Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Την Πέμπτη 11/10 έκανα αίτηση για το Πασο... Πιστεύετε οτι μέχρι την άλλη Πέμπτη (25/10) θα το έχω; Γιατί θέλω να πάω κάπου με τα ΚΤΕΛ, και θα ήθελα να έχω μειωμένο εισιτήριο...

Ευχαριστώ
ίσως, αλλά και να μην έχει βγει πάνε και πάρε μια βεβαίωση σπουδών από τη γραμματεία σου και πες ότι δεν σου έχει έρθει ακόμα το πάσο ή άμα έχεις περσινό πάρε αυτό, δεν θα σου πουν και τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
οτι εχω κανει αιτηση απο τις 25/9 και ακομα οχι μονο δεν την εχω παραλαβει αλλα δεν εχει ελεγχθει απο τη γραμματεια , πως σας φαινεται..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
οτι εχω κανει αιτηση απο τις 25/9 και ακομα οχι μονο δεν την εχω παραλαβει αλλα δεν εχει ελεγχθει απο τη γραμματεια , πως σας φαινεται..?

μαλλον η γραμματεια σας πρεπει κυριολεκτικα να ξυνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kι εγω παραπονιεμαι που την εκανα στις 3 του μηνα...νταξει υπαρχουν και χειροτερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ναι παιδια ...τρατζικ! και στελνω ηλεκτρονικη επιστολη και η απαντηση που λαμβανω ειναι : << ειμαι μονη μου στη γραμματεια και εχω να ελεγξω 480 πασο...θα'ρθει και η σειρα σου>>
ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Την Πέμπτη 11/10 έκανα αίτηση για το Πασο... Πιστεύετε οτι μέχρι την άλλη Πέμπτη (25/10) θα το έχω; Γιατί θέλω να πάω κάπου με τα ΚΤΕΛ, και θα ήθελα να έχω μειωμένο εισιτήριο...

Ευχαριστώ

Με το πιστοποιητικό σπουδών ,που σου έδωσαν όταν έκανες την εγγραφή σου στη σχολή, βγάζεις μειωμένο εισΙτήριο στα ΚΤΕΛ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Την Πέμπτη 11/10 έκανα αίτηση για το Πασο... Πιστεύετε οτι μέχρι την άλλη Πέμπτη (25/10) θα το έχω; Γιατί θέλω να πάω κάπου με τα ΚΤΕΛ, και θα ήθελα να έχω μειωμένο εισιτήριο...

Ευχαριστώ
και με την βεβαίωση σπουδών μπορείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά το πάσο μπορούμε να το κάνουμε όποτε θέλουμε ή μέχρι κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία;

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όποτε θες το κάνεις..
Βγάλε καλέ μία μόνη σου σε έναν τοίχο με το κινητό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Όποτε θες το κάνεις..
Βγάλε καλέ μία μόνη σου σε έναν τοίχο με το κινητό...

Το κινητό μου βγάζει μπλε... σαν την στρουμφίτα θα είμαι!!:clapup::clapup:

Βρήκα μια αλλά είναι ασπρόμαυρη, χαμογελάω και είναι λίγο από δεξιά :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν φαίνεσαι καθαρά, δεν θα έχεις πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Με το πιστοποιητικό σπουδών ,που σου έδωσαν όταν έκανες την εγγραφή σου στη σχολή, βγάζεις μειωμένο εισΙτήριο στα ΚΤΕΛ.

ισχύει σίγουρα αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
ισχύει σίγουρα αυτό;

Oui. Για την ακρίβεια, βεβαίωση εγγραφής είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Η αίτησή σας για απόκτηση Ακαδημαϊκής Ταυτότητας εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή της.
:D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μόλις την πήρα :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Καλώς τονα κι ας άργησε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Έχουμε κανέναν από ΤΕΙ Αθήνας; Από τις 9/10 η αίτηση και ακόμα τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Έχω κάνει την αίτηση εδώ και 2,5 εβδομάδες, και ακόμη δεν έχει εγκριθεί. Στην ιστοσελίδα του πάσο, μάλιστα, μόλις γράψω τον κωδικό μου, εμφανίζεται το εξής: «Η αίτησή σας έχει υποβληθεί επιτυχώς και αναμένεται η αξιολόγησή της από τη Γραμματεία του Τμήματός σας.Σε περίπτωση που η αξιολόγηση αργεί να ολοκληρωθεί, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί της προκειμένου να ενημερωθείτε για το λόγο της καθυστέρησης.».

Να ανησυχήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top