Σπυράκια

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Λοιπόν,από την πρώτη Λυκείου είχαν αρχίσει να εμφανίζονται σπυράκια,τα οποία σταδιακά αυξήθηκαν.Είχα πάρει ένα υγρό(Dalacin),το οποίο δεν έκανε τίποτα.Απο 'κει και πέρα δεν έβαζα τίποτα,απλά πλενόμουν με σαπούνι και δεν τα πείραζα(αυτό το ξεκίνησα κάπου τα Χριστούγεννα),και έτσι μόλις τελείωσαν οι πανελλήνιες,είχαν φύγει σχεδόν όλα,όπου πλέον έχω φτάσει στο σημείο να μην έχω απολύτως τίποτα.Το πρόσωπο μου είναι πεντακάθαρο !
Οπότε το καλύτερο που ΄χετε να κάνετε είναι να πλένεστε με σαπούνι,και προπαντώς ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ!!

Δε σου εμφανιστηκε κανενα σημαδι ή με το περασμα του χρονου εξαφανιστηκαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aceBill

Νεοφερμένος

Ο aceBill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδια εγω αμα μου εβγαινε κανενα σπυρακι εβαζα ενα gel που το ελεγαν Clean & Cear της Johnson & Johnson...
Πολυ καλο ηταν, σε 4-5 ωρες ειχε καταπραϋνθει συμαντικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Δε σου εμφανιστηκε κανενα σημαδι ή με το περασμα του χρονου εξαφανιστηκαν;

Αρχικά μερικά σημάδια έμειναν,τα οποία πλέον έχουν φύγει.Και πιστεύω πως το ότι καθάρισα γενικά οφείλεται στο ότι δεν τα πείραζα κυρίως,και όχι στο σαπούνι το οποίο πήρα (το οποίο δεν είναι κάποιο ειδικό σαπούνι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Αν εμψυχωνει καποιους, ειχα πολλα, τα πειραζα συνεχεια αλλα και παλι εφυγαν τελειως και δεν εχει σχεδον το παραμικρο σημαδι. Αρα ναι ακομα και εσεις που οχι απλα τα αγγιζετε αλλα τα πειραζετε, κατα πασα πιθανοτητα δεν θα μεινετε σημαδεμενοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Αν εμψυχωνει καποιους, ειχα πολλα, τα πειραζα συνεχεια αλλα και παλι εφυγαν τελειως και δεν εχει σχεδον το παραμικρο σημαδι. Αρα ναι ακομα και εσεις που οχι απλα τα αγγιζετε αλλα τα πειραζετε, κατα πασα πιθανοτητα δεν θα μεινετε σημαδεμενοι. :)

Μόνα τους έφυγαν ή ακολούθησες κάποια αγωγή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κυνικός

Νεοφερμένος

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
καθε μερα πινετε απο 2 ποτηρια χυμο καροτο. Πριν τον χυμο και λιγο ελαιολαδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top