Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ:Μονοτονία συνάρτησης
Φυσική:Κύλιση τροχού
ΑΕΠΠ:Τελειώνω πίνακες
ΑΟΔΕ:Βασικά εμπόδια επικοινωνίας
Μαθηματικά Γεν:Μέτρα διασποράς
ΑΟΘ:Μεταβολές της τιμής και της ποσότητας ισσοροπίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ: Τελειώσαμε
ΑΕΠΠ: Τελειώσαμε
Φυσ Κατ: Πλάγιες κρούσεις
ΑΟΔΕ: 1.5
Βιολ.Γεν: Τελειώσαμε
Έκθεση: Παράδοση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ:Ορισμένο ολοκλήρωμα
Φυσική:Αρχή διατήρησης στροφορμής
ΑΕΠΠ:Υποπρογράμματα
ΑΟΔΕ:τέλειωσα
Μαθηματικά Γεν:Αξιωματικός ορισμός πιθανότητας
ΑΟΘ:τέλειωσα
τελευταία φορά γράφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ένα από τα πιο άχρηστα και αγχωτικά thread για τις πανελλήνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μαθ Κατ: Η έννοια της παραγώγου
Φυσ Κατ: Μηχανικά Κύματα
ΑΟΔΕ:Η πολιτισμική διάσταση της επιχείρησης
ΑΕΠΠ:Περιγραφή και αναπαράσταση αλγορίθμων
Βιολογία:Μετάδοση και αντιμετώπιση των παθογόνων μικροοργανισμών
Έκθεση:Ηθική,νόμοι,ποινές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deathgod1997

Νεοφερμένος

Ο Deathgod1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας παιδιά Εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία και καλή δύναμη για φέτος! Είμαι και εγώ από τους υποψήφιους που δίνουν και ο στόχος είναι η ιατρική! Ήθελα να σας ρωτήσω στην ύλη που βρίσκεστε αυτή την στιγμή; Μόλις τελείωσα στην βιολογια τον Μεντελ, έχω τελειώσει δεύτερο κεφάλαιο χημεία κατεύθυνσης και είμαι περιοδικό πίνακα αυτή την στιγμή.Στα μαθήματικα μπήκα παραγωγούς και φυσική συμβολή κυμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οοο

Νεοφερμένος

Ο οοο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά Εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία και καλή δύναμη για φέτος! Είμαι και εγώ από τους υποψήφιους που δίνουν και ο στόχος είναι η ιατρική! Ήθελα να σας ρωτήσω στην ύλη που βρίσκεστε αυτή την στιγμή; Μόλις τελείωσα στην βιολογια τον Μεντελ, έχω τελειώσει δεύτερο κεφάλαιο χημεία κατεύθυνσης και είμαι περιοδικό πίνακα αυτή την στιγμή.Στα μαθήματικα μπήκα παραγωγούς και φυσική συμβολή κυμάτων.
Είσαι αρκετά μπροστά!! Θα έχεις αρκετό χρονο για επαναληψεις!! για να φανταστείς εγω περσι το δεκεμβρη ειμουν στο ανασυνδυασμενο DNA και αυτη τη περιοδο στη φυσικη τελειωνα τις συνθετες ταλαντωσεις και στα μαθηματικα εκανα bolzano και τετοια.. τωρα στη χημεια νομιζω εισαι λιγο πισω... λογικα τωρα θα επρεπε να μπενεις στο ph
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOSZAX

Νεοφερμένος

Ο STRATOSZAX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια πως πατε με την υλη?
εγω στη χημεια ολο τον καιρο εκανα περιοδικο πινακα και τωρα μπηκα στο 2ο κεφαλαιο ενω φυσικη ειμαι εξαναγκασμενες
βιολογια ειμαι στο ανασυνδυασμενο DNA
Εσεις που ειστε?
Μηπως ειμαι αρκετα πισω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Περίπου στα ίδια είμαστε!! Φυσική μόλις μπήκα στα κύματα, χημεία στο 2ο κεφαλαιο, βιολογία τελειώνω το 4ο και μαθηματικά μπήκα τώρα στις συναρτήσεις εσύ;Κάθε φροντιστήριο έχει το δικο του πρόγραμμα μην αγχώνεσαι ;) σε τι σχολή στοχεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Σχετικά με το ποστ για το που είμαστε στην ύλη: Εμείς Φυσική τώρα μπήκαμε Ηλεκτρικές Ταλαντώσεις γιατί μας κράτησε πολύ Αρμονική...

Μαθηματικά Κατεύθυνσης είμαστε σύνθεση (δεν έκανα καθόλου θερινά οπότε είμαι λίγο πίσω).

ΑΟΔΕ γράφω τη Κυριακή και τρέχω να καλύψω όλο το 1ο κεφάλαιο που δεν το διάβαζα καθόλου! I hate it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Μαθηματικα -> Μη πεπερασμενα ορια
Φυσικη-> Κύματα
ΑΟΔΕ-> Τελειωσαμε τους στοχους της επιχειρησης
ΑΕΠΠ-> στην "αν" (αργησαμε να ξεκινησουμε!)
Βιολογία-> Φλεγμονή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Α.Ο.Θ.: Τελιωσα το 1ο κεφ.
Α.Ο.Δ.Ε.: Και εδω μολις τελιωσα το 1ο κεφ.
Μαθηματικα & Στατιστικη: Οριο - Συνεχεια συναρτησης. (Ειχα μερικα κενα και ξεκινησα καπως αργα)
Α.Ε.Π.Π.: Δωμη επιλογης.
Μαθηματικα κατ.: Οριο συναρτησης
Τι πιστευετε σε αοδε, αοθ, μαθ&στατ., αεππ, ειμαι πισω η καλα παω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Αοθ τελειωσα το 2κεφαλαιο αρχισα απο αυτο.Μαθηματικα κατευθυνσης βρισκομαι στην αντιστροφη και αοδε εχω φτασει στο κεφαλαιο 2.Ξαναδινω και στο αοθ και στο αοδε τα παω πολυ καλα τα αλλα απο νοεμβρη θα αρχισω να τα διαβαζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μαθηματικά έχω κάνει εισαγωγή στην παράγωγο
φυσική συμβολή κυμάτων
χημεία ασκήσεις με άλατα
βιολογία γονιδιακή ρύθμιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Θετική εδώ!
Φυσική είμαστε στάσιμο, μαθηματικά Bolzano, βιολογία μετάφραση, χημεία ασκήσεις με άλατα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis123

Νεοφερμένος

Ο mixalis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδια που βρισκεστε στην υλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Παιδια που βρισκεστε στην υλη?
Τέτοιες μέρες πέρσι βρισκόμουν στα μη πεπερασμένα όρια και όρια στο άπειρο. Μην αγχώνεσαι για το πότε θα βγάλεις την ύλη, σημασία έχει να καταλαβαίνεις όσα κάνεις και όχι να τα κάνεις πολλές φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μαθηματικά κατ. τελειώνω με θεωρήματα ενδιάμεσων μεγιστης ελάχιστης κτ
Φυσική κατ. τελειωμένη μηχανική στερεού και μηχανικές ταλαντώσεις, συνεχίζω με ηλεκτρικές.
ΑΟΔΕ μέθοδοι παρακίνησης και δωωώσε :D
ΑΕΠΠ έχω κάνει όλες τις δομές επανάληψης απλά μένουμε και λύνουμε ασκήσεις
Έκθεση ένας θεός ξέρει δεν τα κάνουμε με τη σειρά
Φυσική ΓΠ ενεργειακές στάθμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Μαθ.κατ:θεωρηματα συχεχων μολις τα τελιωσω μπαινω παραγωγους
και παραλληλα τελιωνω και μετρο μιγαδικου και μπαινω ολοκληρωματα
Μαθ.γεν:Παραγωγους
Φυσ.κ:Συνθεση ταλαντωσεων
ΑΕΕΠ:Δομες επαναληψης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis123

Νεοφερμένος

Ο mixalis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τέτοιες μέρες πέρσι βρισκόμουν στα μη πεπερασμένα όρια και όρια στο άπειρο. Μην αγχώνεσαι για το πότε θα βγάλεις την ύλη, σημασία έχει να καταλαβαίνεις όσα κάνεις και όχι να τα κάνεις πολλές φορές.


Απλα φοβαμαι οτι αμα πηγαινουμε αργα , μεχρι να τελειωσουμε θα εχω ξεχασει τις λεπτομερειες απο τα προηγουμενα κεφαλαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top