Ποιοί θα είναι και πάλι στις Πανελλαδικές του 2010;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Aν δεν αλλαξει η υλη (και)φετος ειμαι ετοιμος να ξανα δωσω πανελλαδικες για τριτη συνεχομενη χρονια (εχω κολλησει... λετε να εθιζετε κανεις απο πανελλαδικες...:jumpy::jumpy:)

Αν εθίζεσαι λέει... το χειρότερο ναρκωτικό μετά την κόκα κόλα. Εδώ εγώ λέω να δώσω 2η φορά και νιώθω junkie των πανελληνίων. Ρε θα δίνω μέχρι να πάρουν οι καθηγητές του σχολείο μου σύνταξη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Οπως καταλαβες και απο το ονομα Πολεμικο Ναυτικο θελω να περασω και ναι ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΠΙΑΝΩ ΓΕΡΑ(lol,που λετε κ σεις του διαδικτυου) περιπου για 630 μορια!Να δουμε τελος Αυγουστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω δεν εθιστικα. Τις σιχαθηκα. :P Αν και παρολο που εγραψα πολυ καλα, σκεφτομουν για πολυ λιγο να ξαναδωσω. Ωχ, λες να 'ναι σημαδι εθισμου αυτο; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ρε θα δίνω μέχρι να πάρουν οι καθηγητές του σχολείο μου σύνταξη! :P
:lol::lol: Ετσι για σπασιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Οπως καταλαβες και απο το ονομα Πολεμικο Ναυτικο θελω να περασω και ναι ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΠΙΑΝΩ ΓΕΡΑ(lol,που λετε κ σεις του διαδικτυου) περιπου για 630 μορια!Να δουμε τελος Αυγουστου.
:bravo::bravo::bravo:ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!! τελικα αξιζαν ολες αυτες οι θυσιες που σιγουρα εκανες.. Σου ευχομαι οτι καλυτερο..μπραβο σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
σκεφτομουν για πολυ λιγο να ξαναδωσω. Ωχ, λες να 'ναι σημαδι εθισμου αυτο; :D
Πολυ φοβαμαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Κι ομως υπαρχει ενα στοιχειο εθισμου.Δεν ξερω ομως αν πηγαζει απο την συνηθεια η πο την αισθηση της επιτυχιας η αποτυχιας στα τελη των εξετασεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Κι ομως υπαρχει ενα στοιχειο εθισμου.Δεν ξερω ομως αν πηγαζει απο την συνηθεια η πο την αισθηση της επιτυχιας η αποτυχιας στα τελη των εξετασεων.
Σε πιανει ο εγωισμος σου νομιζω... γιατι δεν εγραψα στο μαθημα αυτο τοσο και επρεπε να γραψω καλυτερα,περιμενα περισσοτερα απο τον εαυτο μου...κατι τετοια και καθε τοσο μονολογεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ναι σωστο και αυτο που λες.Απιστευτοι τετοιοι μονολογοι εχουν εξελιχθει μεταξυ εμου και εμου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αααααα.... εμενα να δεις. Και τις 2 χρονιες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
ναι σωστο και αυτο που λες.Απιστευτοι τετοιοι μονολογοι εχουν εξελιχθει μεταξυ εμου και εμου!!!
Φετος, αν δεν κανω λαθος, ηταν τριτη φορα που εδωσες πανελλαδικες.Αληθεια πως ηταν η χρονια αυτη για σενα συγκριτικα με τις προηγουμενες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ναι eco-warrior η τριτη ειναι.Σε επιπεδο γνωσεων σιγουρα ηταν πολυ καλυτερα απο τις αλλες χρονιες τα χα ξαναδει ολα, τα ξερα ολα εν ολιγοις και δεν μιλαω υπεροπτικα, δεδομενου αυτου ειχα αρκετο χρονο για βολτες και μλκιες και γενικως η απουσια του σχολειου σε διευκολυνει αφανταστα.οταν ξερεις οτι το μονο που εχεις ειναι 3-4 ωρες φροντ ειναι ανετα τα πραγματα,δεν εχεις αγχος οπως την πρωτη φορα.Εχεις μια ψυχολογια παω να φαω τα ψαρια(συγνωμη) που δινουν πρωτη φορα.Τελος παντων τα ψαρια δεν μου πολυ αρεσουν και αυτο που για μενα προσωπικα εχει σημασια ειναι οτι πιανω τη σχολη που θελω για αρκετα μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ναι eco-warrior η τριτη ειναι.Σε επιπεδο γνωσεων σιγουρα ηταν πολυ καλυτερα απο τις αλλες χρονιες τα χα ξαναδει ολα, τα ξερα ολα εν ολιγοις και δεν μιλαω υπεροπτικα, δεδομενου αυτου ειχα αρκετο χρονο για βολτες και μλκιες και γενικως η απουσια του σχολειου σε διευκολυνει αφανταστα.οταν ξερεις οτι το μονο που εχεις ειναι 3-4 ωρες φροντ ειναι ανετα τα πραγματα,δεν εχεις αγχος οπως την πρωτη φορα.Εχεις μια ψυχολογια παω να φαω τα ψαρια(συγνωμη) που δινουν πρωτη φορα.Τελος παντων τα ψαρια δεν μου πολυ αρεσουν και αυτο που για μενα προσωπικα εχει σημασια ειναι οτι πιανω τη σχολη που θελω για αρκετα μορια.

Τελικα η υπομονη και η επιμονη σου σε βοηθησαν να πετυχεις το στοχο σου!
Καλη σταδιοδρομία, φιλε μου :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ ρε φιλε και σε σενα ευχομαι καθε επιτυχια.Που θες να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ ρε φιλε και σε σενα ευχομαι καθε επιτυχια.Που θες να περασεις?
Kοινωνικη εργασια , μ'αρεσει παρα πολυ η συγκεκριμενη σχολη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Η σχολη αυτη βρισκεται πολυ κοντα στο σπιτι μου,αν λεμε γι αυτη που νομιζω στο τει Αθηνας δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ναι eco-warrior η τριτη ειναι.Σε επιπεδο γνωσεων σιγουρα ηταν πολυ καλυτερα απο τις αλλες χρονιες τα χα ξαναδει ολα, τα ξερα ολα εν ολιγοις και δεν μιλαω υπεροπτικα, δεδομενου αυτου ειχα αρκετο χρονο για βολτες και μλκιες και γενικως η απουσια του σχολειου σε διευκολυνει αφανταστα.οταν ξερεις οτι το μονο που εχεις ειναι 3-4 ωρες φροντ ειναι ανετα τα πραγματα,δεν εχεις αγχος οπως την πρωτη φορα.Εχεις μια ψυχολογια παω να φαω τα ψαρια(συγνωμη) που δινουν πρωτη φορα.Τελος παντων τα ψαρια δεν μου πολυ αρεσουν και αυτο που για μενα προσωπικα εχει σημασια ειναι οτι πιανω τη σχολη που θελω για αρκετα μορια.

φίλε ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ναυτικών δοκίμων πέρασες?

έχω ακούσει οτι είναι απο τις δυσκολότερες σχολές.
άν βρείς χρόνο στις άδειες μπές να μας πείς τις εντυπώσεις, γιατί πολλοί θέλουν να μάθουν για την σχολή, αλλα δέν υπάρχουν αρκετές πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ναυτικων δοκιμων θελω να περασω, δεν περασα ακομα δυστυχως, την πιανω για αρκετα μορια αλλα θα δουμε στο τελος!Παντως αν θελετε κατι για το ναυτικο ρωτηστε ελευθερα πιστεψτε με το χω ψαξει το θεμα οσο δεν παει αλλο,αν ξερω ευχαριστως θα απαντησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Εγώ δίνω υποψηφιότητα για 3η φορά!!!Δεν το αφήνω να περάσει έτσι!!!Εμένα δεν με ικανοποιεί καμία σχολή πέρα του μηχανολόγου στο ΕΜΠ!!!!Το είπα στην οικογένεια μου και με στηρίζουν απόλυτα!!!:D

Τόσο εσύ όσο και οι γονείς σου είστε άξιοι συγχαρητηρίων. Κι εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση σου. Για ένα όνειρο ζούμε. Τα πράγματα βέβαια ποτέ δεν είναι όπως τα φανταζόμαστε αλλά είναι στο χέρι του καθενός να το παλέψει και να νικήσει. Πάω κι εγώ για μηχανολόγος ΕΜΠ με κατατακτήριες. Θα είμαστε πολλοί οι συνάδελφοι μηχανολόγοι στο ΕΜΠ από του χρόνου:D.

Άλλος πανελλήνιες, άλλος κατατακτήριες. Τι σημασία έχει; Όλοι αγωνιζόμαστε για να πετύχουμε τους στόχους μας. Αν το καταφέρουμε ίσως να γίνουμε ευτυχισμένοι. (Φιλοσόφησα πάλι:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Έτσι να μεγαλώνει η παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top