και να το παρεις τωρα, εχεις 18 λεπτα μπροστα σου:P!!
Δεν βρίσκομαι στην Λάρισα δυστυχώς, αλλιώς θα το είχα πάρει ήδη:P
Άντε θα έχουμε και φοιτητικη ταυτότητα τρομάρα μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δεν βρίσκομαι στην Λάρισα δυστυχώς, αλλιώς θα το είχα πάρει ήδη:P
Άντε θα έχουμε και φοιτητικη ταυτότητα τρομάρα μας:P

Ναι, περασαμε στο επομενο επιπεδο, αναβαθμιστηκαμε:P.
Και που ακριβως εισαι Mr. Naousa; Δε μας τα λες καλα:P:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ακυρο τα καταφερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή δεν έχω επικοινωνήσει ακόμα με την γραμματεία...Τον κωδικό ενεργοποίησης δεν μπορώ να τον παραλάβω χωρίς να πάω στην γραμματεία; Δηλαδή εγώ μένω Αλεξανδρούπολη και πέρασα Γεωπονία στο απθ.Δεν γίνεται με κάποιον τρόπο να μου στείλουν τον κωδικό; ή να τον πάρουν οι γονείς μου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Πάρε τηλέφωνο και ρώτα καλύτερα.Τουλάχιστον ότι σου πουν αυτοί θα ισχύει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδια , εκανα σημερα την αιτηση για το πασο , ξερετε μετα απο ποσες μερες θα το παρω !!!?? ::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Θα χασεις το μετρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Εμενα μεσα σε μια εβδομαδα μου ηρθε παντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Πηρα σημερα το πασουλινι!:clapup:
Ειναι πολυ γουτσου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Πηρα σημερα το πασουλινι!:clapup:
Ειναι πολυ γουτσου!:P

:hehe::hehe:πως φαινεται η χαρα ομως!!;)

εμενα μου ενεκριθει,αναμενεται η εκτυπωση μπλα μπλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Πηρα σημερα το πασουλινι!:clapup:
Ειναι πολυ γουτσου!:P

Χαχαχα! Ένα δάκρυ κύλησε διαβάζοντας το μήνυμά σου... Τι γλυκιά! :lol::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top