Πώς να της το πω;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Κοίτα,επειδή έχω και ενα Α θάρρος με εσένα που δεν το έχω με τον καθένα,ξέρεις πως δεν ήθελα να σε προσβάλλω.Απλά σου έδωσα παράδειγμα τον ίδιο σου τον εαυτό.

Καταλαβαίνω πως το λες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καταλαβαίνω πως το λες..:)

Για οτιδήποτε άλλο,αν θέλεις μιλάμε πριβε.Προς το παρών μιλάω με τρία άτομα σε ένα θρησκευτικό topic δίπλα και δε σας προλαβαίνω,αν θέλεις κόπιασε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Nα κάνω μια σοβαρή ερώτηση;


Τι διαφορά έχει ο τρόπος που θα το πεις ;

Δύο είναι οι πιθανότητες. Ή της αρέσεις ή όχι. Αν της αρέσεις , θα δεχτει οπως κι αν το πεις. Αν όχι , δε θα δεχτεί.

Τι το κουράζετε με φλωροπροτασούλες "δώσε λουλουδάκια" "πάρε σοκολατάκια" "καντης 72 τεμενάδες" ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

istudent

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο istudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Ωραία η θεωρητική παρουσίαση των πραγμάτων.

Πάμε όμως και στην πρακτική; Είστε φίλοι ή απλώς γνωστοί, δεν περνάει καν από το νου σου ότι μπορεί κάτι να παίζει, δεν υπήρξε ποτέ παιχνίδι ή φλερτ μεταξύ σας.
Έρχεται μία μέρα, απομονώνεστε και στα λέει χύμα: "Γιολάντα, σε γουστάρω, μου αρέσεις πολύ, θέλω να παντρευτούμε, να κάνουμε δύο κοριτσάκια και να πάμε να ζήσουμε μαζί στην Σουηδία".
Σου έρχεται σοκ, δεν το περιμένεις, σαστίζεις, τα χάνεις. Δεν ξέρεις πώς να αντιδράσεις, τι να πεις, δεν ήσουν καν προετοιμασμένη για αυτό. Το μόνο που σε σώζει και σε βγάζει εσένα από την θέση αυτή η all-time classic ατάκα "Σε ευχαριστώ πολύ, είσαι πολύ καλό παιδί, αλλά σε βλέπω σαν φίλο".

οκ ρε παιδιά δεν είπα θα της πώ αυτό, ούτε ότι θα της ζητήσω να τα φτιάξουμε αμέσως, απλώς να της πώ οτι μου αρέσει και αν και αυτή θέλει να γνωριστούμε καλύτερα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δαισηο

Νεοφερμένος

Ο δαισηο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
[B]πως να της πω ότι την αγαπώ? [/B]
Είμαι 17 ετών και αγαπώ μια κοπέλα τρελα και δεν ξέρω τι να κάνω !! :/ :/ σκοπεύω να τις μιλήσω!! την ημερα τον γενεθλίων m σε λίγες μέρες και δεν ξέρω τι να της πω ακριβώς!! άσε που έχει και αγόρι αυτή ;( :/ και δεν ξέρω τι να κάνω πολύ λένε να πω αυτά που νιώθω "προγματικα" αλλα ντρέπομαι πολύ με τις κοπέλες και δεν ξέρω άμα καταφέρω και της πω αυτά που νιώθω !! θέλω βοήθεια !! περιμένω απάντησης σας !!! :/ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
[B]πως να της πω ότι την αγαπώ? [/b]
Είμαι 17 ετών και αγαπώ μια κοπέλα τρελα και δεν ξέρω τι να κάνω !! :/ :/ σκοπεύω να τις μιλήσω!! την ημερα τον γενεθλίων m σε λίγες μέρες και δεν ξέρω τι να της πω ακριβώς!! άσε που έχει και αγόρι αυτή ;( :/ και δεν ξέρω τι να κάνω πολύ λένε να πω αυτά που νιώθω "προγματικα" αλλα ντρέπομαι πολύ με τις κοπέλες και δεν ξέρω άμα καταφέρω και της πω αυτά που νιώθω !! θέλω βοήθεια !! περιμένω απάντησης σας !!! :/ :/

εχει αγορι?τασκα:P

ε εκει που θα ειστε ολα τα παιδακια μαζεμενα,πες της εχω κατι να σου πω,πηγαιντε σε ενα δωματιο που θα στε να 2 σας και μιλησε της για τα αισθματα σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Όχι γραπτά πάντως.Μη βγάλει και τα μάτια της η κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
ολα με μετρο και κατανοηση παρε και μερικα τριναταφυλλα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ε εκει που θα ειστε ολα τα παιδακια μαζεμενα,πες της εχω κατι να σου πω,πηγαιντε σε ενα δωματιο που θα στε να 2 σας και μιλησε της για τα αισθματα σου:redface:
Και μετά πάρε και μία ξεγυρισμένη χυλόπιτα όλη δική σου. :P

Κανόνας 0: δεν παίρνουμε συμβουλές από ερωτευμένα άτομα, γιατί έχουν αποκοπεί από την πραγματικότητα και τα βλέπουν όλα ροζ =Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Νομίζω ότι δεν υπάρχει ιδιαίτερος τρόπος να πεις σε κάποια ότι την γουστέρνεις. :P
Απλά και καθαρά, όπως του βγει του καθένα εκείνη την στιγμή. Σε τέτοια θέματα το πολύ λιβάνισμα κουράζει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Και μετά πάρε και μία ξεγυρισμένη χυλόπιτα όλη δική σου. :P

Κανόνας 0: δεν παίρνουμε συμβουλές από ερωτευμένα άτομα, γιατί έχουν αποκοπεί από την πραγματικότητα και τα βλέπουν όλα ροζ =Ρ

ετσι κι αλλιως,αυτη εχει αγορι,αρα εκ των πραγματων θα φαει χυλοπιτα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
κακιες!!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mystery_Dragon

Νεοφερμένος

Ο Mystery_Dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά help !!!!!!
γνωριζω ενα κοριτσι εδω και 5 χρονια περιπου, ειναι ενα χρονο μικροτερη μου (αυτη ειναι 14 χρονων) και δεν ξερω πως να της πω ή εστω να της δειξω οτι μ' αρεσει ( για την ακριβεια λιωνω για αυτην ).
γνωριζομαστε σχετικα καλα ,δεν μιλαμε συχνα δηλαδη μιλαμε π.χ. μια φορα στους 4 μηνες ειτε απο facebook ειτε απο msn :P
στον δρομο οταν με βλεπει με χερεταει κανονικα αλλα με ενα βλεμα που με τρελενει γιατι ειναι σαν να μου λεει μ΄αρεσεις (καλα τωρα δεν παιρνω και ορκο :P ) , ακομα και οταν ειμαι με τους φιλους μου (που τους γνωριζει και αυτους) πρωτα κοιταει και μιλαει σε εμενα και μετα στους αλλους .
παλια ειχα βαλει να την ψαρεψουν για να δω αν της αρεσω και τελικα της αρεσα (αυτο εγινε πριν 3 χρονια) απλος ειμουν μικρος και δισταζα να κανω κατι (τι ιλιθιος που ειμουν) :/:
τελως παντων εκτος απο να της πω να βγουμε για κανα καφε ή για cinema μηπως υπαρχει κανενας αλλος τροπος για να της πω ή να της δειξω οτι μ ' αρεσει ? γιατι ειμαι και ντροπαλος που να μην ειμουν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παιδιά help !!!!!!
γνωριζω ενα κοριτσι εδω και 5 χρονια περιπου, ειναι ενα χρονο μικροτερη μου (αυτη ειναι 14 χρονων) και δεν ξερω πως να της πω ή εστω να της δειξω οτι μ' αρεσει ( για την ακριβεια λιωνω για αυτην ).
γνωριζομαστε σχετικα καλα ,δεν μιλαμε συχνα δηλαδη μιλαμε π.χ. μια φορα στους 4 μηνες ειτε απο facebook ειτε απο msn :P
στον δρομο οταν με βλεπει με χερεταει κανονικα αλλα με ενα βλεμα που με τρελενει γιατι ειναι σαν να μου λεει μ΄αρεσεις (καλα τωρα δεν παιρνω και ορκο :P ) , ακομα και οταν ειμαι με τους φιλους μου (που τους γνωριζει και αυτους) πρωτα κοιταει και μιλαει σε εμενα και μετα στους αλλους .
παλια ειχα βαλει να την ψαρεψουν για να δω αν της αρεσω και τελικα της αρεσα (αυτο εγινε πριν 3 χρονια) απλος ειμουν μικρος και δισταζα να κανω κατι (τι ιλιθιος που ειμουν) :/:
τελως παντων εκτος απο να της πω να βγουμε για κανα καφε ή για cinema μηπως υπαρχει κανενας αλλος τροπος για να της πω ή να της δειξω οτι μ ' αρεσει ? γιατι ειμαι και ντροπαλος που να μην ειμουν :redface:

αυτο το 4 μηνες ειτε στ φβ ειτε στ μσν δεν μαρεσει:hmm:

αν σε γουσταρε δεν θα εψαχνε συνεχως αφορμες να σου μιλησει?:hmm:

Δεν ξερω :/

Αν εισαι αποφασισμενος να της το πεις,πες της το,μην το κρατας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Να μην της το πεις απλά να φροντίσεις να μιλάτε.
4 μήνες χωρίς να μιλάτε απωθημένο θα το έλεγα και όχι έρωτα/οτι λιώνεις κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εγώ λέω να περιμένεις την περίοδο αναπαραγωγής.Τότε,θ'ανέβεις σ'ένα ψηλό κλαδί,θα ανοίξεις τα πολύχρωμα φτερά σου και θα τραγουδήσεις μελωδικά ώστε να προσελκύσεις την προσοχή του θηλυκού.Στη συνέχεια,σε μια battle to death θα πολεμήσεις με τα υπόλοιπα αρσενικά ώστε να αποδείξεις ότι είσαι το alpha male της αγέλης.Ε,και μετά θα ζευγαρώσετε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
παιδιά help !!!!!!
γνωριζω ενα κοριτσι εδω και 5 χρονια περιπου, ειναι ενα χρονο μικροτερη μου (αυτη ειναι 14 χρονων) και δεν ξερω πως να της πω ή εστω να της δειξω οτι μ' αρεσει ( για την ακριβεια λιωνω για αυτην ).
γνωριζομαστε σχετικα καλα ,δεν μιλαμε συχνα δηλαδη μιλαμε π.χ. μια φορα στους 4 μηνες ειτε απο facebook ειτε απο msn :P
στον δρομο οταν με βλεπει με χερεταει κανονικα αλλα με ενα βλεμα που με τρελενει γιατι ειναι σαν να μου λεει μ΄αρεσεις (καλα τωρα δεν παιρνω και ορκο :P ) , ακομα και οταν ειμαι με τους φιλους μου (που τους γνωριζει και αυτους) πρωτα κοιταει και μιλαει σε εμενα και μετα στους αλλους .
παλια ειχα βαλει να την ψαρεψουν για να δω αν της αρεσω και τελικα της αρεσα (αυτο εγινε πριν 3 χρονια) απλος ειμουν μικρος και δισταζα να κανω κατι (τι ιλιθιος που ειμουν) :/:
τελως παντων εκτος απο να της πω να βγουμε για κανα καφε ή για cinema μηπως υπαρχει κανενας αλλος τροπος για να της πω ή να της δειξω οτι μ ' αρεσει ? γιατι ειμαι και ντροπαλος που να μην ειμουν :redface:

Της έχεις ζητήσει να βγείτε ; Χωρίς "γλίτσες" όμως... πχ. Τάδε , τι κάνεις το ΣΚ ? Παίζει στον κινηματογράφο η τάδε ταινία, σκέφτηκα ότι θα σου αρέσει, θες να πάμε μαζί;

Τουλάχιστον μην ακούς τι λένε εδώ μέσα οι άλλοι, που το χουν πάρει στο κοροίδευμα το όλο θέμα :whistle: Θα ήθελα να ξέρω πως κάποιοι εξυπνάκηδες εξέφραζαν/εκφράζουν τα συναισθήματά τους στις κοπέλες που τους αρέσουν ή αν είναι παντελώς ανίκανοι προς κάθε είδους έκφραση.

Ίσως να θυμήσω, σκοπός του θέματος είναι να βοηθήσετε κάποιον, να δώσετε κάποια συμβουλή. Είπαμε ελευθερία λόγου και άποψης έχουμε, αλλά αν αυτό που γράφετε το γράφετε μόνο για να λέτε ότι απαντήσατε στο θέμα, απλά μη το γράφετε! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδιά help !!!!!!
γνωριζω ενα κοριτσι εδω και 5 χρονια περιπου, ειναι ενα χρονο μικροτερη μου (αυτη ειναι 14 χρονων) και δεν ξερω πως να της πω ή εστω να της δειξω οτι μ' αρεσει ( για την ακριβεια λιωνω για αυτην ).
γνωριζομαστε σχετικα καλα ,δεν μιλαμε συχνα δηλαδη μιλαμε π.χ. μια φορα στους 4 μηνες ειτε απο facebook ειτε απο msn :P
στον δρομο οταν με βλεπει με χερεταει κανονικα αλλα με ενα βλεμα που με τρελενει γιατι ειναι σαν να μου λεει μ΄αρεσεις (καλα τωρα δεν παιρνω και ορκο :P ) , ακομα και οταν ειμαι με τους φιλους μου (που τους γνωριζει και αυτους) πρωτα κοιταει και μιλαει σε εμενα και μετα στους αλλους .
παλια ειχα βαλει να την ψαρεψουν για να δω αν της αρεσω και τελικα της αρεσα (αυτο εγινε πριν 3 χρονια) απλος ειμουν μικρος και δισταζα να κανω κατι (τι ιλιθιος που ειμουν) :/:
τελως παντων εκτος απο να της πω να βγουμε για κανα καφε ή για cinema μηπως υπαρχει κανενας αλλος τροπος για να της πω ή να της δειξω οτι μ ' αρεσει ? γιατι ειμαι και ντροπαλος που να μην ειμουν :redface:

εγω λεω να παρεις ενα σωσιβιο μπανανα και να της ζητησεις να πατε στην παραλια...καποια στιγμη βγαλε το σωσιβιο απο τον σακκο και σκαρφαλωσε πανω του,κοιτα την στα ματια με παθιασμενο βλεμμα και πες της:-εεε..ψψ...κοπελια...θα ερθεις??θα κανουμε μπανανααα!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τουλάχιστον μην ακούς τι λένε εδώ μέσα οι άλλοι, που το χουν πάρει στο κοροίδευμα το όλο θέμα :whistle:

Το μήνυμα του crowley πάντως είναι από τα πιο επικά που θα διαβάσεις σ' αυτό το site, δες καλά τι ειρωνεύεσαι.

Θα ήθελα να ξέρω πως κάποιοι εξυπνάκηδες εξέφραζαν/εκφράζουν τα συναισθήματά τους στις κοπέλες που τους αρέσουν ή αν είναι παντελώς ανίκανοι προς κάθε είδους έκφραση.

Όπως εκφράζουν ό,τι άλλο θέλουν να εκφράσουν δε γίνεται; Μιλάτε και για φιλία μετά μαζί με τις σχέσεις πολλοί και όταν μπείτε σε θέματα σαν κι αυτό όλα στον κουβά (όχι εσύ, δε σε ξέρω). No wonder πάντως που υπάρχουν ΤΟΣΑ τέτοια θέματα. Άμα νομίζει ο κόσμος ότι υπάρχει ειδικός κώδικας επικοινωνίας πού πάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το μήνυμα του crowley πάντως είναι από τα πιο επικά που θα διαβάσεις σ' αυτό το site, δες καλά τι ειρωνεύεσαι.



Όπως εκφράζουν ό,τι άλλο θέλουν να εκφράσουν δε γίνεται; Μιλάτε και για φιλία μετά μαζί με τις σχέσεις πολλοί και όταν μπείτε σε θέματα σαν κι αυτό όλα στον κουβά (όχι εσύ, δε σε ξέρω). No wonder πάντως που υπάρχουν ΤΟΣΑ τέτοια θέματα. Άμα νομίζει ο κόσμος ότι υπάρχει ειδικός κώδικας επικοινωνίας πού πάμε;

Δεν αναφερόμουν μόνο στον crowley αλλά και σε άλλα μηνύματα πιο πριν. Δεν νομίζω να ειρωνεύτηκα...(και αν κάποιος το εξέλαβε έτσι , my apologies.) Διαπίστωσα όμως ένα σνομπ ύφος (από τη στιγμή που κάποιος ζητά μια συμβουλή δεν τον σνομπάρεις ως αυθεντεία του είδους αλλά προσπαθείς να βοηθήσεις).
Eπικό; Συγνώμη επικός είναι ο Όμηρος...

Αυτά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top