Ποιο ήταν το πρώτο κομμάτι που έπαιξες μπροστά σε αρκετό κόσμο;

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Carmen του Bizet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Ήταν η όμορφη πόλη του Μίκη Θεοδωράκη στο Γυμνάσιο με τη φλογέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
οταν ειμουνα στην Πεμπτη και Εκτη δημοτικου στη σχολικη ορχηστρα επαιζα με την κιθαρα διαφορα κομματια(με τη συνοδεια αλλων 10 μουσικων οργανων)...αλλα μονη μου επαιξα και τραγουδησα πρωτη φορα σε ολο το γυμνασιο το << Ωδη στο Γεωργιο Καραισκακη>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγω δεν εχω παιξει μουσικο οργανο μπροστα σε κοσμο..αλλα εχω τραγουδησει σε μια σχολικη γιορτη στο γυμνασιο το "θα σε ξαναβρω στους μπαξεδες"...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
το ταγκό της νεφέλης στο πιάνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Στο πιανο ενα κομματι που λεγοταν η κουνια.
Ημουν πρωτη δημοτικου και καναμε συναυλια το ωδειο. Να φανταστειτε ημουν τοσο αγχωμενη που ξεχασα να παιξω το δευτερο κομματι.
Σηκωθηκα, εκανα υποκλιση και εφυγα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
μμμ οταν πρωτοξεκινησα κιθαρα στην πεμπτη δημοτικου νομιζω ειχα παιξει το ''ητανε ενας κιθαριστας...''' και ενα αλλο παιδικο που δεν θυμαμαι πώς το λένε. Την επόμενη χρονιά έπαιξα το ταγκό της νεφέλης, και στο γυμνάσιο έπαιζα και στις σχολικές γιορτές. Από εκει και μετά σε διάφορες εκδηλώσεις του ωδειου που επαιξα ''να με προσεχεις'', ''siciliana'' και αλλα διάφορα... Καλα στην κατασκηνωση δεν το συζητω ελιωσα στον προσκυνητη ου ιωαννιδη, εμεινα εδω, καλοκαιρινά ραντεβού και ότι άλλο εκαναν παραγγελιές τα παιδιά χαχαχ... Ααα, το ότι βγήκα στα κάλαντα με φλογέρα μετράει???

εγω δεν εχω παιξει μουσικο οργανο μπροστα σε κοσμο..αλλα εχω τραγουδησει σε μια σχολικη γιορτη στο γυμνασιο το "θα σε ξαναβρω στους μπαξεδες"...!

Αχχ κι εγω εχω τραγουδησει και μάλιστα μόνη μου στο γυμνάσιο, και πίστεψε με είναι πολύ πιο αγχωτικό από το όργανο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
μιζερο φως -διαφανα κρινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suia1977

Νεοφερμένος

Η suia1977 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ένα βαλσάκι του Φάμπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τρίτη γυμνασίου είχα παίξει σε σχολική συναυλία το wanderwall των oasis...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Χμμμ ωραίο θέμα. :)
Λοιπόν, εγώ θυμάμαι σε μια γιορτή είχα παίξει στην κιθάρα ενα τραγούδι κλασσικό (γιατί έκανα κλασσική κιθάρα και δεν είχα μάθει ακόμα μοντέρνα τραγούδια)
και έχω παίξει επίσης τον Φύλακα αγγελo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω...δεν θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gd89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gd89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Θέμα για μουσικούς ερασιτέχνες/επαγγελματίες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
στην κιθαρα ήταν μπροστα στον εξεταστή και την καθηγήτρια το frere jacque.
στο πιανο τώρα,η κλίμακα του σολ μπροστα στην καθηγητρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top