Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
παιδιά...όσοι είστε θετική...πως πάτε με τη ύλη της βιολογίας? την έχετε τελειώσει φαντάζομαι...τα έχετε μάθει όμως?? αρκετά καλά...για πείτε...::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εχω τελειωσει εδω και καιρο, εχω κανει μια επαναληψη και τωρα ειμαι στον Mendel (2η επαναληψη). Βασικα την ξερω ολη την υλη απ' εξω (και την εχω κατανοησει), απλα οχι με τον τροπο που τα λεει το βιβλιο, αλλα με δικα μου λογια. Τωρα προσπαθω να τα μαθω αυτολεξει (επειδη θελω το απολυτο 100 σ' αυτο το μαθημα), αλλα δεν μπορω να πω οτι το καταφερνω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Τοσο γρηγορα τελειωσατε ρε παιδια? Ιδιαιτερα κανετε? Τα περισσότερα φροντιστηρια αυτη την εποχη είναι συνηθως στο 6-7 κεφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ανεξάρτητα απο τα φροντιστήρια νομίζω πως αν βγει το 6, μετα το 7-8-9 βγαίνουν και σε μια βδομάδα...απλή θεωρία είναι.....( καλα το 7 ειδικά βγαίνει και σε ενα 2 ωρο! επειδή το βαριόμουν το εμαθα μια μέρα πριν δώσω) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
κι εγω εχω τελειωσει εδω και καιρο...εχω κατανοησει την υλη...ξερω τι γινεται και προσπαθω τωρα να την μαθω αυτολεξει...πραγμα που οκ...υποφερεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
κι εγω εχω τελειωσει εδω και καιρο...εχω κατανοησει την υλη...ξερω τι γινεται και προσπαθω τωρα να την μαθω αυτολεξει...πραγμα που οκ...υποφερεται...

:no1:θα δεις....οταν την βγαλεις ολη καλα αφου μπορεις θα νιωθεις πολυ ωραια και μεγάλη αυτοπεποίθηση!!! εμπρος για τη νίκη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
την εχω βγαλει μια φορα κανονικοτατα και εκανα μια επαναληψη. Δεν θελω να σκεφτομαι το ποσο θα γραψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

serenity33

Νεοφερμένος

Η serenity33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είμαι στο προτελευταίο κεφάλαιο και τα έχω μάθει αυτολεξεί αλλά έχω κάνει ελάχιστες ασκήσεις
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγώ τώρα είμαι στο τέλος του 6ου κεφαλαίου και έχω κάνει αρκετές ασκήσεις..Χρειάζεται σίγουρα μια επανάληψη σ' όλη την ύλη,αλλά δεν αισθάνομαι ότι έχω κάποια κενά!:)

(άντε να δώσουμε, να τελειώνουμε!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα πριν ένα μήνα την ύλη!!Τώρα κάνουμε επανάληψη κάθε βδομάδα από ένα κεφάλαιο και κάνουμε ταυτόχρονα θέματα των πανελληνίων των προηγούμενων χρόνων!!Δεν ξέρω αν φταίει ότι προς το παρόν δεν αγχώνομαι,αλλά τα πήγα πολύ καλά στα θέματα που έχουμε γράψει ως τώρα.Θέλω πολύ να γράψω καλά(χεχε,βασικά 20!!).Λέτε να είναι εφικτό?Πάντως είναι ένα από τα μαθήματα(μαζί με τη Βιλογία Γ και τη χημεία)που νιώθω σιγουριά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ τελείωσα πριν ένα μήνα την ύλη!!Τώρα κάνουμε επανάληψη κάθε βδομάδα από ένα κεφάλαιο και κάνουμε ταυτόχρονα θέματα των πανελληνίων των προηγούμενων χρόνων!!Δεν ξέρω αν φταίει ότι προς το παρόν δεν αγχώνομαι,αλλά τα πήγα πολύ καλά στα θέματα που έχουμε γράψει ως τώρα.Θέλω πολύ να γράψω καλά(χεχε,βασικά 20!!).Λέτε να είναι εφικτό?Πάντως είναι ένα από τα μαθήματα(μαζί με τη Βιλογία Γ και τη χημεία)που νιώθω σιγουριά.:)


στα δυο αυτα μαθηματα (Βιολογια-Χημεια) ξερω πολλα παιδια που εγραψαν 20) επομενως ειναι εφικτο :P νομιζω αυτα τα δυο μαθηματα δεν μπορουν να κρυψουν και πολλες εκπληξεις,ειναι λιγο προβλεψιμα

[καλη επιτυχια κιολας]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αθηνά_

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Όλοι ακουγεστε μια χαρά.......εγω ειμαι στο 8ο κεφ, εχουμε κανει πολλες ασκήσεις μεχρι τωρα αλλά πραγματικά αν με ρωτήσεις κατι απ τα πρώτα το μονο που θυμαμαι ειναι η πρωτη σελιδα, γιατι τη διαβασα...πω πω εχω κανει χοντρη βλακεια...τωρα πως καλύπτονται τα τρια πρώτα κεφάλαια???????παντως περα απ'αυτο ηταν πολύ ωραίο μαθημα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panoserres

Νεοφερμένος

Ο panoserres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ανεξάρτητα απο τα φροντιστήρια νομίζω πως αν βγει το 6, μετα το 7-8-9 βγαίνουν και σε μια βδομάδα...απλή θεωρία είναι.....( καλα το 7 ειδικά βγαίνει και σε ενα 2 ωρο! επειδή το βαριόμουν το εμαθα μια μέρα πριν δώσω) :P




εχεις δικιο.... ο αδερφος μου το εμαθε πάνω στο λεωφορείο 45 λεπτά πριν το δώσει:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Όλοι ακουγεστε μια χαρά.......εγω ειμαι στο 8ο κεφ, εχουμε κανει πολλες ασκήσεις μεχρι τωρα αλλά πραγματικά αν με ρωτήσεις κατι απ τα πρώτα το μονο που θυμαμαι ειναι η πρωτη σελιδα, γιατι τη διαβασα...πω πω εχω κανει χοντρη βλακεια...τωρα πως καλύπτονται τα τρια πρώτα κεφάλαια???????παντως περα απ'αυτο ηταν πολύ ωραίο μαθημα!!!!

Χαλάρωσε και όλα καλύπτονται!

Έχεις απουσίες στο σχολείο ετσι? Φρόντισε να διαθέτεις στη Βιολογία το μεγαλύτερο μερος απο το πρωινό σου για προσωπικό διάβασμα και το απόγευμα ακολουθείς κανονικά το πρόγραμμα διαβάσματος που είχες πριν, όταν πήγαινες σχολειο... Μεσα σε 10-15 μερες θα έχουν καλυφθει! 2 μηνες έχεις ακομα μπροστα σου, μα καλό πρόγραμμα όλα βγαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
ναι κ εγω το ιδιο εχω παθει τωρα...δεν τα εχω μαθει καλα και τωρα εχω βαλει στοχο να διαβαζω 2 κεφ την εβδομαδα....κ τα λεω της μανας μου που και μια λεξη να πω συνωνυμη της με διορθωνει!ασκησεις ομως οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχεις δικιο.... ο αδερφος μου το εμαθε πάνω στο λεωφορείο 45 λεπτά πριν το δώσει:lol:


ο αδερφος σου πρεπει να ειναι η προσωποποιηση του ''χαλαρααα'':P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
καλη τυχη σε ολα τα παιδια που δινουν βιολογια και καλη επαναληψη!!!γι αυτο και γω απο τωρα που παιρνω βασεις στην βιολογια μαθηματικα και ευτυχως που εχουμε και καλα βιβλια αλλα απο κθηγητη ....ασχολιαστο.γιατι εχω αδερφη που περσι εδινε και επρεπε να τα μαθει κατα λεξη . βιολογια θελω να σπουδασω αλλα ευτυχως ειμαι σταθερος στις πεποιθησεις και στους στοχους προσηλωμενος
υ.γ:θα μου πειτε τωρα τι οελει και μιλαει και το σκ@το που ακομα δεν εχει βγει απ'το αυγο του
καλη τυχη και αν ψαχνεται ασκησεις πειτε στους καθηγητες να σας δωσει και καποια σοσ ασκησεις για εξασκηκσηα στο σπιτι και γαι προετοιμασια

αλλα μην αγχωνεστε!!!;):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πίστεψε με δεν έχει καμία σχέση αυτά που κάνει το γυμνάσιο οπότε μην αγχώνεσαι για τις βάσεις που θα πάρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panoserres

Νεοφερμένος

Ο panoserres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ο αδερφος σου πρεπει να ειναι η προσωποποιηση του ''χαλαρααα'':P


δεν εχω αδερφό:jumpy:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_rock

Νεοφερμένος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εμεις μαθηματικα εχουμε τελειωσει μιγαδικους και ορια-συνεχεια κ εχουμε μπει διαφορικο λογισμο
προγραμματισμο ειμαστε στη δομη επαναληψης
φυσικη στα κυματα(κοντευουμε να τελειωσουμε νομιζω)
ΑΟΔΕ στοχοι επιχειρησης κατι τετοιο(δεν ασχολουμε κ πολυ :P)
Μαθηματικα Γενικης σε λιγο μπαινουμε στατιστικη
ΑΟΘ ειμαστε στο 2ο κεφαλαιο στη ζητηση:thanks::thanks::thanks:
Εσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top