Πώς να της το πω;

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Στησε τη σε μια γωνια και πες της καθαρα κι αντρικια "ΣΕ ΘΕΛΩ, ΜΕ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ???":P

ελεος αυτα τα πραγματα θελουν χρονο. πρωτα τσεκαρε, γνωρισε την, μπορει να μην ειναι και τοσο καλη οσο φενεται, απλα σου αρεσει, δεν την ξερεις κι απο χθες ;) γιατι μετα θα εχετε φασαριες, γνωριστε λιγο ο ενας τον αλλον. οταν βρεις την ευκαιρια πες της το, μην ανυσηχεις θα ξερεις μεσα σου το ποτε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FireSoul1997

Νεοφερμένος

Ο FireSoul1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ηρεμησε φιλαράκι μου...Όλοι εχουμε βρεθει σε μια τέτοια κατάσταση. Το θέμα είναι πρώτα να μαθεις πως το θέλει να είναι το αγόρι της (τι τυπο ψάχνει) όμως ΠΡΟΣΕΞΕ! Πρέπει να της κάνεις διακριτικές ερωτήσεις. Επίσης είναι ωραίο να της αφιερώσεις ένα τραγουδάκι... Εγώ πρωσοπικά γιατί την κυνηγάω 3 χρόνια της αφιέρωσα αυτό https://www.youtube.com/watch?v=RQn94y-PQqΑ
Επίσης εγώ σου είπα την πρωσοπική μου γνώμη που πέτυχε.Να αναφερω πως η σχέση μου είναι μέσω ίντερνετ...μόνο τα καλοκαίρια βρισκόμαστε...και κατά τις κοπάνες που κάνω απο το σπίτι για να πάω να την βρώ...να την δω...
Αν πράγματι δεν αισθανθείς καλά απέναντι της ώστε να της πεις κάτι τέτοιο, τότε άσε να αφηθούν υπονούμενα. Επίσης ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ μην της τα
ζητησεις μπροστά σε φιλη της η φίλο σου.

Απαγορεύεται:
-Να την κάνεις να ζηλέψει.
-Να θυμώσεις αν η απαντηση της ειναι οχι (ειναι μέσα στη ζωη και αυτό.Εμένα 2 χρόνια όχι μου λεγε.Τώρα τα χουμε εδώ και ένα χρόνο)
-Να πεις κάτι που θα μειώσει αυτήν η καποιο/καποια γνωστο/τη της.

Πρέπει να φαίνεσαι δημιουργικός και ευχάριστος τύπος. Αν δεν έχεις αίσθηση του χιούμορ, σε πειράζει που η γη είναι στρογγυλή...τότε το έχασες το κορμί πατριώτη!
Κανονίστε να βρεθείτε κάπου ώστε να τα πείτε...
Εξέφρασε της όλα όσα έχεις μέσα στην καρδιά σου με τρόπο ώστε να μην κομπλάρει!
Π.χ
Λάθος
-Θέλω να τα φτιάξουμε(παιδικό και καμμένη πλέον "ατάκα")
-Σαγαπώ (Ένα σκέτο σαγαπώ μπορεί να αφήσει και άσχημα υποννοούμενα.)(Πρέπει να ολοκληρώνεις την πρόταση σου) (Ρήμα αντικείμενο υποκείμενο) ;)

Σωστό
ΑΓΟΡΙ: Θέλω να σου μιλήσω για κάτι που έχει σχέση με εμάς τους δυο.
ΚΟΡΙΤΣΙ: 1)Για τι; 2) Για ποιο πράγμα;
ΑΓΟΡΙ: Ξέρεις...τον καιρό αυτό σε σκέφτομαι (Δεν λες συνεχώς γιατί καρφώνεσαι)...Που θέλω να καταλήξω.
ΚΟΡΙΤΣΙ: Που θέλεις να καταλήξεις;
ΑΓΟΡΙ: (Δεν λες θέλω να τα φτιάξουμε)(Ούτε μιλάς για πεταλουδίτσες και πεταλουδίτσους όπως την ταινία) Θέλω να καταλήξω πως σαγαπώ.
ΚΟΡΙΤΣΙ:1) Και εγώ 2) Σε βλέπω μόνο σαν φίλο (Όχι) 3) Δεν ξέρω άσε με να σκεφτώ...
Όποια και αν είναι η απάντηση δεν θα κομπλάρεις! Μετά άσε τα άλλα να γίνουν από μόνα τους...

Καλή επιτυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tamisss

Νεοφερμένος

Ο tamisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια το προβλημα μου ειναι το εξης: καταρχας πριν πω οτιδηποτε να ξερετε οτι ειμαι παρα πολυ ντροπαλος...!!! (κλιμακα απο 1-10 ειμαι 10!!) λοιπον: ειμαι 16,5 χρονων και μεχρι τωρα δν ειχα ακομα καμια σοβαρη σχεση... τωρα μου εχει κανει κλικ ενα κοριτσι απο το λυκειο μου... συγκεκριμενα απο την ταξη μου... και δν μπορω να τις πω ποσο πολυ την θελω γιατι οπως ειπα κ πριν ειμαι ντροπαλος και κολονω ευκολα... Μιλαμε μερικες φορες μεσω facebook αλλα τιποτα το σπουδαιο... δν μπορω να παω να τις μιλησω ομως κυριως γιατι ειναι αυτες οι παρεες που ειναι μεσα και ειναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ ολη μερα μαζι και που αν καπιος πλησιασει μια απο την παρεα τοτε αυτος θα ειναι ή ο ''βλακας'' του σχολειου ή ουτε εγω δν ξερω τι και και και...δν ξερω τι αλλο να πω... απλα καμια συμβουλη η τιποτα τετιο αν εχετε να μ δωσετε...ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Συμβουλή;Πες της ότι παίζει ένα καλό έργο στο σινεμά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
πες της απο το φατσοβιβλίο οτι θες να βγείτε για έναν καφέ ή αν ντρέπεσαι πες της οτι 8ες κατι σημειώσεις και αν είναι να περάσεις απο το σπιτι τής ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αφου εέεεεεχεις τοοόοοοσες ευκαιρίες...και συμμαθητές και στο ίδιο φροντηστήριο !.....δλδ, αν μένατε και στην ίδια πολυκατοικία....!
Να βρίσκεις αφορμες να της μιλας , να την γνωρίσεις κλτρ.....είτε ειναι για κπα ασκηση...έιτε για σημειώσεις , είτε πως περασες Σ/Κ...πως σου φανηκε αυτη η ταινία...να το παρεις σίγα - σίγα...και μέταααα, όταν τσέκαρεις το έδαφος και είσαι σίγουρος, πέτα την βόμβα...." εδω και καιρο , ήθελα κατι να σου πω..αλλα συνέχεια το 3εχναγα ρε γμτ ...:P....ξέρεις, μου αρεσεις :P
...κάλη τύχη !!!! και μην αγχώνεσαι , δεν κάνεις δα και κν1 εγκλήμα επείδη την θες ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παιδια το προβλημα μου ειναι το εξης: καταρχας πριν πω οτιδηποτε να ξερετε οτι ειμαι παρα πολυ ντροπαλος...!!! (κλιμακα απο 1-10 ειμαι 10!!) λοιπον: ειμαι 16,5 χρονων και μεχρι τωρα δν ειχα ακομα καμια σοβαρη σχεση... τωρα μου εχει κανει κλικ ενα κοριτσι απο το λυκειο μου... συγκεκριμενα απο την ταξη μου... και δν μπορω να τις πω ποσο πολυ την θελω γιατι οπως ειπα κ πριν ειμαι ντροπαλος και κολονω ευκολα... Μιλαμε μερικες φορες μεσω facebook αλλα τιποτα το σπουδαιο... δν μπορω να παω να τις μιλησω ομως κυριως γιατι ειναι αυτες οι παρεες που ειναι μεσα και ειναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ ολη μερα μαζι και που αν καπιος πλησιασει μια απο την παρεα τοτε αυτος θα ειναι ή ο ''βλακας'' του σχολειου ή ουτε εγω δν ξερω τι και και και...δν ξερω τι αλλο να πω... απλα καμια συμβουλη η τιποτα τετιο αν εχετε να μ δωσετε...ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!

βαλε της ενα σημειωμα στη τσαντα

σε περιμενω κατω απο τη γεφυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
παιδια το προβλημα μου ειναι το εξης: καταρχας πριν πω οτιδηποτε να ξερετε οτι ειμαι παρα πολυ ντροπαλος...!!! (κλιμακα απο 1-10 ειμαι 10!!) λοιπον: ειμαι 16,5 χρονων και μεχρι τωρα δν ειχα ακομα καμια σοβαρη σχεση... τωρα μου εχει κανει κλικ ενα κοριτσι απο το λυκειο μου... συγκεκριμενα απο την ταξη μου... και δν μπορω να τις πω ποσο πολυ την θελω γιατι οπως ειπα κ πριν ειμαι ντροπαλος και κολονω ευκολα... Μιλαμε μερικες φορες μεσω facebook αλλα τιποτα το σπουδαιο... δν μπορω να παω να τις μιλησω ομως κυριως γιατι ειναι αυτες οι παρεες που ειναι μεσα και ειναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ ολη μερα μαζι και που αν καπιος πλησιασει μια απο την παρεα τοτε αυτος θα ειναι ή ο ''βλακας'' του σχολειου ή ουτε εγω δν ξερω τι και και και...δν ξερω τι αλλο να πω... απλα καμια συμβουλη η τιποτα τετιο αν εχετε να μ δωσετε...ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!

Πες της ότι στο κρεββάτι σε φωνάζουνε Τιμωρό

Πάντα πιάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εμενα αυτο που πιανει συνηθως ειναι να μιλαω στοχευμενα αμηχανα και γλυκα δηθεν ψαχνωντας κατι να ανοιξω κουβεντα! Αυτο που ενα αγορι δε ξερει (και καλα) πως να χειριστει να συναισθηματα του τις ριχνει παντα! το θεωρουν γλυκο και γουτσου γουτσου κ.λ.π.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tamisss

Νεοφερμένος

Ο tamisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
βαλε της ενα σημειωμα στη τσαντα

σε περιμενω κατω απο τη γεφυρα

στο πονηρο ε????...πφφ

Εμενα αυτο που πιανει συνηθως ειναι να μιλαω στοχευμενα αμηχανα και γλυκα δηθεν ψαχνωντας κατι να ανοιξω κουβεντα! Αυτο που ενα αγορι δε ξερει (και καλα) πως να χειριστει να συναισθηματα του τις ριχνει παντα! το θεωρουν γλυκο και γουτσου γουτσου κ.λ.π.!
χαχα....μονο που εγω δν θα το κανω ''στοχευμενα''...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε τώρα το να παριστάνεις το μαλάκα στοχευμένα δεν είναι και η επιτομή των σχεδίων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
στο πονηρο ε????...πφφ


χαχα....μονο που εγω δν θα το κανω ''στοχευμενα''...:/:


Οχι καλε,πες της ''σε μια ωρα εξω στην πορτα του σχολειου(μονη σου)''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tamisss

Νεοφερμένος

Ο tamisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια της μιλουσα για καμια ωρα στο facebook! μονο που δν ξερω πως... η συζητηση ηταν για το λουνα παρκ της περιοχης...:redface: καλα τα παω...?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
παιδια της μιλουσα για καμια ωρα στο facebook! μονο που δν ξερω πως... η συζητηση ηταν για το λουνα παρκ της περιοχης...:redface: καλα τα παω...?:worry:
Βουρ, είσαι σε καλό δρόμο. Σε επόμενο στάδιο μίλα της και από κοντά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παιδια της μιλουσα για καμια ωρα στο facebook! μονο που δν ξερω πως... η συζητηση ηταν για το λουνα παρκ της περιοχης...:redface: καλα τα παω...?:worry:

της μιλησες για το μαλλι της γριας?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tamisss

Νεοφερμένος

Ο tamisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μπορείς πάντα να την ρωτήσεις για τα ενδιαφέροντά της, ώστε να αρχίζεις να την γνωρίζεις και καλύτερα.
Στα περισσότερα κορίτσια αρέσει όταν κάποιος δείχνει ενδιαφέρον για κάποιες πτυχές της ζωής τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δν το καταλαβα αυτο...:/:

το πηγα στο προστυχο,σοζ:redface:


σοβαρα τωρα ολο για τα λουνα παρκ μιλαγατε?

μην σε πιασει για κολλητο δηλ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tamisss

Νεοφερμένος

Ο tamisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
το πηγα στο προστυχο,σοζ:redface:


σοβαρα τωρα ολο για τα λουνα παρκ μιλαγατε?

μην σε πιασει για κολλητο δηλ:hmm:
οχι λεγαμε διαφορα ουρανοκατεβατα και καταληξαμε στο λουνα παρκ..:P:P

αλλα μια ερωτηση!!! δν το καταλαβαινει κατευθειαν οτι της την πεφτω???...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Μην μπεις στο γνωστό σε όλους "friend zone" :P
Kάνε της και κανένα κομπλιμέντο που και που! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top