Σύνδεση internet στην Πάτρα

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
3ερει καποιοσ ποσο διαστημα κανει να συνδε8ει το ιντερνετ απο την μερα που εχω παει στο καταστημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Όλες οι εταιρείες χρεώνουν την εγκατάσταση;
ναι
3ερει καποιοσ ποσο διαστημα κανει να συνδε8ει το ιντερνετ απο την μερα που εχω παει στο καταστημα???

3 βδομάδες με ενα μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
3 βδομάδες με ενα μηνα

:eek::eek::eek::eek: ουυυυυυυυυυυ τοοοοοοοσο πολυ πιστευα 1-2 βδομαδεσ:redface:
αρα κ αυριο να παω να ζητησω συνδεση μεχρι τησ 29 π αρχιζω δεν παιζει να εζω :P
ευχαριστω παντωσ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek: ουυυυυυυυυυυ τοοοοοοοσο πολυ πιστευα 1-2 βδομαδεσ:redface:
αρα κ αυριο να παω να ζητησω συνδεση μεχρι τησ 29 π αρχιζω δεν παιζει να εζω :P
ευχαριστω παντωσ :)

χαχαχαχ οχι εκτος και τους δωσεις τα διπλα υποθετω :P τι εταιρια εβαλες? σκεψου οτι θα πρεπει να σου στειλουν ρουτερ μετα να ερθουν απο το οτε και εμτα απο την εταιρια που εβαλες. οταν σου μπει το ιντερνετ πες μας ναδω αν επεσα μεσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek: ουυυυυυυυυυυ τοοοοοοοσο πολυ πιστευα 1-2 βδομαδεσ:redface:
αρα κ αυριο να παω να ζητησω συνδεση μεχρι τησ 29 π αρχιζω δεν παιζει να εζω :P
ευχαριστω παντωσ :)

υπάρχει κ το ίντερνετ του γείτονα μέχρι τότε :P
όσα χρόνια είμαι φοιτητής έτσι την εχω βγάλει :P
κανένας από όσους "δανείζομαι" δεν με έχει καταλάβει ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
χαχαχαχ οχι εκτος και τους δωσεις τα διπλα υποθετω :P τι εταιρια εβαλες? σκεψου οτι θα πρεπει να σου στειλουν ρουτερ μετα να ερθουν απο το οτε και εμτα απο την εταιρια που εβαλες. οταν σου μπει το ιντερνετ πες μας ναδω αν επεσα μεσα :P

hol...χαχαχ 8α σου πω:P
αλλη μια ερωτηση μπορει να ειναι τελειωσ ακυρη...
το ρουτερ π ειχαμε στο προηγουμενο σπιτι δεν 8α κανει??:redface:

υπάρχει κ το ίντερνετ του γείτονα μέχρι τότε :P
όσα χρόνια είμαι φοιτητής έτσι την εχω βγάλει :P
κανένας από όσους "δανείζομαι" δεν με έχει καταλάβει ακόμα

κατι 8α κανουμε κ απο του γειτονα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ποια εταιρια εχει το πιο οικονομικο πακετο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ποια εταιρια εχει το πιο οικονομικο πακετο;
Hol με 17 το μηνα για 24 μηνες ή forthnet με 17,90 το μηνα για 12 μηνες!! Το πιο φτηνο ομως ειναι με 180/χρονο εφαπαξ η forthnet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Hol με 17 το μηνα για 24 μηνες ή forthnet με 17,90 το μηνα για 12 μηνες!! Το πιο φτηνο ομως ειναι με 180/χρονο εφαπαξ η forthnet

μονο ιντερνετ η και στα σταθερο; γνωριζεις και τα τελη εγκαταστασης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εμεις forthnet εχουμε αλλα δεν ειμαι πολυ ευχαριστημένη... Πριν λίγες μέρες ειχε πέσει η σύνδεση για όλο το Σ/Κ, το εχει κανει κι άλλες φορές... Για cyta τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
μονο ιντερνετ η και στα σταθερο; γνωριζεις και τα τελη εγκαταστασης;
60 περιπου η forthnet ...Μονο internet σου λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
εμεις forthnet εχουμε αλλα δεν ειμαι πολυ ευχαριστημένη... Πριν λίγες μέρες ειχε πέσει η σύνδεση για όλο το Σ/Κ, το εχει κανει κι άλλες φορές... Για cyta τι λετε;

εχω ακουσει ειναι πολυ αργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Έχει ακούσει κανείς τίποτα για ίντερνετ απο τη Wind; Επίσης, σκοπεύετε να βάλετε μόνο ίντερνετ ή και σταθερό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς η μόνη εταιρεία που μου γέμιζε/γεμίζει το μάτι από θέμα ταχύτητας είναι ο OTE όλες οι άλλες (ειδικά για περιοχές εκτός κέντρου) είναι ένα μαύρο χάλι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Έχει ακούσει κανείς τίποτα για ίντερνετ απο τη Wind; Επίσης, σκοπεύετε να βάλετε μόνο ίντερνετ ή και σταθερό;

Ξέρω μόνο ότι με απέτρεψαν να βάλω γιατί λέει κάνει συχνά προβλήματα. Εγώ έβαλα και τα δυο αφού βρήκα αρκετά οικονομικό πακέτο της cyta.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Έχει ακούσει κανείς τίποτα για ίντερνετ απο τη Wind; Επίσης, σκοπεύετε να βάλετε μόνο ίντερνετ ή και σταθερό;

ειχα wind εδω στο σπιτι μ ενα χρονο εμενα δεν με βολεψε κα8ολου κολλουσε ολη την ωρα πολυ αργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ξέρω μόνο ότι με απέτρεψαν να βάλω γιατί λέει κάνει συχνά προβλήματα. Εγώ έβαλα και τα δυο αφού βρήκα αρκετά οικονομικό πακέτο της cyta.

τι πακετο βρηκες στην cyta;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Αlireza αφου εβαλεσ cyta εσυ 8α 3ερεισ :redface: πωσ ειναι ?? εχω ακουσει οτι κολλαει κ εινια αργο?:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top