Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
https://www.iefimerida.gr/news/246293/terma-stin-esokleisti-foitisi-sti-sholi-axiomatikon-tis-elas

Με απόφαση Νίκου Τόσκα, το 2016, η εσώκλειστη φοίτηση στην Αξιωματικών ισχύει μόνο για πρωοτετείς; Το είδα και σε άλλα σάιτ, και στο ellinikosstratos.gr Νομίζω. Είσαι σίγουρος ότι δεν άλλαξε κάτι;

Στην ιστοσελίδα της σχολής λέει ότι οι φοιτητές για τα 4 χρόνια φοίτησής τους διαμένουν και σιτίζονται στη σχολή. Λογικά αν ισχύει αυτό που λες , έχουν ξεχάσει να ανανεώσουν την ιστοσελίδα τους.
 

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Ναι ισχύει ότι 2ο 3ο και 4ο έτος δεν μένουν στην σχολή.
 

StellaSanda

Νεοφερμένος

Η StellaSanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Στην ιστοσελίδα της σχολής λέει ότι οι φοιτητές για τα 4 χρόνια φοίτησής τους διαμένουν και σιτίζονται στη σχολή. Λογικά αν ισχύει αυτό που λες , έχουν ξεχάσει να ανανεώσουν την ιστοσελίδα τους.
Γιαυτό με προβλημάτισε. Έψαξα και είδα αρκετά άρθρα που επιβεβαίωναν την απόφαση Τόσκα αλλά μετά διαβάζοντας αυτό που γράφουν στην επίσημη ιστοσελίδα της Αστυνομίας μπερδεύτηκα γι αυτό και ήθελα κάποιον να ξέρει 100%. Ευχαριστώ πάντως!
 

Ellielour1

Νεοφερμένος

Η Ellielour1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας ! Ειμαι καινουρια εδω και εχω 2 αποριες, οι αστυνομικοι μετα την σχολη εχουν καποιο ελευθερο χρονο να κανουν κανενα χομπι το σκ; Και δευτεροβ εγω θελω να οαω στην σχολη αξιωματικων αλλα λενε οτι μονο σε γραφειο ειναι και γω θα προτημουσα μαχηνη δουλεια
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Γεια σας ! Ειμαι καινουρια εδω και εχω 2 αποριες, οι αστυνομικοι μετα την σχολη εχουν καποιο ελευθερο χρονο να κανουν κανενα χομπι το σκ; Και δευτεροβ εγω θελω να οαω στην σχολη αξιωματικων αλλα λενε οτι μονο σε γραφειο ειναι και γω θα προτημουσα μαχηνη δουλεια
Προφανώς έχει αξιωματικούς και στον δρόμο μην αγχώνεσαι
 

Antzie

Νεοφερμένος

Η Antzie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Προφανώς έχει αξιωματικούς και στον δρόμο μην αγχώνεσαι
Καλημέρα οι δόκιμοι υπαστυνόμοι μπορούν να βγαίνουν από τη σχολη κάθε Τετάρτη από τις τρεις ως τις έντεκα και από το μεσημέρι της Παρασκευής έως το βράδυ της Κυριακής αν δεν έχουν υπηρεσία στη σχολη
ΣΥτο το διάστημα κάνουν ότι θέλουν
Θα σου πρότεινα να συγκεντρωθείς στην προσπάθεια σου να μπεις αξιωματικοι υπάρχουν και μάχιμοι αλλά και σε θέσεις γραφείου εσυ επιλέγεις
 

iiTzArismaltor_

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Ποιοι από εσάς πέρασαν φέτος; Υπάρχει κάποιος εδώ και από τα επόμενα έτη; :bye2:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top