Σπυράκια

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όμως, αν το πρόβλημα γίνεται έντονο? Τι θα κάνουν τα παιδιά? Θα κάτσουν να γίνουν ρεντίκολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ώπα μάγκες,

Sorry που έιχα καιρό να μπω αλλά βαριόμανε :xixi:

Πήρα εχτές μια κρέμα called Νeut**** (που διαφημίζει στην TV αυτήν που έπαιζε και στο Superman:Tα χρόνια της νιότης).Θα φανεί σε λίγες μέρες αν δουλεύει αλλά μια φορά που έβαλα είχα δύο μισά σπυράκια έτοιμα να βγουν και δεν βγήκαν!

Ελπίζω να εξαφανιστούν τα κ***σπυρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω παντως δεν εχω κανενα μεγαλο προβλημα.εκτος απο μερικα μικρα στο μετωπο δε βγαζω αλλου.ειδικα οταν δεν τρωω σοκολατα!εφαγα τωρα κατι μπαλιτσες σοκολατας ομως και θα βγουν αυριο.....:(τι αν κανω,διαβαζα 7 ωρες για αυριο ασταματητα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όμως, αν το πρόβλημα γίνεται έντονο? Τι θα κάνουν τα παιδιά? Θα κάτσουν να γίνουν ρεντίκολο?

Ρεντικολο γινεσαι οταν ξεχωριζεις αρνητικα. Τη στιγμη που ολοι σχεδον εχουν το ιδιο προβλημα αναμεσα σε ποιους θα γινεις ρεντικολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Η ακμή περνάει σχεδόν σε όλους είτε σε πιο βαριά μορφή είτε σε πιο ελαφριά...
Εγώ ήμουν τυχερός και την πέρασα ελαφριά!
Από κεί και πέρα το δικό μου πρόβλημα δεν είναι η ακμή που έχει εξαφανιστεί πλέον σχεδόν (που και που βγάζω από κανένα)..
Το μέγα θέμα είναι οι τρίχες στο κεφάλι μου..
Αν αρχίσουμε να τις χάνουμε από τώρα την έχουμε κάτσει την βάρκα...Καμιά πρόταση γι αυτό πριν πάω στον δερματολόγο??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Όταν λες τις χάνουμε τι εννοείς? Με τι ρυθμό και πόσο εύκολα σου πέφτουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Eγώ αγόρασα ένα σαπούνι με πρόπολη ( όχι κρεμοσάπουνο) και κάνει καλή δουλειά! Τα σπυράκια μαραίνονται και πέφτουν μέσα σε 3 μέρες! Δεν αφήνει σημάδια, είναι απολύτως φυσικό προϊόν και μυρίζει υπέροχα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonisp1

Νεοφερμένος

Ο jonisp1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ώπα μάγκες,

Sorry που έιχα καιρό να μπω αλλά βαριόμανε :xixi:

Πήρα εχτές μια κρέμα called Νeut**** (που διαφημίζει στην TV αυτήν που έπαιζε και στο Superman:Tα χρόνια της νιότης).Θα φανεί σε λίγες μέρες αν δουλεύει αλλά μια φορά που έβαλα είχα δύο μισά σπυράκια έτοιμα να βγουν και δεν βγήκαν!

Ελπίζω να εξαφανιστούν τα κ***σπυρα!:D

[FONT=&quot]σε αυτά ότι κρεμά και να βάλεις δεν φεύγουν μόνο εάν σταμάτησες το [/FONT]:whatever: [FONT=&quot]θα φύγουν [/FONT] [FONT=&quot](βρήκα και το κατάλληλο σχέδιο για την περίπτωση) εγώ πάντως έχω μπόλικα σπυράκια :D:D[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ΑΧαχαχΑΧαχαχΧΑαχ! Κόβεται το σεξ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Μήπως ξεφύγαμε λίγο;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
[FONT=&quot]σε αυτά ότι κρεμά και να βάλεις δεν φεύγουν μόνο εάν σταμάτησες το [/FONT]:whatever: [FONT=&quot]θα φύγουν [/FONT][FONT=&quot](βρήκα και το κατάλληλο σχέδιο για την περίπτωση) εγώ πάντως έχω μπόλικα σπυράκια :D:D[/FONT]


λοοοοοοοολ:lol:παντως δε νομιζω να εννοουσε αυτο:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Με το σεξ φεύγουν τα σπυράκια...με τον αυνανισμό εμφανίζονται....
Αλλά και παιδιά της εφηβείας είμαστε,αμα το κόψουμε και αυτό τι θα μας μείνει;

Αυτήν η κρέμα που πήρα doesn't seem to work :'(
Λέτε άμα βάζω κάθε μέρα μάσκα (με την κρέμα) θα έχω προβλήματα με το δέρμα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Με το σεξ φεύγουν τα σπυράκια...με τον αυνανισμό εμφανίζονται....
Αλλά και παιδιά της εφηβείας είμαστε,αμα το κόψουμε και αυτό τι θα μας μείνει;

Αυτό που λες δεν ισχύει. Είναι χαζομάρες που τις είπε ένας και τις έχουν κάνει όλοι ευαγγέλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Με το σεξ φεύγουν τα σπυράκια...με τον αυνανισμό εμφανίζονται....

Μα πως γίνεται αυτό; Αφού ο αυνανισμός είναι υποκατάστατο του sex.:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Και βέβαια δεν ισχύουν κάτι τέτοια :S εγώ υπέθεσα πως το είπε αστειευόμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Φυσικα και δεν ισχυουν αιτιοαποτελεσματικα. Σχετιζονται μονο αιτιολογικα γιατι και η εντονη εφηβικη σεξουαλικοτητα και η ακμη οφειλονται στα αυξημενα ποσα παραγωγης ορμονων στις ηλικιες 11-20, αναλογα βεβαια το ατομο. Η καταπιεση του πρωτου δε συνεπαγεται τη διακοπη του δευτερου.
Σχετικα με το σεξ συμβαινει το ιδιο ακριβως. Επειδη στην ενηλικιωση η παραγωγη ορμονων μειωνεται, φευγει και η ακμη. Για το λογο αυτο και η σεξουαλικη επιθυμια στους ενηλικους ειναι χρονικα αραιοτερη.
Πιο απλα, εχουν την ιδια αιτια, αλλα δεν σχετιζονται μεταξυ τους.

Τελικα, μηπως να γινω Ασκητης?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα η ακμή του έχω περισσότερες ορμόνες ή οχι. Όλοι έχουμε τα ίδια ποσά ορμονών. Το θέμα είναι το κατά πόσο το δέρμα μας αντιδρά ή όχι ευαίσθητα στις συγκεκριμένες ορμόνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ειναι ενας σημαντικος παραγοντας φυσικα, αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν εχουμε ολοι ιδια ποσοστα αυξησης παραγωγης ορμονων. Ο κοινος παρονομαστης ειναι οτι στη συντριπτικη πλειοψηφια υπαρχει μια αυξηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δεν φταίμε εμείς που είμαστε sex machines.. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μα πως γίνεται αυτό; Αφού ο αυνανισμός είναι υποκατάστατο του sex.:!:
Είναι, αλλά με το sex το αγόρι παίρνει γυναικείες ορμόνες και κάτι τέτοια που δεν τα ξέρω.
Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top