Σύνδεση internet στην Πάτρα

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Και επίσης αποδεικτικό αποτελεί και η σελίδα του υπουργείου (αν την εκτυπώσεις) που λέει σε ποια σχολή πέρασες, εκεί που το είδες δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Next........

Νεοφερμένος

Ο Next........ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ανάμεσα σε wind και forthnet ποια λέτε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εάν έχεις να προπλρώσεις την συνδρομή για ένα χρόνο (πράγμα που δεν νομίζω :P) συμφέρει η forthnet αφού το έχει 15€ το μήνα. Αν θέλεις κανονικά μηνιαίο πάγιο συμφέρει η wind αφού το έχει 17€ ενώ η forthnet 18€ αλλά και πάλι ένα ευρώ διαφορά είναι.
Όμως το τέλος ενεργοποίησης νέας τηλεφωνικής γραμμής είναι 35€ στη wind και 70€ στη forthnet οπότε wind θα πήγαινα.
Από θέμα ποιότητας σήματος επειδή είχα και τις δύο δεν είχα παράπονα από καμία, και οι δυο καλές είναι, αλλά αυτό εξαρτάται από την περιοχή σου. Ρώτα κανένα γείτονα τη γνώμη έχει για τις εταιρείες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Οι wind οταν ειχα εγω ηταν 70 ευρω τα τελη συνδεσεις για νεα γραμμη εκτος αν αλλαξαν.εν ετη 2012 ολα αυτα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Next........

Νεοφερμένος

Ο Next........ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ξέχασα να πω ότι την σύμβαση θα την κάνω για 12 μήνες γιατί δεν ξέρω τι θα γίνει με 10% που θα δώσω του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Αυτή την περίοδο έχουν 50% έκπτωση στα τέλη σύνδεσης, πέρασα από εκεί και μου το είπαν.
Επίσης στην forthnet λένε ότι είναι δωρεάν το τέλος ενεργοποίησης αλλά 50€ η εγκατάσταση νέας γραμμής, οπότε δεν ξέρω, ίσως να μην πληρώσεις και τίποτα.
Πάντως κοίτα και το πρόγραμμα της hol για φοιτητές, vodafone xclusive λέγεται, κάπως έτσι. Έχεις απεριόριστο internet, σου δίνουν και σταθερή γραμμή (για να μπορούν να σε παίρνουν οι γονείς σου ενώ αν θες παίρνεις και συ με χαμηλή χρέωση στα σταθερά) και το πάγιο είναι 16€ το μήνα. Αν επιλέξεις κι όλας οι λογαριασμοί να σου έρχονται στο ebill το πάγιο είναι 15€ το μήνα. Εγώ αυτό σκέφτομαι να βάλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Next........

Νεοφερμένος

Ο Next........ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
HOL έχω εδώ και πολλά χρονιά στο σπίτι , καλή αν και μερικές φορές πέφτει η ταχύτητα , αν και τώρα έχει πρόβλημα το ασύρματο γιατί δεν συνδέεται λέει επειδή τα windows δεν βρίσκουν την επικύρωση υπογραφής ( ούτε που ξέρω τι είναι αυτό )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Εγω εκανα αιτηση στη wind εως 24mbs internet,120 λεπτα ομιλια σε σταθερα ,για 24μηνη παραμονη 19 ευρω το μηνα.Επιπλεον 70 ευρω χρεωση για εγκατασταση γραμμης και 20 ευρω για το ρουτερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ έχω την Cyta και είμαι ευχαριστημένη. Απεριόριστο internet και σταθερό με απεριόριστο χρόνο σε σταθερά της Ελλάδας και 60 (νομίζω) λεπτά/μήνα προς κινητά με 22€ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Next........

Νεοφερμένος

Ο Next........ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις , τελικά θα βάλω Wind : 24mbs internet , 120 λεπτα ομιλια σε σταθερα ,για 12μηνη παραμονή 22 ευρω το μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosan

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Καλησπέρα,
εγώ ψάχνω για 24mbs internet, το σταθερό δεν με ενδιαφέρει οπότε καλύτερα να είναι με χρεωση .Να περιμένω λίγο ακόμα ή δεν θα βγάλουν άλλες προσφορές για φοιτητές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Καλησπέρα,
εγώ ψάχνω για 24mbs internet, το σταθερό δεν με ενδιαφέρει οπότε καλύτερα να είναι με χρεωση .Να περιμένω λίγο ακόμα ή δεν θα βγάλουν άλλες προσφορές για φοιτητές;

ρωτα απο τον εκαστοτε παροχο...δεν ειναι λιγες οι φορες που μπορουν να σου φτιαξουν οτι προγραμμα θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annania

Νεοφερμένος

Η annania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν εχω δει ακομα τι προσφορες παιζουν για φοιτητικο ιντερνετ και κινητο. Καποιος που εχει παρει μια ιδεα μπορει να μας πει πανω κατω τι ειδε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Δεν εχω δει ακομα τι προσφορες παιζουν για φοιτητικο ιντερνετ και κινητο. Καποιος που εχει παρει μια ιδεα μπορει να μας πει πανω κατω τι ειδε;;

τα φοιτιτικα για κινητο ειναι σαν να τους κλεβεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegeo

Νεοφερμένος

Ο georgegeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έψαξε κανείς τις προσφορές; Τι ισχύει; Τι συμφέρει;
Αυτές οι προσφορές είναι και για Ελλάδα ή μόνο για Κύπρο; https://www.cyta.com.cy/internet-home-offers-students
Ο ΟΤΕ εχει φοιτητικες προσφορες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giorgosan

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Έψαξε κανείς τις προσφορές; Τι ισχύει; Τι συμφέρει;
Αυτές οι προσφορές είναι και για Ελλάδα ή μόνο για Κύπρο; https://www.cyta.com.cy/internet-home-offers-students
Ο ΟΤΕ εχει φοιτητικες προσφορες;

Εγω κατέληξα σε Wind για ίντερνετ-σταθερο (24MBPs) στα 17,5€, τον μηνα, για 2 χρονια και θα παραμείνω What's up στο κινητο μιας και δεν μπορώ να χρησιμοποιώ τις φοιτητικές προσφορές της Wind με φορητοτητα του αριθμού μου...

Οι υπόλοιποι πως θα κινηθείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Λογικά με τόσους φοιτητες στο φόρουμ κάποιος θα έχει κάνει κάποια έρευνα για φοιτητικό πακέτο ίντερνετ. Ενδιαφέρομαι κυρίως για απεριόριστο ίντερνετ. .Δεν έχω θεμα να βάλω και σταθερή γραμμή Αλλά μόνο αν δεν γίνεται αλλιώς. Ποιο πακέτο με συμφέρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,556 μηνύματα.
Με σταθερή γραμμή δεν πληρωνεις τα περαστικά (Vodafone) αλλά είναι 25 ευρώ περιπου ο μήνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Η Wind εχει μια προσφορα με 19,49 με σταθερα αστικα-υπεραστικα,ιντερνετ και σου δινει 60 λεπτα προς κινητα αλλα εχει κοστος ενεργοποιησης 20 ευρω.
Περσι ειχε βγαλει ενα προγραμμα που αφορουσε κυριως φοιτητες με ιντερνετ και αστικα-υπεραστικα με 17,50 ευρω χωρις κοστος ενεργοποιησης. Ισως να περιμενεις λιγο μηπως και βγαλουν και αλλες εταιρειες νεα πακετα (οικονομικα κυριως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top