Σπυράκια

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Είναι, αλλά με το sex το αγόρι παίρνει γυναικείες ορμόνες και κάτι τέτοια που δεν τα ξέρω.
Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει...

Καμιά σχέση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Είναι, αλλά με το sex το αγόρι παίρνει γυναικείες ορμόνες και κάτι τέτοια που δεν τα ξέρω.
Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει...


Σιγά μη μένει και έγκυος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Είναι, αλλά με το sex το αγόρι παίρνει γυναικείες ορμόνες και κάτι τέτοια που δεν τα ξέρω.
Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει...

Τίποτα τέτοιο! δε συμβαίνουν τέτοια πράγματα! Τι άλλα σου έχουν πει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaf

Νεοφερμένος

Ο Kaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Είναι, αλλά με το sex το αγόρι παίρνει γυναικείες ορμόνες και κάτι τέτοια που δεν τα ξέρω.
Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει...

Αλήθεια είναι. Όπως και το οτι αν κάνεις sex με αγόρι, παίρνεις αντρικές. Γι' αυτό αν θές να γίνεις βαρβάτος άντρας πρέπει να πηγαίνεις μόνο με αγόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
:lol: :lol: :lol: Πολλά και διάφορα ακούγονται, το θέμα είναι ποια άποψη ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,046 μηνύματα.
:lol: :lol: :lol: Πολλά και διάφορα ακούγονται, το θέμα είναι ποια άποψη ισχύει...
Καμία :)

Που τα έχεις ακούσει Mad1kas; :what:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Δεν εννοώ από τις απόψεις που ειπώθηκαν προηγουμένως...Για απόψεις γιατρών και άλλων επιστημόνων πάνω σε τέτοια θέματα εννοώ.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,046 μηνύματα.
Δεν εννοώ από τις απόψεις που ειπώθηκαν προηγουμένως...Για απόψεις γιατρών και άλλων επιστημόνων πάνω σε τέτοια θέματα εννοώ.... :)
a ok, εγώ για τις ορμόνες λέω. Δηλαδή ότι οι ορμόνες δεν μεταβιβάζονται με το σεξ αλλά παράγονται από τον ίδιο τον οργανισμό ανάλογα με το τι καθορίζει το DNA του. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Είναι, αλλά με το sex το αγόρι παίρνει γυναικείες ορμόνες και κάτι τέτοια που δεν τα ξέρω.
Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει...

Το μονο που παιρνεις απο το σωμα του συντροφου απο το σεξ ειναι πιθανοτατα ΣΜΝ, ενα αλλο μεγαλο θεμα της εποχης. Αλλα δεν θα το αναπτυξω εδω.
Το αλλο δεν ισχυει φυσικα. Οι ορμονες δεν ειναι σωματικα υγρα, ειναι ουσιες που κυκλοφορουν στο αιμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το μονο που παιρνεις απο το σωμα του συντροφου απο το σεξ ειναι πιθανοτατα ΣΜΝ, ενα αλλο μεγαλο θεμα της εποχης. Αλλα δεν θα το αναπτυξω εδω.

και κουτσούβελα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όμως, αν το πρόβλημα γίνεται έντονο? Τι θα κάνουν τα παιδιά? Θα κάτσουν να γίνουν ρεντίκολο?
Σόρρυ, γιατί ρεντίκολο; Λόγω του ότι η εμφάνισή τους δεν είναι όπως τα μοντέλα στην τηλεόραση;


To hell with it! Το τελευταίο πράγμα για το οποίο πρέπει να ντρέπεστε είναι η εμφάνισή σας.
"Σε όποιον αρέσουμε". :iagree:


Αν πάλι άτομα σας κρίνουν γι' αυτό, τότε πολύ απλά δεν αξίζει να ασχολείστε με την πάρτυ τους. :xixi:



με τον αυνανισμό εμφανίζονται....
Αυτός είναι ένας μύθος της οπισθοδρομικής, κλειστής και συντηρητικής κοινωνίας μας - και φυσικά της "καλής" μας εκκλησίας.

Είμαστε περιτρυγιρισμένοι από πουριτανούς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αυτός είναι ένας μύθος της οπισθοδρομικής, κλειστής και συντηρητικής κοινωνίας μας - και φυσικά της "καλής" μας εκκλησίας.

Είμαστε περιτρυγιρισμένοι από πουριτανούς.....[/quote]


Δεν ειναι μονο θεμα πουριτανισμου. Ειναι κατι πολυ περισσοτερο.
Η καθολικη κυριως εκκλησια ειχε βγαλει ψευτοεπιστημονικες μελετες οτι προκαλει ακομη και τυφλωση ή παραφροσυνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Η Καθολική εκκλησία ήταν ανέκαθεν για τα μπάζα. Anyaway, τι άλλο έχετε να προτείνετε για το θέμα, για τα κουτσούβελα, για τις ορμόνες, για τις/ τους εγκύους και για τη κληρονομικότητα σε αυτό το θέμα; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Για να μην έχεις θέματα με κουτσούβελα, εγκύους και ΣΜΝ, πάντα προφυλακτικό (δάσκαλε που δίδασκες... :P). Σπυράκια δεν ήταν το θέμα αρχικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ρε παιδιά δεν μπορώ να καταλάβω άμα είναι τόσο κακό να μην έχω γίνει King Kong και να μην αρκετά ψιλός όπως οι άλλοι και να μην έχω σπυράκια στην ηλικία. Δηλαδή ρωτάω τον εαυτό μου καμιά φορά άμα έχω κάποιο πρόβλημα στην τελική.

@Giwrgos:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Eμείς έχουμε έναν στο διπλανό λύκειο, που πάει στην πρώτη και είναι 1.45. (Σημείωση : Δε φαίνεται για νάνος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ρε παιδιά δεν μπορώ να καταλάβω άμα είναι τόσο κακό να μην έχω γίνει King Kong και να μην αρκετά ψιλός όπως οι άλλοι και να μην έχω σπυράκια στην ηλικία. Δηλαδή ρωτάω τον εαυτό μου καμιά φορά άμα έχω κάποιο πρόβλημα στην τελική.

@Giwrgos:thanks:

Τι ύψος έχεις δηλαδή; Ε πάντως δε γίνονται και όλοι 1.80+ ! Για τα σπυράκια να χαίρεσαι!:P Δε βγάζουν και όλοι πολλά, εγώ για παράδειγμα δεν είχα ποτέ πρόβλημα με ακμή, μόνο λίγα που και που.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Eγώ έχω πάρει του πατέρα μου την ακμή και βγάζω μόνο στο κούτελο! Έχει γίνει χάλια, αλλά τολάχιστον δε φαίνονται! Μιλάμε είναι σα χωράφι σπαρμένο με κοντά κόκκινα μικρά σπυράκια! Το ύψος έχω να το παινεύομαι, καθώς είμαι ο 5ος ψηλότερος στην πρώτη γυμνασίου με ύψος 1.68 ! Πήρα λίγο απότομα το καλοκαίρι και έπεται και συνέχεια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Άντε σου εύχομαι και πεύκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top