Σύνδεση internet στην Πάτρα

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,622 μηνύματα.
Να γνωρίζεις ότι τα συμβόλαια είναι διετή.
Ίσως αξίζει να φτασεις στα 20-24 ώστε να έχεις και σταθερό.


Τουλάχιστον όσο ήμουν εγώ...δεν ξέρω εάν έχουν αλλάξει
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Φοιτητικο whats up εχει διαφορες προσφορες και απλα κανεις hotspot το κινητο σου
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Φοιτητικο whats up εχει διαφορες προσφορες και απλα κανεις hotspot το κινητο σου
λες το πακέτο με τα απεριόριστα δεδόμενα με 10 ευρώ για 1 μήνα; Αυτή ήταν η προσφορά του καλοκαιριού και δεν θα συνεχίστει η προσφορά και για το χειμώνα από όσο ξέρω. Επίσης δεν αξίζει να κάνεις Hot spot το κίνητο σου σε μόνιμη βάση γιατί αδειάζει γρήγορα η μπαταρία και κάνει διπλάσιο χρόνο να φορτιστεί αν βιάζεσαι εκτός αν έχεις ένα δεύτερο παλίο κινητό και να μένει μόνιμα στη πρίζα στη φόρτιση. Οπότε καλύτερα να βάλεις κανονικό ίντερνετ
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γενικα εχει καλες προσφορες.Σκεψου τα 600 ΜΒ καθε μηνα +οτι παιρνεις απο τα reload it+ οτι μπορεις να φτιαξεις και εσυ ενα καλο πακετο ερχεται μια χαρα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Ειχα κανει και εγω ενα πακετο ιντερνετ απο vodafon με στικακι χρονια τωρα ,οταν ειχα παει να παρω το πασο. Επιανα την καταπληκτικη ταχυτητα των 0,3Μbps εδω που καθομαι. Ουτε ξερω που ειναι το στικακι τωρα.
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ειχα κανει και εγω ενα πακετο ιντερνετ απο vodafon με στικακι χρονια τωρα ,οταν ειχα παει να παρω το πασο. Επιανα την καταπληκτικη ταχυτητα των 0,3Μbps εδω που καθομαι. Ουτε ξερω που ειναι το στικακι τωρα.
Συμφωνω μαζι σου ειχα παλιοτερα και ηταν πολυ αργο και επρεπε να κατσω και σε συγκεκριμενο σημειο κιολας για να εχω σχετικα καλο σημα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Συμφωνω μαζι σου ειχα παλιοτερα και ηταν πολυ αργο και επρεπε να κατσω και σε συγκεκριμενο σημειο κιολας για να εχω σχετικα καλο σημα
σωστα, για μενα 3 χρονια μετα δεν εχει αλλαξει τιποτα , μπουμπουλιθρες παλι αναλογα τον καιρο.
Οι ασυρματες επικοινωνιες γεννήθηκαν για να ειναι ακριβές και αναξιόπιστες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top