Σύνδεση internet στην Πάτρα

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
θελουν το συμβόλαιο ή καποιο παλιό λογαριασμό για να δουν την διεύθυνση. σίγουρα ζήτησαν και στο φίλο σου.

Λογαριασμο ΔΕΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella1802

Νεοφερμένος

Η stella1802 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα
Τι μου προτείνετε για internet? Καποιο καλό φοιτητικό πακέτο ή μηπως να πάρω USB STICK με κάρτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosxalkida

Νεοφερμένος

Ο panosxalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Forthnet ειναι ολα τα λεφτα. μονο 18 το μηνα (15 αν το προπληρωσεις) και δεν κολλαει ποτε. Εγω το προπληρωσα και πηγα στα 15 ευρω το μηνα, αρα συνολο για ενα χρονο 180 ευρω. Δεν χρησιμοποιω το σταθερο (εχω δωρεαν λεπτα καθε μηνα απο τις προσφορες της κοσμοτε) αρα μου πηγε πολυ φτηνα, σχετικα παντα με αυτο που εψαχνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Forthnet ειναι ολα τα λεφτα. μονο 18 το μηνα (15 αν το προπληρωσεις) και δεν κολλαει ποτε. Εγω το προπληρωσα και πηγα στα 15 ευρω το μηνα, αρα συνολο για ενα χρονο 180 ευρω. Δεν χρησιμοποιω το σταθερο (εχω δωρεαν λεπτα καθε μηνα απο τις προσφορες της κοσμοτε) αρα μου πηγε πολυ φτηνα, σχετικα παντα με αυτο που εψαχνα.

ποσο ηταν το κοστος για να κανεις το ανοιγμα της γραμμης;
Δε συμφερει το στικακι,ειδικα αν ξεπερασεις το οριο που εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
το φοιτητικο πακετο τησ hol??17 το μηνα αν δεν κανω λα8οσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μέχρι να έρθει η σύνδεση του ιντερνετ σας, μπορείτε να βολευτείτε με στικάκι. Το φοιτητικό της vodafone έχει 4.5 ευρώ τα 4GB αν θυμάμαι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella1802

Νεοφερμένος

Η stella1802 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι για forthnet Με 15 ευρώ το μηνα με προπληρωμη. Μέχει να ενεργοποιηθεί σκέφτομαι να πάρω ένα stick. ΔΕν μπορεσα να βρω την προσφορα της vodafone me 4.5 ευρώ, εχεις κάποιo link?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι για forthnet Με 15 ευρώ το μηνα με προπληρωμη. Μέχει να ενεργοποιηθεί σκέφτομαι να πάρω ένα stick. ΔΕν μπορεσα να βρω την προσφορα της vodafone me 4.5 ευρώ, εχεις κάποιo link?

το στικακι με τα 4,5 ευρω το χρονο ειναι συμβολαιο για 1 χρονο. αν σπασεις το συμβολαιο θελουν περιπου 50 ευρω πισω νμζ για το στικακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ρε παιδιά που τα βρίσκετε αυτά; Εγώ από φοιτητική προσφορά βρήκα μόνο του ΟΤΕ και είναι με 23 ευρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ολα τα προγραμματα τησ hol https://www.hol.gr/services/home/hol-double-play
το 1ο με τα 17 ευρο το μηνα πιστευω μια χαρα ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παιδια για την hellas online ποια ειναι η γνωμη σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
καλη ειναι

Ελεγα αυτη ή forthnet !! Να εμπιστευτω καποια απο τις 2 αντι για connex που θελει 23;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εγώ έβαλα cyta με 18Ε απεριόριστα σταθερά, νομίζω 1,5 ώρα σε κινητά, απεριόριστο internet στα 24 Mbps, συμφέρει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
το στικακι με τα 4,5 ευρω το χρονο ειναι συμβολαιο για 1 χρονο. αν σπασεις το συμβολαιο θελουν περιπου 50 ευρω πισω νμζ για το στικακι.

Και το χειροτερο ειναι οτι αν το εχεις απληρωτο οπως εγω δεν σε αφηνουν να το κοψεις εκτος αν το αποπληρωσεις. Τωρα το εχω αφησει με φραγη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Και το χειροτερο ειναι οτι αν το εχεις απληρωτο οπως εγω δεν σε αφηνουν να το κοψεις εκτος αν το αποπληρωσεις. Τωρα το εχω αφησει με φραγη :P

εμενα νομίζω εχει φτασει τα 30 ευρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ έβαλα cyta με 18Ε απεριόριστα σταθερά, νομίζω 1,5 ώρα σε κινητά, απεριόριστο internet στα 24 Mbps, συμφέρει ;)
Οντως...Εγώ αύριο θα πάρω τηλέφωνο αλλά δεν ξέρω ακόμη ποια εταιρεία να προτιμήσω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
εμενα νομίζω εχει φτασει τα 30 ευρω :P

30 ηταν το χειμωνα εμενα. Δεν ξερω αν συνεχιζουν να το χρεωνουν. Παντως σταματησαν να με παιρνουν και τηλεφωνα. Παλιοτερα εβαζα ενα 10αρικο ανα δυο μηνες αλλα τωρα ουτε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
30 ηταν το χειμωνα εμενα. Δεν ξερω αν συνεχιζουν να το χρεωνουν. Παντως σταματησαν να με παιρνουν και τηλεφωνα. Παλιοτερα εβαζα ενα 10αρικο ανα δυο μηνες αλλα τωρα ουτε αυτο

εδω το ιντερνετ το σταθερο ειχε φτασει 108 ευρω γιατι ηταν μεσα και 50 ευρω που εκανα μεταφορα γραμμης. το πληρωσαμε πριν ενα μηνα και τωρα παλι ειναι 28κατι :P νομιζω οτι η vodafone εχει βρει τροπο να περνει λεφτα χωρις να το καταλαβαινουμε :hmm:
ασε που μας χρωσταγαν κατι λεφτα (δεν θυμαμαι απο τι χδ) καπου στα 60 ευρω και δεν μας τα επεστρεφαν.
ο σαμαρας εταξε free wifi πουντοοο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Όλες οι εταιρείες χρεώνουν την εγκατάσταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top