Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

Evagelia_

Νεοφερμένος

Η Evagelia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιδια... λενε οτι δε θα βγουν προκηρυξεις για αστυνομικες και στρατιωτικες σχολες... Ετσι οπως εχουν τα πραγματα στη χωρα μας... :mad: Εχετε ακουσει τιποτα; Αχ ρε γαμωτοοοοοο...:( Αν περσι πηραν 1300 ατομα, φετος λογικο ειναι να παρουν λιγοτερους, αλλα αν δε βγει και καθολου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παιδια... λενε οτι δε θα βγουν προκηρυξεις για αστυνομικες και στρατιωτικες σχολες... Ετσι οπως εχουν τα πραγματα στη χωρα μας... :mad: Εχετε ακουσει τιποτα; Αχ ρε γαμωτοοοοοο...:( Αν περσι πηραν 1300 ατομα, φετος λογικο ειναι να παρουν λιγοτερους, αλλα αν δε βγει και καθολου;;

περιττο να σου πω οτι και περυσι ελεγαν ακριβως τα ιδια.. Θετικη σκεψη και οτι ειναι να γινει θα γινει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα. Μέχρι πρότινος ήμουν σε δίλημμα για το αν θα δηλώσω την αξιωματικων ελ.ας, και νομίζω πως είναι πλέον αργά να προετοιμαστώ για τα αθλήματα, παρόλο που αποφασισα να την έχω πρώτη επιλογή. Κοιτάζοντας τις απαιτουμενες επιδόσεις θεωρώ πως μόνο το μήκος είναι δύσκολο. Δεδομένου ότι καπνίζω, πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες να πιάσω αυτές τις επιδόσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Φίλε μου, με λίγη παραπάνω προσπάθεια στο 1000αρι μπορείς να τα καταφέρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα. Μέχρι πρότινος ήμουν σε δίλημμα για το αν θα δηλώσω την αξιωματικων ελ.ας, και νομίζω πως είναι πλέον αργά να προετοιμαστώ για τα αθλήματα, παρόλο που αποφασισα να την έχω πρώτη επιλογή. Κοιτάζοντας τις απαιτουμενες επιδόσεις θεωρώ πως μόνο το μήκος είναι δύσκολο. Δεδομένου ότι καπνίζω, πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες να πιάσω αυτές τις επιδόσεις?
Το θεμα ειναι να πιασεις τα μορια πρωτα, τα αθληματα πιστεψε με ειναι πανευκολα,το μονο δυσκολο ειναι το χιλιαρι.
Αν αρχισεις απο τωρα προπονηση ομως το βγαζεις ανετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πιάστε τα μόρια και έχετε χρόνο για την προετοιμασία στ αθλήματα.

Αν έχετε ΤΟΣΟ άγχος πια,αρχίστε το 1000άρι και το 100άρι από τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,093 μηνύματα.
το 1000αρι και να μήν το βγάζει κανείς τωρα, δέν πειράζει.
συνήθως εκείνη την ώρα λίγο το άνχος, λίγο οι άλλοι που τρέχουν μαζί σου.. λίγο η παραπάνω προσπάθεια, κάνεις χρόνο καλλίτερο απο ότι όταν τρέχεις μόνος χαλαρός.

εγώ όταν έδινα,στην προπόνηση το έβγαζα ίσα ίσα, και εκεί τερμάτισα απο τους πρώτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evagelia_

Νεοφερμένος

Η Evagelia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις ποτε θα βγει η προκηρυξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά. Αλλά όπως η φίλη από πάνω έτσι και γω θέλω να ρωτήσω το ίδιο, αλλά και αν έχω χάσει τη διορία για κάτι. Παρακολουθώ συνεχώς τα πράγματα, αλλά εμαθα από έναν φίλο ότι η διορία ήταν μέχρι 8/4 για τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Ελπίζω να μην είχε δικιο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,093 μηνύματα.
ακόμα δεν βγήκε η προκήρυξη, όταν βγεί (μέσα στις εξετάσεις λογικά) τότε θα πρέπει να γίνουν όλες οι διαδικασίες.
μέχρι τότε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evagelia_

Νεοφερμένος

Η Evagelia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά. Αλλά όπως η φίλη από πάνω έτσι και γω θέλω να ρωτήσω το ίδιο, αλλά και αν έχω χάσει τη διορία για κάτι. Παρακολουθώ συνεχώς τα πράγματα, αλλά εμαθα από έναν φίλο ότι η διορία ήταν μέχρι 8/4 για τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Ελπίζω να μην είχε δικιο :/
Οχι το μονο σιγουρο ειναι οτι δε βγηκε. Μονο για τις στρατιωτικες σχολες βγηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Λετε να μειωσουν κατα 70% τους εισακτεους;; Γιατι κατι τετοια τρελα ακουγονται.... Εμενα παντως υπερβολικο μ φαινεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potkapot

Νεοφερμένος

Ο potkapot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις ποτε θα βγει η προκηρυξη;

ακόμα δεν βγήκε η προκήρυξη, όταν βγεί (μέσα στις εξετάσεις λογικά) τότε θα πρέπει να γίνουν όλες οι διαδικασίες.
μέχρι τότε τίποτα.

Η προκήρυξη βγήκε σήμερα, βρίσκεται εδώ

Λετε να μειωσουν κατα 70% τους εισακτεους;; Γιατι κατι τετοια τρελα ακουγονται.... Εμενα παντως υπερβολικο μ φαινεται....

Οι εισακτέοι είναι 500 ενώ πέρσι ήταν 1300
Δηλαδή μιλάμε για μείωση 60% περίπου, η οποία λογικά θα εκτινάξει την βάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evagelia_

Νεοφερμένος

Η Evagelia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ρε παιδια να σας ρωτησω κατι; Ποτε ειναι η τελευταια μερα για να κανουμε τις ιατρικες εξετασεις για την αστυνομια; Μου ειπαν αυριο αλλα δεν ειμαι σιγουρη. Δεν εχω κανει τιποτα.. ειναι επειγον..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.

evi5

Νεοφερμένος

Η evi5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θα ηθελα να κανω και εγω μια ερωτηση..Αν καποιος καταφερει και περασει στην σχολη αξιωματικων,ενω παραλληλα ασχολειται επαγγελματικα με τον αθλητισμο και παιζει σε μεγαλη ομαδα,θα του δινονται αδειες για προπονησεις εκτος σχολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi5

Νεοφερμένος

Η evi5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θα ηθελα να κανω και εγω μια ερωτηση..Αν καποιος καταφερει και περασει στην σχολη αξιωματικων,ενω παραλληλα ασχολειται επαγγελματικα με τον αθλητισμο και παιζει σε μεγαλη ομαδα,θα του δινονται αδειες για προπονησεις εκτος σχολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις στην αστυνομία. Δίνονται άδειες αλλά μέχρι ένα όριο. Πάντα στη σχολή είναι πιο δύσκολο γιατί οι άδειες είναι περιορισμένες και είναι και θέμα διοικητή της σχολής. Παίζει ρόλο και το επίπεδο του αθλητή. Αν συμμετέχεις σε πανελλήνιους αγώνες, πανευρωπαϊκούς ή παγκόσμιους κι άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi5

Νεοφερμένος

Η evi5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αα μαλιστα!!σ'ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Παρακαλώ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top