Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών vs Πληροφορική

Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών vs Πληροφορική
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)
  • ΗΜΜΥ

  • Πληροφορική

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

patcher

Νεοφερμένος

Ο patcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
οσο αφορα το εξω το ξερω κ δν εχω προβλημα με αυτο!παντα ηθελα να ακολουθησω αυτη την σταδιοδρομια!(απο πρωτη γημνασιου μπε!)οστοσο το να φυγω εξω τωρα ειναι να σαν να πεταω ολους τους κοπους της γ λυκειου αλλα κ να αποσταθεροποιο το μελλον μου αφου η βιομηχανια του game development ειναι κουραστικη κ δυσκολα μενει καποιος για παντα.Γιαυτο αλλοστε κ σκεφτομαι το ΗΜΜΥ γιατι ειναι κοντα στον χωρο μου αλλα δινει ενα πτυχειο που θα με βοηθησει σε πολλους τομεις!ενω οι πληροφορικαριοι ειναι πιο συνηθισμενοι!Υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα αν παω ΗΜΜΥ?αν τελικα δν παω ΗΜΜΥ ειναι καλυτερο το ΑΠΘ η το επιστημης Η/Υ στο ηρακλειο,απο οσο ξερω για το δευτερο εχει τρελα conne για εξω λογο των Ι.Τ.Ε.αλλα αυτη η μεγαλη διαφορα στην βαθμολογια με ανησυχει!ειμαι καπου 1700 μορια πανο απο την σχολη!

επειδή είμαι στην εφαρμοσμένη στο μακεδονίας θα σου έλεγα ότι δεν είναι ότι καλύτερο αν θέλεις να ασχοληθείς με game development...

Εισαι εκει ε?αυτα ειναι!απο οτι ειδα σημερα εχει ενα πιο οικονομικο προσανατολισμο το τμημα οστοσο οι φημες για τσακομενους καθηγητες κ οτι ειναι ψυλομπαχαλο ισχυουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Καλύτερα να πας από τώρα Αγγλία βασικά, υπάρχουν σχολές με pre-graduate σπουδές που αφορούν αποκλειστικά στο game development.
Είναι υπερβολικά εξειδικευμένο αυτό για σπουδές προπτυχιακού επιπέδου, δεν θα το έκανα εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε ναι σαφώς, πρέπει να είσαι ταγμένος και να το θέλεις με τα 1.000.

Πολύ σωστά, ειδικά τα bold.

Και πουθενά στον κόσμο δεν γίνεται αυτό που γίνεται εδώ στην τρίτη λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patcher

Νεοφερμένος

Ο patcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Είναι υπερβολικά εξειδικευμένο αυτό για σπουδές προπτυχιακού επιπέδου, δεν θα το έκανα εγώ.
ουτε εγω θα το κανω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εισαι εκει ε?αυτα ειναι!απο οτι ειδα σημερα εχει ενα πιο οικονομικο προσανατολισμο το τμημα οστοσο οι φημες για τσακομενους καθηγητες κ οτι ειναι ψυλομπαχαλο ισχυουν?

η σχολή μας είναι η πλέον κατάλληλη για να ασχοληθεί κανείς με προγραμματισμό λογιστικών πακέτων και πληροφοριακών συστημάτων (ERPs) και αυτό γιατί (συγκριτικά με αποφοιτούς απλής πληροφορικής) διδασκόμαστε και οικονομικα/λογιστικά/διοικητικά μαθήματα.
Βέβαια ανάλογα με τα μαθήματα επιλογής που θα επιλέγεις μπορείς να "κατευθύνεις" κάπως τα πράγματα και έτσι πάνω απο το 65% των μαθημάτων σου να είναι πληροφορικής.

Πάντως, και αυτό το λέω γενικότερα παιδιά, το τι θα κάνετε τελικά και το με τι θα ασχοληθείτε είναι πολύ σχετικό...
εγώ ας πούμε ασχόλουμαι τελικά με κρυπτογραφία (κι ας μην έχει φαινομενικά σχέση με την σχολή μου). Σε όποιο τμήμα και να πας αν βρεις καθηγητή σχετικό με αυτό που θέλεις να κάνεις ο οποίος να είναι συνεργάσιμος θα τα καταφέρεις αν το θέλεις πραγματικά και δουλέψεις πολύ!

Όσο για τους τσακωμούς των καθηγητών καλέ μου patcher δυστυχώς αυτά συμβαίνουν παντου!
Εμείς απλά είχαμε κάποια επεισόδια τώρα τελευταία λόγω προεδρικών εκλογών αλλά ήταν γενικότερα και όχι μόνο στο τμήμα μας.

Για οτιδήποτε άλλο θελήσεις στείλε μου pm:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patcher

Νεοφερμένος

Ο patcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
fotinoula ευχαριστω πολη για την βποηθεια κ την απαντηση!τελικα οπως εχω καταληξει τωρα πρωτα θα βαλω ΗΜΜΥ Ξανθη μετα χανια κ μετα ΜΥΚΠ πατρα κ τελος τα πανεπιστημια!ηθελα πολυ να παω θεσσαλονικη αλλα απο την στιγμη που πιανω κατι καλυτερο με περισσοτερες "ακρες" ειναι προτιμοτερο να παω εκει αλλοστε με καλη παρεα ολα ειναι μια χαρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Καλησπέρα,

ασχολούμαι καιρό με προγραμματισμό και γενικά με τους υπολογιστές, μάλιστα φέτος πήρα μέρος στο ΠΔΠ(πανελλήνιος διαγωνισμός πληροφορικής σε προγραμματισμό) όπου έφτασα και στη τελική φάση, το πρόβλημα μου φέτος είναι πως δε ξέρω ποια σχολή από αυτές τις δυο να διαλέξω, δε μου αρέσουν γενικά τα μαθήματα που γίνονται στο ΥΜΜΗ, ενώ στη πληροφορική τα πάω με χίλια όλα.

Μερικοί φίλοι μου λένε πως από την ΥΜΜΗ θα χεις μετά καλύτερο τίτλο κτλ από τη πληροφορική και θα χεις πολλές επιλογές για να βρείς δουλειά σε διάφορους τομείς

προσωπικά οτιδήποτε που να χει σχέση με hardware δε το πολυπήγαινα ποτέ

πραγματικά δε ξέρω τι να κάνω, μιλάμε έχω φάει κόλημα αυτές τις μέρες.................

στο πολυτεχνείο από ότι είδα δεν ασχολούνται με προγραμματισμό και πολύ, κάνουν διάφορα περι κυκλωμάτων κτλ

ποιό έχει καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση; Και τα δύο είναι δυνατές σχολές; Αν κάποιος ψάχνει προγραμματιστή θα ψάξει φοιτητές από ΥΜΜΗ ή πληροφορική;

Είδα τις προοπτικές της κάθε σχολής σε αυτή την ιστοσελίδα, αλλά και πάλι, απλά δε ξέρω τι να κάνω. :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Οποιαδήποτε συμβουλή θα ταν αποδεκτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Σε αλλα ποστ εχω δει οτι φοιτητες του τμηματος ΗΜΜΥ λενε οτι οσοι θελουν να ασχοληθουν καθαρα με προγραμματισμο να μην πανε ΗΜΜΥ γιατι θα ασχοληθουν και με αλλα μαθηματα τα οποια μπορει να μην τους αρεσουν.Πηγενε εκει που σου αρεσει και στη προκυμενη περιπτωση πληροφορικη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
δε μου αρέσουν γενικά τα μαθήματα που γίνονται στο ΥΜΜΗ, ενώ στη πληροφορική τα πάω με χίλια όλα.
Δεν υπάρχει καν δίλημμα.

(ΗΜΜΥ είναι btw, οχι ΥΜΜΗ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Σε αλλα ποστ εχω δει οτι φοιτητες του τμηματος ΗΜΜΥ λενε οτι οσοι θελουν να ασχοληθουν καθαρα με προγραμματισμο να μην πανε ΗΜΜΥ γιατι θα ασχοληθουν και με αλλα μαθηματα τα οποια μπορει να μην τους αρεσουν.Πηγενε εκει που σου αρεσει και στη προκυμενη περιπτωση πληροφορικη. :)
Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση.

Παρόλα αυτά το μόνο που με προβληματίζει αυτή τη στιγμή, είναι γενικά οι προοπτικές του επαγγελματος στην Ελλάδα, έχει μέλλον; Έχω ακούσει από πολλους πως δεν έχει, παρόλα αυτά χωρίς κάποια επιχειρηματολογία λογική και σοβαρή για την στήριξη της άποψης αυτής.

Από την Πληροφορική ΑΠΘ, βγαίνεις ΜΟΝΟ προγραμματιστής; Και δε το χω ψάξει σε δημόσιο τομέα καθόλου, ο προγραμματιστής που μπορεί να δουλέψει σε δημόσιο(εκτός από το σχολείο σα καθηγητής);

Edit: Ευχαριστώ Anarki για την απάντηση, πάντα το μπερδεύω το όνομα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
υπαρχουν πολλες σχολες σε σχεση με την πληροφορικη(για μενα η καλυτερη ειναι η εφαρμοσμενη πληρ. ΑΠΘ).απ'οτι κοιταξα στην ΗΜΜΥ εχουν 1-2 μαθηματα προγραμματισμου.εχει σχεση περισσοτερο με ηλεκτρολογια-μηχανικη(κοινως με hardware).οποτε εαν σου αρεσει περισσοτερο ο προγραμματισμος,software,λογισμικο και τετοια καλυτερα πληροφορικη

επισης αυτος που εχει πτυχιο πληροφορικης χοντρικα ειναι οι εξης ειδικοτητες
1)αναλυτης εφαρμογων
2)προγραμματιστης Η/Υ
3)σχεδιαστης πολυμεσων
4)τεχνικος ασφαλειας δικτυων Η/Υ

μπορει και μεσω του ΑΣΕΠ να μπει στην δευτεροβαθμια εκπαιδευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
υπαρχουν πολλες σχολες σε σχεση με την πληροφορικη(για μενα η καλυτερη ειναι η εφαρμοσμενη πληρ. ΑΠΘ).απ'οτι κοιταξα στην ΗΜΜΥ εχουν 1-2 μαθηματα προγραμματισμου.εχει σχεση περισσοτερο με ηλεκτρολογια-μηχανικη(κοινως με hardware).

Όχι, δεν ισχύει αυτό.
Και στο ΗΜΜΥ θα πνιγείς στον προγραμματισμό, όπως και θα κάνεις μαθήματα hardware και σε σχολή επιστήμης υπολογιστών (για πληροφορικής δεν ξέρω)

Κατ'αρχήν οταν λες οτι σου αρέσει ο προγραμματισμός τι εννοείς;
Γιατί μόνος ο προγραμματισμός του, αν θες να ασχοληθείς σαν μηχανικός, δεν λέει πολλά. Και απο κάποιο ΙΕΚ/Κολλέγιο το κάνεις αυτό.

Αν γενικότερα σε ενδιαφέρει οτιδήποτε έχει να κάνει με τους υπολογιστές (θα πήξεις σε πολλά και "ανώμαλα" μαθηματικά, υπόψιν) θα σου πρότεινα την καλύτερη σχολή υπολογιστών που υπάρχει στην Ελλάδα και που είναι στο Ηράκλειο (Επιστήμης Υπολογιστών)

Τώρα για σχολές πολυτεχνείου δεν ξέρω, αλλα νομίζω οτι δεν θα τα καλύψεις σε τόσο βάθος όσο στο ceid αλλού (κρίνοντας απο την δική μου σχολή) + οτι που λες θα ασχοληθείς με μαθήματα που δεν θα σε ενδιαφέρουν.

Πάντως, ότι και να επιλέξεις (απο σοβαρή σχολή) να ξέρεις οτι θα δακρύσεις στα μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
τα μαθηματικά μου αρέσουν ΠΑΡΑ πολύ, έως υπερβολικά, προτιμώ να κάτσω να λύνω ασκήσεις επί 10 ώρες μαθηματικά παρά να διαβάσω αοδε μισή ώρα.

γενικά μου αρέσει να κάθομαι ξερω γω και να πήζω στους αλγορίθμους, να σκέφτομαι τρόπους επίλυσης δύσκολων ασκήσεων κτλ

με ενδιαφέρει οτιδήποτε έχει να κάνει με υπολογιστές, περισσότερο όμως ότι αφορά το λογισμικό παρά το hardware, όχι πως δεν θα θελα να ασχοληθώ και με αυτό κάποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
με ενδιαφέρει οτιδήποτε έχει να κάνει με υπολογιστές, περισσότερο όμως ότι αφορά το λογισμικό παρά το hardware, όχι πως δεν θα θελα να ασχοληθώ και με αυτό κάποτε.
Καλά, αυτό δεν το ξέρεις ακόμα. Μπορεί εν τέλει να σου αρέσει περισσότερο ότι έχει να κάνει με μαθήματα hardware. Πριν περάσει στη σχολή, σπάνια ξέρει κάποιος τι θα του αρέσει απο εκει μέσα. Έτσι και αλλιώς, τους υπολογιστές σαν hardware θα τους κάνεις έχοντας υπόψιν το software που θα τρέχει απο πάνω. Πιστεύω οτι θα σου αρέσει πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όπως είπε κι ο Anarki, δεν υπάρχει καν δίλημμα.

Αν θες την άποψη μου, σχολή Πληροφορικής διάλεξε, όχι HΜΜΥ. Από κει και πέρα,
Αν κάποιος ψάχνει προγραμματιστή θα ψάξει φοιτητές από ΥΜΜΗ ή πληροφορική;
θα προτιμήσει αποφοίτους ΤΕΙ Πληροφορικής για δύο λόγους: γιατί θεωρεί ότι θα τους πληρώνει λιγότερο και επειδή έχουν εμπειρία λόγω των πολλών εργαστηρίων που παρακολουθούν.
Να ξέρεις όμως ότι στην αγορά εργασίας δεν μετράνε τα πτυχία αλλά οι γνώσεις. Γι'αυτό μην κρίνεις από το όνομα και την βάση εισαγωγής μιας σχολής αλλά από το τι ερεθίσματα θα σου δώσει.

Θα ήθελες να μας πεις σε ποια πόλη στοχεύεις και τι βαθμό αναμένεις να πιάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Όπως είπε κι ο Anarki, δεν υπάρχει καν δίλημμα.

Αν θες την άποψη μου, σχολή Πληροφορικής διάλεξε, όχι HΜΜΥ.
συμφωνω:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
στοχεύω ΑΕΙ θεσσαλονίκης πληροφορική στο απθ ή εφαρμοσμένη ότι τύχει, για τον βαθμό δε ξέρω, δεν έχω κενά για τις πανελλήνιες(ο λόγος που δεν αγχώνομαι και πολύ), 19+ έβγαζα μέσο όρο, τώρα δε ξέρω για το πόσα μόρια θα βγάλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Οι σχολες μηχανικος η/υ και πληροφορικης στην Πατρα αφορα κυριως προγραμματισμο και hardware?? Ειναι καλη σχολη??

Επισης, η αντιστοιχη του Βολου, μηχανικος η/υ και δικτυων ειναι καλη?? Πανω σε τι βασιζεται η συγκεκριμενη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Οι σχολες μηχανικος η/υ και πληροφορικης στην Πατρα αφορα κυριως προγραμματισμο και hardware?? Ειναι καλη σχολη??

Επισης, η αντιστοιχη του Βολου, μηχανικος η/υ και δικτυων ειναι καλη?? Πανω σε τι βασιζεται η συγκεκριμενη σχολη?
το τμημα της πατρας εχει τις εξης κατευθυνσεις
1)εφαρμογων και θεμελιωσεων της επιστημης των υπολογιστων
2)λογικου των υπολογιστων
3)υλικου και αρχιτεκτονικης των υπολογιστων

τωρα για τον βολο
1)το ιδιο με της πατρας
2)τεχνολογιων λογισμικου και πληροφοριακων συστηματων
3)το ιδιο με πατρα
4)σηματων,τηλεπικοινωνιων και δικτυων

αν θες κατι αλλο σχετικα με τα μαθηματα,τα μεταπτυχιακα πες
επισης η ιδια σχολη εχει και στην κρητη(χανια) το τμημα ηλεκτρονικων μηχανικων και μηχανικων Η/Υ,που ειναι πολυ καλο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ceid Πάτρας κατά την άποψη μου είναι πολύ καλή σχολή. Βάζουν ωραία και δύσκολα projects. Πολλά projects... Βέβαια, ας μιλήσει κάποιος από εκεί που θα τα ξέρει καλύτερα. Υστερεί σημαντικά σε θέματα οργάνωσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top