Σπυράκια

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλα αυτο ειναι οντως αληθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
+1 οπώς είχα πει και παραπάνω... Συνήθως τα σπυράκια προκαλώνται από τη διατροφή πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
χεχε. δεν είχα ποτέ μου ούτε ίχνος από σπυράκια *χαμογελάει και χαιδεύει την βελούδινη κατάλευκη αψεγάδιαστη επιδερμίδα της*
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
τι ύψος έχεις?

Μη φοβάσαι, δεν σκοτώνω, ένα τεστ κάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
1.70 :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εγώ είμαι 1,98 και 85 κιλά. Αυτό που μπορώ να σας πω από προσωπική εμπειρία είναι πως η μόνη περίοδος που εμφανίζω κάποια σπυράκια είναι κάποιες μέρες το καλοκαίρι και πιστεύω πως εμφανίζονται επειδή κάνω κάποιες ατασθαλίες όσον αφορά τη διατροφή. Και αυτό γιατί όλο τον υπόλοιπο χρόνο ακολουθώ αυστηρό πρόγραμμα διατροφής λόγω του ότι ασχολούμαι σοβαρά με το μπάσκετ. Πάντως κάποιοι άλλοι που λένε ότι και ο ιδρώτας παίζει αρνητικό ρόλο, αυτό τουλάχιστον με εμένα δν ισχύει. Αυτά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
1,98 bobiras βρηκες να βαλεις για username?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Έλεος όλοι μου το λένε αυτό. Μπόμπιρα με φονάζουν όλοι ρε και στη πραγματικότητα. Οι φίλοι μου, οι συμπαίκτες μου, ακόμα και η μάνα μου! (not kidding):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η σοκολάτα, σύμφωνα με τελευταίες μελέτες, δεν συνδέεται με τα σπυράκια. Φυσικά η υπερκατανάλωσή της δεν κάνει καλό, αλλά αυτό ισχύει γενικά. :)

Επίσης ο αυνανισμός και το σεξ δεν έχουν καμία σχέση με το αν θα εμφανίσεις σπυράκια, ούτε το ύψος ή το βάρος. Η διατροφή παίζει κάποιο ρόλο, επίσης έχει σημασία και το αν καπνίζεις (ο καπνός μες στο πρόσωπο φράσσει τους πόρους κι ευνοεί).

Αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Kανονική είσαι! Με τρως για 2 βασικά... :P

Λίγο παράξενο μου ακούγεται , να μην εμφανίσεις σπυράκια καθόλου... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ελληνιδα γυναικα 1,70 ειναι στα ανωτερα φυσιολογικα.
Αλλα δεν ειναι παραξενο που δεν εμφανιζει σπυρακια. Αν εχει εντελως ξηρη επιδερμιδα, δεν θα εμφανισει σπυρακια. Ενταξει, υπαρχουν αλλα προβληματα εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τι λε ρε μεγάλε? Η μάνα μου είναι 1.78 και ο πατέρας μου 1.85.

Είναι μη φυσιολογικό δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Σιγά ρε. Έτσι όπως πάτε θα με πείτε εξωγήινο εμένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Τι λε ρε μεγάλε? Η μάνα μου είναι 1.78 και ο πατέρας μου 1.85.

Είναι μη φυσιολογικό δηλαδή?

Δεν είναι μη φυσιολογικό,είναι απλά εξαίρεση στον κανόνα.
Συνήθως οι περισσότερες γυναίκες είναι μέχρι 1.70 και οι περισσότεροι άντρες περίπου 1.80.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε εννοειται οτι ειναι αρκετα ψηλη 1,78. Ο πατερας σου ειναι φυσιολογικος εως ψηλος.
Το 1,98 ειναι περαν του συνηθισμενου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ελληνιδα γυναικα 1,70 ειναι στα ανωτερα φυσιολογικα.
Αλλα δεν ειναι παραξενο που δεν εμφανιζει σπυρακια. Αν εχει εντελως ξηρη επιδερμιδα, δεν θα εμφανισει σπυρακια. Ενταξει, υπαρχουν αλλα προβληματα εκει.

Η επιδερμίδα μου είναι μικτή-ούτε ξηρή ούτε λιπαρή. Γενικά δερματικά
προβλήματα δεν είχα ποτέ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Η Αϋπνία λέτε να επηρεάζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
χμ προσωπικά δεν νομίζω ότι επηρεάζει.
έχω σοβαρό πρόβλημα αυπνίας εδώ και δύο χρονια :/
νομίζω όμως πως το άγχος μπορεί να επηρεάσει αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
χμ προσωπικά δεν νομίζω ότι επηρεάζει.
έχω σοβαρό πρόβλημα αυπνίας εδώ και δύο χρονια :/
νομίζω όμως πως το άγχος μπορεί να επηρεάσει αρκετά.

Αχ, πρόσφατα έχω και εγώ αυπνίες και δεν μπορώ να κοιμηθώ πριν τις 2 το βράδυ. Πάντως έχω σπυράκια, αλλά μάλλον λόγω άγχους.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Αχ, πρόσφατα έχω και εγώ αυπνίες και δεν μπορώ να κοιμηθώ πριν τις 2 το βράδυ. Πάντως έχω σπυράκια, αλλά μάλλον λόγω άγχους.:D

εγώ όλον τον αύγουστο κοιμόμουν περίπου μία ώρα την μέρα..:(κοιμόμουν κατά τις 7, ξυπνούσα στις 8μισι όταν ήμουν τυχερή. εχω απίστευτο στρες.
αλλά σπυράκια δεν έχω.
παίζει να μαι καμιά μετάλλαξη και να εμφανιστούν στα 20 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top