Ποιοί θα είναι και πάλι στις Πανελλαδικές του 2010;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Καθε χρονο υπαρχουν αυτες οι φημες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
υπαρχουν φημες οτι φετος δε θα χει μιγαδικους αλλα πινακες!


Xωχω,τον κακό τους τον καιρό που θα βάλουν πίνακες!! Μιγαδικούς και πάλι μιγαδικούς! Πίνακες λίγο στη σχολή που τους έκανα (κολ μι τουριστ) μια χαζομάρα ήταν :P.

Άσε που έχω την εντύπωση ότι για να κάνουν τέτοια αλλαγή στην ύλη θα το δρομολογήσουν για τα παιδιά που είναι τώρα β λυκείου για να έχουν χρόνο να προετοιμαστούν. (ή αυτό το πιστεύω γιατί ζω στο μικρό μου συννεφάκι:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Xωχω,τον κακό τους τον καιρό που θα βάλουν πίνακες!! Μιγαδικούς και πάλι μιγαδικούς! Πίνακες λίγο στη σχολή που τους έκανα (κολ μι τουριστ) μια χαζομάρα ήταν :P.

Άσε που έχω την εντύπωση ότι για να κάνουν τέτοια αλλαγή στην ύλη θα το δρομολογήσουν για τα παιδιά που είναι τώρα β λυκείου για να έχουν χρόνο να προετοιμαστούν. (ή αυτό το πιστεύω γιατί ζω στο μικρό μου συννεφάκι:D)
Η υλη ανακοινωνεται το Σεπτεμβριο αν δε κανω λαθος και μπορουν να βαλουν θεωρητικα Ο,ΤΙ θελουν απο τα σχολικα βιβλια (γιατι υποτιθεται δεν κανουμε καλοκαιρινα :P).
Η φημη ειναι απτον κυριο Στεργιου-που εχει και βιβλιο- αρα δεν ειναι και τοσο ακυρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και περυσι τετοιο καιρο που ηθελα να προετοιμαστω για να ξαναδωσω (ουτε το μηχανογραφικο δεν περιμενα :P), κατι τετοιο θυμαμαι οτι ακουγα. Τελικα η υλη εμεινε ιδια και απαραλλακτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Αν αλλάξει έτσι η ύλη προβλέπω μαζικές κινητοποιήσεις μαθητών Γ' λυκείου και απόφοιτων που ξαναδίνουν.

Κάψιμο του βιβλίου μαθηματικών έξω από το Σύνταγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Και περυσι τετοιο καιρο που ηθελα να προετοιμαστω για να ξαναδωσω (ουτε το μηχανογραφικο δεν περιμενα :P), κατι τετοιο θυμαμαι οτι ακουγα. Τελικα η υλη εμεινε ιδια και απαραλλακτη...
ενας παραπανω ΄λογος για να συμβει. Σημαινει οτι το προετοιμαζαν.
εγω θεωρω πως καλο θα ηταν γιατι αυτο που κανουμε μονο μιγαδικοι δεν ειναι. Εαν προσθεσουν και τη τριγωνομετρικη μορφη μιγαδικου τοτε κατι παιζει αλλα οπως εχουν τωρα δεν παρουσιαζουν διαφορα με σημεια στο καρτεσιανο επιπεδο... βεβαια κριμα τα παιδια που θελουν να ξαναδωσουν να πρεπει να μαθουν κατι καινουργιο αλλα σιγα δεν ειναι και τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Να μη το κάνουν γιατί εγώ έχω διαγράψει τους πίνακες απ το παλιό μου βιβλίο και πρέπει να τρέχω ν αγοράσω καινούριο :P:P:P:P
Κι ήταν τόσο καλό βιβλιαράκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Αν αλλάξει έτσι η ύλη προβλέπω μαζικές κινητοποιήσεις μαθητών Γ' λυκείου και απόφοιτων που ξαναδίνουν.

Κάψιμο του βιβλίου μαθηματικών έξω από το Σύνταγμα.
γιατι ρε συ; Τι ειναι η υλη για να μενει ιδια και απαραλλακτη; Η Βιβλος;:P
Ουτως η αλλως μιγαδικους ξερω οτι πολλοι λιγοι θα χρειαστουν στο πανεπιστημιο-πινακες δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ενας παραπανω ΄λογος για να συμβει. Σημαινει οτι το προετοιμαζαν.
εγω θεωρω πως καλο θα ηταν γιατι αυτο που κανουμε μονο μιγαδικοι δεν ειναι. Εαν προσθεσουν και τη τριγωνομετρικη μορφη μιγαδικου τοτε κατι παιζει αλλα οπως εχουν τωρα δεν παρουσιαζουν διαφορα με σημεια στο καρτεσιανο επιπεδο... βεβαια κριμα τα παιδια που θελουν να ξαναδωσουν να πρεπει να μαθουν κατι καινουργιο αλλα σιγα δεν ειναι και τιποτα.
Εγω παντως αν εμπαιναν περυσι θα το εψηνα σοβαρα να μην ξαναεδινα. Εκτος και αν καταφερνε να με ηρεμησει ο μαθηματικος μου... (ηρωας αυτος ο ανθρωπος, τοση γκρινια αντεξε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Εγω παντως αν εμπαιναν περυσι θα το εψηνα σοβαρα να μην ξαναεδινα. Εκτος και αν καταφερνε να με ηρεμησει ο μαθηματικος μου... (ηρωας αυτος ο ανθρωπος, τοση γκρινια αντεξε :P)
και εδω η δημοσιευση απο το mathematica.gr
Ένας συνάδελφος από την Αθήνα με ρώτησε τηλεφωνικά αν άκουσα τίποτα σχετικά με το κεφάλαιο των μιγαδικών. Του είπαν ότι σε μερικά φροντιστήρια ξεκίνησαν με ..πίνακες και ότι οι μιγαδικοί βγαίνουν !
Αν και δε θέλω να δίνω σημασία σε τέτοιες ανόητες πληροφορίες, του υποσχέθηκα να του απαντήσω λόγω .... συναδελφικότητας ! Ξέρετε μήπως κάτι ;

Μπάμπης
Τι εννοεις γκρινια ρε συ; δηλαδη τι ελεγες; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ελπιζω να μην ειμαι εγω ξανα του χρονου, 3 συνεχομενες χρονιες ηταν αρκετες!Παντως να πω και κατι λογω εμπειριας(χαχα),αν θελετε κατι πολυ και το αγαπατε πραγματικα αξιζει να ξαναδωσετε.Πιστευω ειναι καλυτερα να ξεσκιστεις 1-2-3-4(βαρια) χρονια παρα για ολη σου τη ζωη,να κανεις κατι που δεν σου αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
γιατι ρε συ; Τι ειναι η υλη για να μενει ιδια και απαραλλακτη; Η Βιβλος;:P
Ουτως η αλλως μιγαδικους ξερω οτι πολλοι λιγοι θα χρειαστουν στο πανεπιστημιο-πινακες δεν ξερω...

Απλά ίσως τους άλλαζε το πρόγραμμα. Άσε που τα βοηθήματα μαθηματικών που κυκλοφορούν, απ' όσο γνωρίζω δεν έχουν πίνακες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τι εννοεις γκρινια ρε συ; δηλαδη τι ελεγες; :P
"Δεν θα γραψω τιποτα, θα αποτυχω, ειμαι ενα τουβλο, ειμαι ενας αποτυχημενος, ειμαι χαζος, δεν μπορωωωωωω, δεν αντεχωωωω". :P:P:P

Γενικα αν δεν ειχα καποια ατομα γυρω μου να με καλμαρουν και να ειναι διπλα μου φετος (και να ανεχονται την γκρινια μου :P) δεν νομιζω να εφτανα μεχρι τον Μαιο σωος. :D

Ελπιζω ως φοιτητης να ειμαι πιο ψυχραιμος στις εξεταστικες. :xixi:
-----------------------------------------
Απλά ίσως τους άλλαζε το πρόγραμμα. Άσε που τα βοηθήματα μαθηματικών που κυκλοφορούν, απ' όσο γνωρίζω δεν έχουν πίνακες :P
Μια φορα ο Μπαρλας που εχω εγω, δεν εχει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ελπιζω να μην ειμαι εγω ξανα του χρονου, 3 συνεχομενες χρονιες ηταν αρκετες!Παντως να πω και κατι λογω εμπειριας(χαχα),αν θελετε κατι πολυ και το αγαπατε πραγματικα αξιζει να ξαναδωσετε.Πιστευω ειναι καλυτερα να ξεσκιστεις 1-2-3-4(βαρια) χρονια παρα για ολη σου τη ζωη,να κανεις κατι που δεν σου αρεσει.
Καλα πως αντεξες να δωσεις τρεις συνεχομενες χρονιες? Τη κατευθυνση εισαι? Εκανες παλι φροντηστιριο ή διαβασες μονος σου? Τα πηγες καλυτερα φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Απλά ίσως τους άλλαζε το πρόγραμμα. Άσε που τα βοηθήματα μαθηματικών που κυκλοφορούν, απ' όσο γνωρίζω δεν έχουν πίνακες :P
Ακομα καλυτερα για τους εκδοτες να βρουν λογο να βγαλουν καινουργια βιβλια.
"Δεν θα γραψω τιποτα, θα αποτυχω, ειμαι ενα τουβλο, ειμαι ενας αποτυχημενος, ειμαι χαζος, δεν μπορωωωωωω, δεν αντεχωωωω". :P:P:P

Γενικα αν δεν ειχα καποια ατομα γυρω μου να με καλμαρουν και να ειναι διπλα μου φετος (και να ανεχονται την γκρινια μου :P) δεν νομιζω να εφτανα μεχρι τον Μαιο σωος. :D

Ελπιζω ως φοιτητης να ειμαι πιο ψυχραιμος στις εξεταστικες. :xixi:
-----------------------------------------

Μια φορα ο Μπαρλας που εχω εγω, δεν εχει. :P
Χαχαχ. Φαση θα χεις ρε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Χαχαχ. Φαση θα χεις ρε!:P
Θυμαμαι ειδικα μια φαση μου εκει στον Ιανουαριο-Φεβρουαριο και με πιανουν τα γελια. :P Καλα περυσι δεν το συζητω, για γελια και για κλαματα η κατασταση... Ετοιμαζομουν να φυγω για Μεσολογγι να παω στις ιχθυοκαλλιεργειες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Μια φορα ο Μπαρλας που εχω εγω, δεν εχει. :P

Ακομα καλυτερα για τους εκδοτες να βρουν λογο να βγαλουν καινουργια βιβλια.

Ααααααακριβώς. Και δώσ' του να βγαίνουν καινούργιες εκδόσεις με πίνακες αντί για μιγαδικούς και δώσ' του να τα αγοράζουν όλοι. Εντομεταξύ τα βιβλία ίδια θα είναι, 1 κεφάλαιο θα αλλάζει.
Και πες πως οι καινούργιοι μαθητές της Γ' Λυκείου θα αγοράζουν κατευθείαν τις καινούργιες εκδόσεις. Οι απόφοιτοι που τυχαίνει να έχουν ήδη τα βοηθήματα, θα πρέπει να αγοράσουν άλλα πάλι. Τσάμπα έξοδα.

Και σε 5 χρόνια ξαναλλάζουν την ύλη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αντεξα επειδη καμια στιγμη στα 3 αυτα χρονια δεν ξεχασα το στοχο μου, ειχα και ακομα εχω τρελα για αυτο!και τις 3 χρονιες εκανα φροντιστηριο αλλα και ιδιαιτερα μαθηματα(μαθηματικα) μονο περυσι.Τεχνολογικη κατευθυνση διοικηση κ 'ετσι.τα πηγα καλυτερα απο περυσι και προπερσυ.
-----------------------------------------
Εσυ Σοφια πως τα πηγες?Που θες να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
chris_90 σε καταλαβαινω τι περασες εσυ κ τι περασε κ ο καθηγητης σου.Εγω ημουν ετσι με την ιστορια της κατευθυνσης. Τον καημενο τον ελεγα καθε μερα ενα σωρο ''δε μπορω να τα μαθωωωωω, τι με ενδιεφερει εμενα τι εκανε ο Βενιζελος ολα τα χρονιααααααα, τα ξεχναω..............δε μπορω να τα καταλαβω....κ αλλα πολλα... με αποτελεσμα ο καημενος να τραβαει τα μαλλια του (που δεν ηταν και πολλα:P) και καθε φορα μουτζοκλαιγα με αυτη την ιστορια αλλα παντα με επειθε να κατσω να τα μαθω και να του τα πω...Πολυ καλος ανθρωπος του χρωσταω πολλα αυτος με βοηθησε να φτασω εκει που εφτασα. Τελικα απο 9 που ειχα γραψει περυσι φετος εγραψα 18. Πολυ καλα, ουτε εγω δεν το πιστευα..! Ηρωες αυτοι οι καθηγητες....
-----------------------------------------
Αντεξα επειδη καμια στιγμη στα 3 αυτα χρονια δεν ξεχασα το στοχο μου, ειχα και ακομα εχω τρελα για αυτο!και τις 3 χρονιες εκανα φροντιστηριο αλλα και ιδιαιτερα μαθηματα(μαθηματικα) μονο περυσι.Τεχνολογικη κατευθυνση διοικηση κ 'ετσι.τα πηγα καλυτερα απο περυσι και προπερσυ.
-----------------------------------------
Εσυ Σοφια πως τα πηγες?Που θες να περασεις?
Τι να σου πω πραγματικα ΜΠΡΑΒΟ!!!
Εγω τα πηγα λιγο καλυτερα απο περυσι αλλα και παλι δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενη. Για αυτο κ θελω να ξανα δωσω. Θελω νηπιαγωγων που ουτε φετος το πιανω σε καμια περιπτωση. Ετσι ελπιζω σε καμια λογοθεραπεια που τσιμα τσιμα την πιανω αν δεν ανεβουν οι βασεις. Παντως εγω δεν μπορω να κανω κ τριτη χρονια φροντηστιριο. Οι γονεις μου εχουν δωσει λεφτα για φροντηστιρια στα μαθηματα 4 συνεχομενες χρονιες γιατι εδωσε δυο χρονιες η αδελφη μου κ μετα κατευθειαν 2 χρονιες εγω( φυσικα μεσα δεν βαζω ουτε τα φροντηρια για Αγγλικα και πληροφορικη που φυσικα εφειγαν πολλα χρηματα και εκει...) τεσπα αν αποφασισω να δωσω παλι θα δωσω μονη μου κ στην αρχη για τους πρωτους μηνες που θα διαβασω σκεφτομαι να μη το πω κ σε κανεναν γιατι μεχρι στιγμης οι γονεις μου με θεωρουν τρελη που θελω να δωσω παλι...Τι να πεις , δυσκολα!!! Αντε πολλα ειπα για την ζωη μου παλι.:zilia: Εσενα ποιος ειναι ο στοχος σου? Τον πιανεις φετος ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Aν δεν αλλαξει η υλη (και)φετος ειμαι ετοιμος να ξανα δωσω πανελλαδικες για τριτη συνεχομενη χρονια (εχω κολλησει... λετε να εθιζετε κανεις απο πανελλαδικες...:jumpy::jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top