Ποιο ήταν το πρώτο κομμάτι που έπαιξες μπροστά σε αρκετό κόσμο;

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Που να θυμαμαι τοσα χρονια περασαν και εχω φαει μια ζωη στα αμφιθεατρα παιζοντας πιανο.Νομιζω ηταν ο κουκος:PΑυτο που θελω τωρα μετα απο τοσα χρονια μουσικης στα ωδεια ειναι να παιξω σε ενα alternative rock συγκροτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
πήγαινα δευτέρα και έπαιζα σε Χρισουγεννιάτικη εκδήλωση κιθάρα.
Έπαιζα τον ''Κούκο''
θυμάμαι ακόμα......ρε σι ρε σι λα σολ λα σολ...λα λα σι ντο ρε μι μι ντο ρε σι ρε σι ρε σι λα σολ λα σολ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Στην κιθαρα δεν θυμαμαι. Νομιζω το ''ηταν ενα μικρο καραβι''.
Τραγουδι το ''πουλα με'' των πυξ λαξ σε ενα live. Και μετα κατι ''η πλατεια ηταν γεματηηηηη'' στη σχολικη γιορτη.
Μπασο το ''γελαστο παιδι'' σε σχολικη γιορτη παλι. Πρωτη και τελευταια φορα που επαιξα μπασο σε κοσμο. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Που να θυμαμαι τοσα χρονια περασαν και εχω φαει μια ζωη στα αμφιθεατρα παιζοντας πιανο.Νομιζω ηταν ο κουκος:PΑυτο που θελω τωρα μετα απο τοσα χρονια μουσικης στα ωδεια ειναι να παιξω σε ενα alternative rock συγκροτημα.
Πω πω ...Μεγάλο όνειρο και δικό μου!
Anyway το πρώτα δύο κομμάτια που έπαιξα (ήταν και τα δύο μαζί δεν θυμάμαι με ποια σειρά!:D) ήταν στη Πέμπτη Δημοτικού το 'Σεληνόφως' και το 'Βάρκα στο γιαλό' στην πρώτη χρονιά που έκανα πιάνο...Αχ τι ωραίες εποχές...:'(
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγώ στα πλήκτρα το Νοεμβρης του 90 σε σχολική γιορτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
αν θυμάμε καλά το "requiem for a dream"(στο πίανο) όταν ήμουν 12 χρονών σε μια συναυλία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~iris~

Νεοφερμένος

Η Iris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αν θυμάμε καλά το "requiem for a dream"(στο πίανο) όταν ήμουν 12 χρονών σε μια συναυλία!!!

αχ το λατρεύω αυτο το κομμάτι! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα με την μουσικη...
Εχω παιξει μπροστα στην family το Smoke on the Water -deep purple στ drums αν πιανεται.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasoulini:)

Νεοφερμένος

Η Athanasoulini:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Το πρώτο κομμάτι που έπαιξα στο πιανο σε συναυλία ήταν ο Ουγγρικός Χορός του Μπραμς για 4 χέρια μαζί με την καθηγήτρια (και μητέρα μου!) όταν ήμουν 9 χρονών.
Το πρώτο μουσικό κομμάτι που έπαιξα στο κλαρινέτο ήταν το Divertinento No1 του Μότσαρτ.
Τώρα τι να λέμε, γενικά μια ζωή αφιερωμένη στη μουσική!...
Αμέτρητες συναυλίες με τη φιλαρμονική που παίζω εδώ και 4 χρόνια, συμμετοχές σε όλες τις γιορτές, εθνικές και μη με το σχολείο (απο το δημοτικό κι όλας) και πάει λέγοντας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolas.B3

Νεοφερμένος

Ο Νικόλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καμία σχέση με τα προηγούμενα εγω... You shook me all night long από AC/DC:)σε καμιά εικοσαριά άτομα μπροστα ήταν πιανεται? Ή μήπως ήταν το Wish You Were απο Pink Floyd? δεν ειμαι σίγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny1036

Νεοφερμένος

Η Πέννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
το wake me up when september ends απο green day σε μπασο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
καμία σχέση με τα προηγούμενα εγω... You shook me all night long από AC/DC:)σε καμιά εικοσαριά άτομα μπροστα ήταν πιανεται? Ή μήπως ήταν το Wish You Were απο Pink Floyd? δεν ειμαι σίγουρος

Πιάνεται όσο δεν πάει:no1:

Για μένα ήταν το Knockin' on heaven's door του Bob Dylan, το οποίο έχει γίνει περισσότερο γνωστό απ'τους Guns n' Roses.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_92

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Το πρωτο κομματι που επαιξα μπροστα σε αρκετο κοσμο ηταν το One Man's Dream του Yianni(παιζω πιανο ειπαμε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Το πρωτο κομματι που επαιξα μπροστα σε αρκετο κοσμο ηταν το One Man's Dream του Yianni(παιζω πιανο ειπαμε).
ωραια κομματια εχει αυτος.Ελληνας ειναι αν δεν κανω λαθος και εχει σπουδασει ψυχολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa32485

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τον εθνικό ύμνο σε εθνική γιορτή στο πιάνο στην Τετάρτη δημοτικού! Μπορώ να πω πως έτρεμα ολόκληρη από το τρακ! Από τότε όμως ακολούθησε μια "λαμπρή καριέρα" της επίσημης πιανίστριας σχεδόν όλων των γιορτών και μετά ένα γκουπάκι στο Λύκειο! Μακάρι να μπορούσα να βρω κάτι τέτοιο και στη σχολή γιατί θα χαθούμε με τα πιο πολλά παιδιά οπότε το διαλύσαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justelene22

Νεοφερμένος

Η justelene22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ένα πρελούδιο του Μπαχ σε Ρε ελάσσονα από την πρώτη σουίτα για βιολοντσέλο. Τοτε όλα ήταν ωραία.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
το yesterday των Beatles...στο αρμονιο...κ το swan lake στο πιανο μπροστα σε πολλους πολλους φιλους στο σπιτι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefosman

Νεοφερμένος

Ο stefosman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγώ αν εξαιρέσω τα κάλαντα στη παραμονή χριστουγέννων :P ... Νομίζω ή το nothing else matters ή την εισαγωγή τοθ asturias..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
δεν θυμάμε.. Η προσευχή ή κάποιο εμβατήριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oLgA 19956

Νεοφερμένος

Η olga-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά το πρώτο κομμάτι που έπαιξα μπροστά σε πολύ κόσμο ήταν -το αγαπημένο μου πλέον- Fur Elise του Beethoven (το λατρεύω) :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top