Ποιοί θα είναι και πάλι στις Πανελλαδικές του 2010;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Ο μεσος ορος των βαθμων προσβασης που εχεις σε καθε μαθημα (βγαινει με συνπολογισμο προφορικων/γραπτων, με τους καταλληλους συντελεστες βεβαια).

Αν βαλεις τους βαθμους σου στον υπολογιστη μοριων, θα σου βγαλει και τον ΓΒΠ σου.
και κει με τρωει ο ατιμος...
19.52 εγω 19.55 αυτος.
Η βλακεια ειναι πως για ενα μοριο ειχα χασει τον υπολογιστη στο γυμνασιο. Στην ισοψηφια εχασα την εκδρομη στη Βιεννη φετος. Σημαιες εννοειται πως παντα τις εχανα στην κληρωση (οχι οτι με ενοιαζε-γενικα ειμαι εναντιον των παρελασεων και ολου αυτου του καρναβαλιου-). ελεος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Ας μιλήσουμε όμως λίγο κι εμείς τα φτωχαδάκια :p

Εγώ ανανέωσα το συμβόλαιο μου με το Υπουργείο Παιδείας για 1 χρόνο ακόμη με option ανανέωσης για άλλον 1. Και του χρόνου θα 'ναι ωραία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Ας μιλήσουμε όμως λίγο κι εμείς τα φτωχαδάκια :p

Εγώ ανανέωσα το συμβόλαιο μου με το Υπουργείο Παιδείας για 1 χρόνο ακόμη με option ανανέωσης για άλλον 1. Και του χρόνου θα 'ναι ωραία...
και διαμαρτυρεσαι;Εμεις που λυσαμε τη συναργασια μας με τη μια; :P
Για να ενθαρρυνω οσους ξαναδινουν: η αδερφη μου εδωσε φετος μετα απο 1 χρονο στη σχολη της (πολεοδομια χωροταξια στο βολο) που δεν της αρεσε. εγραψε σχεδον 1500 μορια καλυτερα (19.032) και με ενα μετριο σχεδιο πιανει μεχρι και Αθηνα. Αρα μην παραδινεστε εαν πραγματικα θελετε μια σχολη! Ακομα και 2 και 3 και γιατι οχι και 4 φορες να δωσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν τα 1000 ευρώ δίνονται σε απόφοιτο με μεγαλύτερο βαθμό.Ο Β.Π μου είναι πολύ μεγαλύτερος της δεύτερης μαθήτριας(έδινε πρώτη χρόνια). Εντάξει ο στόχος ήταν να περάσω φέτος πρώτη επιλογή, αλλά 1000 ευρώ είναι 1000 ευρώ...
Ο διευθυντής είπε ότι θα με ενημερώσει ο ίδιος και ακόμα περιμένω... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Είμαι σε λίγο δύσκολη κατάσταση και θα ήθελα την γνώμη σας. Έβγαλα 16547 μόρια στο 2 και 4 πεδίο. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος αλλά τα μόρια μου δεν αρκούν για να μπω στη σχολή που θέλω (είμαι κάτι λιγότερο από 300 μόρια κάτω με την περσινή βάση). Τι μου προτείνεται να κάνω? Να ξαναδώσω για 2η χρονιά? Να περάσω σε ένα αντίστοιχο τμήμα σε κάποια άλλη πόλη? Να περάσω στη πόλη μου σε ένα τμήμα με διαφορετικό ενδιαφέρον? Την πρώτη επιλογή δεν θέλω να την πολυσκέφτομαι γιατί ήταν μια δύσκολη χρονιά για μένα που αν ήταν δυνατό δεν θα ήθελα να την ξαναζήσω. Για την δεύτερη φοβάμαι πως θα είναι δύσκολη η προσαρμογή μου σε ένα νέο τόπο χωρίς κανέναν γνωστό. Επιπλέον δεν θα ήθελα να επιβαρύνω και άλλο οικονομικά τους γονείς μου. Για την τρίτη φαντάζομαι πως δεν θα με ελκύει το αντικείμενο των σπουδών. Ποια είναι η γνώμη σας? Τι μου συμβουλεύεται να κάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Είμαι σε λίγο δύσκολη κατάσταση και θα ήθελα την γνώμη σας. Έβγαλα 16547 μόρια στο 2 και 4 πεδίο. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος αλλά τα μόρια μου δεν αρκούν για να μπω στη σχολή που θέλω (είμαι κάτι λιγότερο από 300 μόρια κάτω με την περσινή βάση). Τι μου προτείνεται να κάνω? Να ξαναδώσω για 2η χρονιά? Να περάσω σε ένα αντίστοιχο τμήμα σε κάποια άλλη πόλη? Να περάσω στη πόλη μου σε ένα τμήμα με διαφορετικό ενδιαφέρον? Την πρώτη επιλογή δεν θέλω να την πολυσκέφτομαι γιατί ήταν μια δύσκολη χρονιά για μένα που αν ήταν δυνατό δεν θα ήθελα να την ξαναζήσω. Για την δεύτερη φοβάμαι πως θα είναι δύσκολη η προσαρμογή μου σε ένα νέο τόπο χωρίς κανέναν γνωστό. Επιπλέον δεν θα ήθελα να επιβαρύνω και άλλο οικονομικά τους γονείς μου. Για την τρίτη φαντάζομαι πως δεν θα με ελκύει το αντικείμενο των σπουδών. Ποια είναι η γνώμη σας? Τι μου συμβουλεύεται να κάνω?
να πας στην σχολη που σου αρεσει σε μια αλλη πολη.εαν δουλευεις θα επιβαρυνεις πολυ λιγο τους γονεις σου,ισως και καθολου.κανε αυτο που σου αρεσει και μην υπολογιζεις τα υπολοιπα.ολοι λενε οτι δεν εχουν κανενα γνωστο και οτι δεν θα περασουν καλα αλλα στο τελος και μια χαρα περνανε και κανουν πολλους νεους φιλους.ολοι φοβομαστε το αγνωστο αλλα τις περισσοτερες φορες δεν υπαρχει λογος για κατι τετοιο.θα το διαπιστωσεις και μονος σου εαν κανεις αυτο που σου προτεινω.οτι και να αποφασισεις,ευχομαι να ειναι το σωστο για σενα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Είμαι σε λίγο δύσκολη κατάσταση και θα ήθελα την γνώμη σας. Έβγαλα 16547 μόρια στο 2 και 4 πεδίο. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος αλλά τα μόρια μου δεν αρκούν για να μπω στη σχολή που θέλω (είμαι κάτι λιγότερο από 300 μόρια κάτω με την περσινή βάση). Τι μου προτείνεται να κάνω? Να ξαναδώσω για 2η χρονιά? Να περάσω σε ένα αντίστοιχο τμήμα σε κάποια άλλη πόλη? Να περάσω στη πόλη μου σε ένα τμήμα με διαφορετικό ενδιαφέρον? Την πρώτη επιλογή δεν θέλω να την πολυσκέφτομαι γιατί ήταν μια δύσκολη χρονιά για μένα που αν ήταν δυνατό δεν θα ήθελα να την ξαναζήσω. Για την δεύτερη φοβάμαι πως θα είναι δύσκολη η προσαρμογή μου σε ένα νέο τόπο χωρίς κανέναν γνωστό. Επιπλέον δεν θα ήθελα να επιβαρύνω και άλλο οικονομικά τους γονείς μου. Για την τρίτη φαντάζομαι πως δεν θα με ελκύει το αντικείμενο των σπουδών. Ποια είναι η γνώμη σας? Τι μου συμβουλεύεται να κάνω?

Αρχικά δήλωσε τη σχολή που λες πως σε ενδιαφέρει αλλά δεν πιάνεις στο μηχανογραφικό. Ποτέ δε ξέρεις, ίσως πέσει η βάση και περάσεις. Θα είναι κρίμα σε περίπτωση που δεν τη δηλώσεις να πέσει η βάση, μετά θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.

Από εκεί και πέρα, δήλωσε ίδια τμήματα σε άλλες πόλεις. Αν περάσεις τουλάχιστον θα σπουδάσεις αυτό που σου αρέσει. Υπάρχουν και εστίες ή η προοπτική της συγκατοίκησης, έτσι δεν θα επιβαρύνεις τους γονείς σου.

Το να σπουδάσεις κάτι που δεν σε ενδιαφέρει απλά και μόνο για να περάσεις κάπου δεν είναι και ό,τι καλύτερο.

Από εκεί και πέρα όταν βγουν οι βάσεις, βλέπεις και κρίνεις αναλόγως αν θα ξαναδώσεις κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
αυτο το 8εμα μου αρεσει πολυ διοτη μεσα απο αυτο βλεπω την απογοητευση που ειχα και εγω....
την πρωτη φορα παιδεσ εβγαλα 12000 στο 5ο...:(
εκανα μηχονγραφικο περασα τει λαμιασ τμημα ηλεκτρονικησ...
γραφτικα κανονικα...
κ μετα ξεκινισα....σκεφτομουνα να ξαναδωσο γτ δν η8ελα να φυγω απο την νικαια....:'(
μετα απο αρκετεσ συζυτησησ καταφερα να πεισω τουσ γονεισμοθ να ξαναπαω φροντ...
ειλικρινα σασ μιλαω..οταν ξεκινισαμε δν πιστευα οτι 8α τα καταφερω ειχα μια ητο πα8εια...
ωστοσο οσει ξαναδωσετε 8α το καταλαβετε...
μεσα στην ταξη ενιω8α πιο ωριμοσ απο περσυ....τα καταλαβαινα ολα αρκετα καλα.......αρχισα να σκεφτομαι και να πρατω διαφορετικα..
καταλαβα πλεον ποια πωσ οι πανελλ ειναι καποιεσ εξετασεισ οπου τουσ εχουμε δωσει μεγαλη αξια...πιο ειναι το αποτελεσμα...να βγαζο φετοσ 15506 στο 5ο και να περναω ανετα στην σχολη μου (σχολη αστυφυλακον)Π...και πιστεψτε με δν μπορω να πω οτι "πε8ανα" στο διαβασμα...απλα ειχα ενα προγραμα...το ακολου8ησα και ολα οκ...:no1:
Συμπερασμα...ξαναδωστε αφοβα....8α περασει η χρονια πολυ ωραια και γρηγορα και σιγουρα 8α πατε καλυτερα....
ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΟΧΗ μην πεσετε στην παγιδα του τυπου...ελα μωρε τα ξερω δν α διαβασο...αν ειναι ετσι αφιστετο...
8α το δειτε δν ειναι τπτ το συγκλονιστικο ;)
σορρυ που ειπα τοσα αλλα η8ελα α τα βγαλο απο μεσα μου :jumpy:
τα λεμε παιδεσ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Μάλλον θα πρέπει να δηλώσω κι εγώ συμμετοχή στον θεσπέσιο αυτό διαγωνισμό, για δεύτερη φορά βεβαίως-βεβαίως!!:no1::no1::no1:
Η πρώτη ήταν το 2007 (αισθάνομαι ήδη πουρέτζο :P:P) αλλά ποτέ δεν είναι αργά (ή τουλάχιστον έτσι λένε για παρηγοριά :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Μάλλον θα πρέπει να δηλώσω κι εγώ συμμετοχή στον θεσπέσιο αυτό διαγωνισμό, για δεύτερη φορά βεβαίως-βεβαίως!!:no1::no1::no1:
Η πρώτη ήταν το 2007 (αισθάνομαι ήδη πουρέτζο :P:P) αλλά ποτέ δεν είναι αργά (ή τουλάχιστον έτσι λένε για παρηγοριά :D)

Και τι παίζει με σένα; Την πρώτη φορά που έδωσες που πέρασες; Τώρα γιατί θες να ξαναδώσεις; Μη μας κρατάς σε αγωνία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Μάλλον θα πρέπει να δηλώσω κι εγώ συμμετοχή στον θεσπέσιο αυτό διαγωνισμό, για δεύτερη φορά βεβαίως-βεβαίως!!:no1::no1::no1:
Η πρώτη ήταν το 2007 (αισθάνομαι ήδη πουρέτζο :P:P) αλλά ποτέ δεν είναι αργά (ή τουλάχιστον έτσι λένε για παρηγοριά :D)

Αν νιώθεις εσύ πουρέντζο, εγώ ο μαθουσάλας τι να πω? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Και τι παίζει με σένα; Την πρώτη φορά που έδωσες που πέρασες; Τώρα γιατί θες να ξαναδώσεις; Μη μας κρατάς σε αγωνία :P


Κάπου έχω γράψει την πονεμένη μου ιστορία σ αυτό το φόρουμ:P:P:P, της οποίας η σύντομη εκδοχή έχει ως εξής: είμαι φοιτήτρια στο γεωπονικό εδώ και δύο χρόνια,παρακολουθούσα κανονικά κι εξεταστικές και όλα, και ξαφνικά θυμήθηκα ότι πάντα ήθελα να γίνω γιατρός κι ότι είναι βλακεία να μην προσπαθήσω να πιάσω το όνειρο μου επειδή κώλωσα την πρώτη φορά να το παραδεχτώ. ααααχ,με συγκίνησα πάλι :'(
Κι έτσι με βλέπω να χαρακώνομαι κι εγώ φέτος πίσω απ τα θρανία των πανελληνίων...:jumpy::jumpy:


Αν νιώθεις εσύ πουρέντζο, εγώ ο μαθουσάλας τι να πω? :D
Ανοίχτε δρόμο στα τιμημένα γηρατιά σου λεωωω!! :P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Θα είμαστε πολλά πουρά φαίνεται στις πανελλήνιες του χρόνου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Μην ανησυχείτε, εγώ φέτος στο σχολείο που έγραφα είδα άτομο που ξαναέδινε και είχε καράφλα. Εσείς καλά είστε... εκτός κι αν κάποιος απ' τους 2 σας έχει καράφλα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Από μαλλί δόξα το Θεό σκίζω:no1:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κ εγώ αν κ δεν έχω καράφλα αλλά θα δώσω για τρίτη φορά κ ελπίζω κ τελευταία! (Ουσιαστικά είναι η τέταρτη φορά γιατί έδινα πανελλήνιες κ στην δευτέρα λυκείου :Ρ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Να και μία δική μου. Κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Νομίζω ότι κάτι πήγε στραβά μ εμάς κι εθιστήκαμε στιθς πανελλήνιες!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

once you pop,you can't stop που λεει κι η διαφήμιση!!:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Οι πανελλήνιες είναι το χειρότερο ναρκωτικό. Ως ναρκωτικό βλάπτει σοβαρά την υγεία, πιο πολύ και από τσιγάρο. 7 χρόνια είμαι καθαρός, αλλά δεν αντέχω. Θα ξανακυλίσω:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
υπαρχουν φημες οτι φετος δε θα χει μιγαδικους αλλα πινακες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top