Ποιοί θα είναι και πάλι στις Πανελλαδικές του 2010;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Τελικα παιδια ειμαι κατα 1000 ευρω πλουσιοτερος!
Το παιδι μου με περναγε εχει 18 εκθεση στο πρωτο τετραμηνο και 18,9 χημεια αντι για 19,4 που νομιζα. ΓΙΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαλοφάγωτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τελικα παιδια ειμαι κατα 1000 ευρω πλουσιοτερος!
Το παιδι μου με περναγε εχει 18 εκθεση στο πρωτο τετραμηνο και 18,9 χημεια αντι για 19,4 που νομιζα. ΓΙΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Σε καλή μεριά:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Σε καλή μεριά:no1:
σκεφτομαι να του δωσω κανα 50αρικο γιατι τοσες μερες ενιωθα το συναισθημα οτι εφτασα στη πηγη αλλα δεν ηπια νερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Εγώ ίσως να μη περάσω για 100 μόρια ( ήθελε 18850 ΑθΉνα περίπου και 18810 Θεσσαλονίκη ) . Έχω κολλήσει με τη σχολή , και μου περνάει απο το μυαλό να ξαναδώσω αλλά δεν ξέρω αν το αντέχω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Mακάρι να κατέβουν οι βάσεις για να την πιάσεις! Θα ναι υπερβολικά ψυχοφθόρο να δώσεις δεύτερη χρονιά για τόσα λίγα μόρια και μάλιστα όταν έχεις βγάλει σχεδόν 19.000 μόρια.
Οπότε σου εύχομαι όλόψυχα να περάσεις εκεί που θες!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
:hug:Σε ευχαριστώ πολύ ! Μακάρι , η επλίδα πεθαίνει πάντα τελευταία ! :papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Με 13361 λετε να ξαναδωσω???Εγω βασικα θελω το Γεωγραφιας στο Χαροκοπειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Μπαινω κι εγω στο κλαμπ!
Αντε καλη μας επιτυχια του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξανδρα ν

Νεοφερμένος

Η αλεξανδρα ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω εδωσα φετος σαν αποφοιτος!κ δοξα τω θεω πηγα καλα!αν και τα 5 απο τα 6 μαθ.τα διαβαζα μονη μου και δουλευα,ολη τη χρονια!τα καταφερα!περναω στα παραιατρικα του τει(εκει που ενδιαφερωμουν)με ανεση!κατα βαθος σκεφτομαι μηπως ξαναδινα γιατι μπορω να τα παω καλυτερα αλλα μου φαινεται γολγοθας!!!γιατι δουλευω!καμια γνωμη?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Η σχολη αυτη βρισκεται πολυ κοντα στο σπιτι μου,αν λεμε γι αυτη που νομιζω στο τει Αθηνας δεν ειναι?
ΝΑΙ στο τει Αθηνας ειναι, υπαρχουν βεβαια και σε αλλες πολεις οπως Πατρα, Ηρακλειο και Κομοτηνη (το συγκεκριμενο ειναι αει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω φετος το ανεβασα 3000 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
εγω εδωσα φετος σαν αποφοιτος!κ δοξα τω θεω πηγα καλα!αν και τα 5 απο τα 6 μαθ.τα διαβαζα μονη μου και δουλευα,ολη τη χρονια!τα καταφερα!περναω στα παραιατρικα του τει(εκει που ενδιαφερωμουν)με ανεση!κατα βαθος σκεφτομαι μηπως ξαναδινα γιατι μπορω να τα παω καλυτερα αλλα μου φαινεται γολγοθας!!!γιατι δουλευω!καμια γνωμη?:)
Αφου οπως λες ειναι βεβαιη η εισαγωγη σου στη σχολη που σε ενδιαφερει γιατι να ταλαιπωρησε δινοντας για ακομη μια φορα πανελλαδικες;; Μην σπαταλησεις ενα ακομα χρονο απο τη στιγμη που πετυχες αυτο που ηθελες( αν δεν κανω λαθος).

Παντως ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ Αλεξανδρα εκανες εναν δυσκολο,κατα τη γνωμη μου, συνδυασμο προετοιμαστηκες για τις πανελλαδικες και παραλληλα δουλεψε ολη τη χρονια!!!:no1::no1::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afroula

Νεοφερμένος

Η afroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κ εγω θα ξαναδωσω...2η φορα..:(
δν τα πηγα οπωσ περιμενα ολη τη χρονια(γιατι διαβαζα)αλλα προσ μαρτη τα επαιξα..περασα κ διαφορα με την υγεια μ ολη τη χρονια λογω του αγχουσ τησ πιεσησ κ τησ κουρασησ και δν ανταπεξηλθα οπωσ ηθελα..αμα δεν ανεβουν πολυ οι βασεισ θα περασω κοινωνικη θεολογια για να μη χασω τη χρονια και του χρονου με τ καλο παλι..ελπιζω να μη βαλουν δυσκολα επειδη 2 συνεχομενεσ χρονιεσ ηταν ευκολα..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
κ εγω θα ξαναδωσω...2η φορα..:(
δν τα πηγα οπωσ περιμενα ολη τη χρονια(γιατι διαβαζα)αλλα προσ μαρτη τα επαιξα..περασα κ διαφορα με την υγεια μ ολη τη χρονια λογω του αγχουσ τησ πιεσησ κ τησ κουρασησ και δν ανταπεξηλθα οπωσ ηθελα..αμα δεν ανεβουν πολυ οι βασεισ θα περασω κοινωνικη θεολογια για να μη χασω τη χρονια και του χρονου με τ καλο παλι..ελπιζω να μη βαλουν δυσκολα επειδη 2 συνεχομενεσ χρονιεσ ηταν ευκολα..:xixi:
ποσο εβγαλες?τι κατευθηνση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ειχε [ερσι η βαση 16481.εχω 17022.οικομικων επιστημων.δεν ξερω αν θα ανεβει τοσο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
ειχε [ερσι η βαση 16481.εχω 17022.οικομικων επιστημων.δεν ξερω αν θα ανεβει τοσο πολυ
Σε ενδιαφερει μονο η Αθηνα ή και αλλες πολεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
αθηνα.εσυ τι εβγαλεσ και τι θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
αθηνα.εσυ τι εβγαλεσ και τι θες?
Δεν εγραψα καλα:( 14532.Μου αρεσει η κοινωνικη εργασια!


Αληθεια ποια η διαφορα οικονομικων επιστημων και οικονομικης επιστημης (πειραια) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top