Ποιοί θα είναι και πάλι στις Πανελλαδικές του 2010;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω τους ΕΠΡΗΞΑ κυριολεκτικα ενα χρονο τωρα με τη γκρινια μου. :P Και οι καημενοι ακομα και με τα περσινα μορια (16.900) πετουσαν απ' τη χαρα τους. Εγω ειμαι ανικανοποιητος με τα παντα... Αλλα σκεφτομαι οτι ειναι εγωιστικο να γκρινιαζω με τα 18.600, ετσι κι αλλιως περναω και σε σχολη που γουσταρω και ολα ωραια. :)
ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ εγω με τοσα μορια θα πετουσα απο την χαρα μου...μπορει κ να μην ειχα ερθει ακομα σπιτι:P! Ναι ρε συ αλλα εγω ουτε φετος πιανω εκει που θελω για αυτο ειμαι μεσα στη γκρινια εσυ αφου πιανεις εκει που θες τοτε χαλαρωσε ρε συ λιγο κ απολαυσετο.Συγχαρητηρα...................!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι να ξαναδώσω αν και κατά 99% περνάω στην σχολη που θέλω (και ίσως και στην πόλη που θέλω :\ ).Θέλω να δώσω μια φορα χωρίς άγχος να δω πως είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εισαι σοβαρος? Θα δωσεις μονο κ μονο ξανα για την πλακα σου?:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Και σκεψου λεει να γλιτωσεις τις κατατακτηριες και να μπεις εκει που θες με πανελληνιες. Η κωλοφαρδια σ' ολο της το μεγαλειο... :D

Πολύ πιθανό να γίνει κι αυτό:D. Επειδή με πανελλήνιες πας από το 1ο εξάμηνο θα δώσω κατατακτήριες για να πάω στο 5ο, οπότε δεν πρέπει να περάσω με το 90% για να έχω δικαίωμα να δώσω κατατακτήριες. Έτσι και κοπώ κατατακτήριες και δω ότι περνούσα με το 90% θα κουτουλήσω το κεφάλι μου στον τοίχο μέχρι τα μυαλά μου να χυθούν στο πάτωμα:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι να ξαναδώσω αν και κατά 99% περνάω στην σχολη που θέλω (και ίσως και στην πόλη που θέλω : ).Θέλω να δώσω μια φορα χωρίς άγχος να δω πως είναι. :P
Εγω και τουριστας να παω, παλι αγχος θα εχω. Ειναι στο χαρακτηρα μου. Πλεον και μονο που ακουω τη λεξη "πανελλαδικες" με πιανει ενα καρδιοχτυπι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγω και τουριστας να παω, παλι αγχος θα εχω. Ειναι στο χαρακτηρα μου. Πλεον και μονο που ακουω τη λεξη "πανελλαδικες" με πιανει ενα καρδιοχτυπι. :P

Θες να πας να ξαναδωσεις Πανελλαδικες;:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Θες να πας να ξαναδωσεις Πανελλαδικες;:D:P:P
Yποθετικα μιλαμε παντα. :D Δεν αντεχω και τριτη με τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
εισαι σοβαρος? Θα δωσεις μονο κ μονο ξανα για την πλακα σου?:s:s

Να σου πω την αλήθεια αν και έγραψα αρκετά παραπάνω από ότι υπολόγιζα πιστεύω ότι μπορούσα να γράψω πολύ καλύτερα στην Οικονομία (15.8 :|) και στην Φυσική (όλο το δεύτερο θέμα λάθος :|) και γίαυτό θα ήθελα να ξαναδώσω χωρίς άγχος(υποθετικά πάντα όπως λέει και ο chris :P)


Εγω και τουριστας να παω, παλι αγχος θα εχω. Ειναι στο χαρακτηρα μου. Πλεον και μονο που ακουω τη λεξη "πανελλαδικες" με πιανει ενα καρδιοχτυπι. :P

Η αλήθεια είναι ότι και για μένα η φετινή χρονια ήταν εφιαλτική και το πρώτο πράμα που έκανα μόλις βγήκαν οι βαθμολογίες ήταν να πετάξω τις χιλιάδες κόλλες A4 με λυμένες ασκήσεις μαθηματικών και φυσικής που είχα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι και για μένα η φετινή χρονια ήταν εφιαλτική και το πρώτο πράμα που έκανα μόλις βγήκαν οι βαθμολογίες ήταν να πετάξω τις χιλιάδες κόλλες A4 με λυμένες ασκήσεις μαθηματικών και φυσικής που είχα. :P
Εμενα οοολες αυτες οι στοιβες απο βιβλια, φυλλαδια, κολλες, τετραδια, βοηθηματα που βρισκονται στο γραφειο μου και σε αλλα μερη του δωματιου μου (:P) ειναι ανεπαφες. Θα αντικατασταθουν κατευθειαν με τα βιβλια της σχολης μαλλον. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Εμενα μου περναει φευγαλεα απ' το μυαλο να δωσω και 3η. :xixi: :P

Αλλα σκεφτομαι οτι με το ζορι αντεξα 2η. Σιγα μην αντεξω να ξαναματαδωσω. Οποτε καλα ειμαστε κι ετσι...
Γιατι ρε παιδακι μου; Αφου καλα δεν πηγες; Ιατρικη ηθελες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γιατι ρε παιδακι μου; Αφου καλα δεν πηγες; Ιατρικη ηθελες;
Δεν ηθελα και τοσο Ιατρικη. Μια χαρα (και καλυτερα μην πω) ειναι και το Βιολογικο που περναω. Απλα ειχα (η εχω ακομα; :P) νευρα που εκανα βλακειες σε καποια μαθηματα. Εφηβεια τι να πεις... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εμενα οοολες αυτες οι στοιβες απο βιβλια, φυλλαδια, κολλες, τετραδια, βοηθηματα που βρισονται στο γραφειο μου και σε αλλα μερη του δωματιου μου (:P) ειναι ανεπαφες. Θα αντικατασταθουν κατευθειαν με τα βιβλια της σχολης μαλλον. :xixi:
Καλα κ πως ζεις εκει μεσα? Μεσα στις στιβες με τα βιβλια? Εγω μολις τελειωσαμε κ το τελευταιο μαθημα κατευθειαν ηρθα σπιτι και τα εβαλα σε κουτες. Γεμισα 5 κουτες κ εχω ακομα αρκετα εξω. Η βιβλιοθηκη μου παει να σπασει:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Δεν ηθελα και τοσο Ιατρικη. Μια χαρα (και καλυτερα μην πω) ειναι και το Βιολογικο που περναω. Απλα ειχα (η εχω ακομα; :P) νευρα που εκανα βλακειες σε καποια μαθηματα. Εφηβεια τι να πεις... :D
και γω εκανα κατι τελειως αψυχολγητα λαθη στη χημεια και αντι για ανετο 20αρι που μπορουσα πηρα 19,4. εχασα ετσι τα 1000 ευρω για 10 μορια και ημουν 2ος στο σχολειο.....:'( Αλλα πρεπει να καταλαβουμε οτι τα λαθη ειναι μες στο παιχνιδι.Πανελληνιες χωρις λαθη ειναι σχημα οξυμωρο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
και γω εκανα κατι τελειως αψυχολγητα λαθη στη χημεια και αντι για ανετο 20αρι που μπορουσα πηρα 19,4. εχασα ετσι τα 1000 ευρω για 10 μορια και ημουν 2ος στο σχολειο.....:'( Αλλα πρεπει να καταλαβουμε οτι τα λαθη ειναι μες στο παιχνιδι.Πανελληνιες χωρις λαθη ειναι σχημα οξυμωρο :p
Εγω απο κατα συρροην αψυχολογητα λαθη και βλακειες μετετρεψα 2 σιγουρα 20αρια σε 18 και 17,4 σε Βιολογια και Φυσικη αντιστοιχα. Στα αλλα ευτυχως πηγα πολυ καλα. Και η Εκθεση με σοκαρε λιγο (15,8) αλλα παει στο διαολο, αυτη δεν ελεγχεται.
-----------------------------------------
Καλα κ πως ζεις εκει μεσα? Μεσα στις στιβες με τα βιβλια? Εγω μολις τελειωσαμε κ το τελευταιο μαθημα κατευθειαν ηρθα σπιτι και τα εβαλα σε κουτες. Γεμισα 5 κουτες κ εχω ακομα αρκετα εξω. Η βιβλιοθηκη μου παει να σπασει:jumpy::jumpy:
Ξερεις πως ΒΑΡΙΕΜΑΙ να τα μαζεψω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
off: Ξερει κανεις με τις συστημα δινουν τα 1000 ευρω στο πρωτο καθε σχολειου; Καταρχας ποιο βαθμο μετρανε; (αφου ειναι διαφορετικος σε καθε πεδιο). Πώς δινονται τα λεφτα; κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
off: Ξερει κανεις με τις συστημα δινουν τα 1000 ευρω στο πρωτο καθε σχολειου; Καταρχας ποιο βαθμο μετρανε; (αφου ειναι διαφορετικος σε καθε πεδιο). Πώς δινονται τα λεφτα; κλπ...

Ετοιμαζομουν ν απαντησω στο πρωτο μνμ σου..με προλαβες:P

Για να παρει καποιος τα 1000 ευρω πρεπει να πληρει τις εξης προυποθεσεθς:
Α. Να εχει το μεγαλυτερο ΓΕΝΙΚΟ ΒΑΘΜΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ στο σχολειο του (ουτε μορια ουτε τπτ, μονο ο ΓΒΠ μετραει)
Β. Να εχει απολυτηριο με αριστα (18.1+)

Οποτε δεν ειναι βεβαιο πως εχεις χασει το μπονους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
off: Ξερει κανεις με τις συστημα δινουν τα 1000 ευρω στο πρωτο καθε σχολειου; Καταρχας ποιο βαθμο μετρανε; (αφου ειναι διαφορετικος σε καθε πεδιο). Πώς δινονται τα λεφτα; κλπ...
Το βαθμο προσβασης μετρανε. Τα παιρνει αυτος που εχει τον μεγαλυτερο στο σχολειο. Επισης πρεπει να εχει απολυτηριο με αριστα (δηλ. 18,1 και πανω).

Τωρα για το πως δινονται τα λεφτα δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω απο κατα συρροην αψυχολογητα λαθη και βλακειες μετετρεψα 2 σιγουρα 20αρια σε 18 και 17,4 σε Βιολογια και Φυσικη αντιστοιχα. Στα αλλα ευτυχως πηγα πολυ καλα. Και η Εκθεση με σοκαρε λιγο (15,8) αλλα παει στο διαολο, αυτη δεν ελεγχεται.
-----------------------------------------

Ξερεις πως ΒΑΡΙΕΜΑΙ να τα μαζεψω; :P
Πιστεψε με κ εγω με το ζορι τα εμασα απλα δε μπορουσα να τα βλεπω κ συνεχεια εμπαινα στο πειρασμο κ τα ανοιγα ανα 10 λεπτα για να δω αν τα εγραψα ολα σωστα...Επισης εχω κενο δωματιο με την αδελφη μου κ αυτη επειδη σπουδαζει κ δεν ειναι εδω ειχα γεμισει ολο το κρεβατι της κε στοιβεσ απο βιβλια σε σημειο να μην χωραει τιποτα αλλο...ολο αυτο το σκηνικο ενα ολοκληρο χρονο ηταν τρομερα κουραστικο κ τρομαχτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Ετοιμαζομουν ν απαντησω στο πρωτο μνμ σου..με προλαβες:P

Για να παρει καποιος τα 1000 ευρω πρεπει να πληρει τις εξης προυποθεσεθς:
Α. Να εχει το μεγαλυτερο ΓΕΝΙΚΟ ΒΑΘΜΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ στο σχολειο του (ουτε μορια ουτε τπτ, μονο ο ΓΒΠ μετραει)
Β. Να εχει απολυτηριο με αριστα (18.1+)

Οποτε δεν ειναι βεβαιο πως εχεις χασει το μπονους:)
ποιος ειναι ο γενικος βαθμος προσβασης; :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ποιος ειναι ο γενικος βαθμος προσβασης; :S
Ο μεσος ορος των βαθμων προσβασης που εχεις σε καθε μαθημα (βγαινει με συνπολογισμο προφορικων/γραπτων, με τους καταλληλους συντελεστες βεβαια).

Αν βαλεις τους βαθμους σου στον υπολογιστη μοριων, θα σου βγαλει και τον ΓΒΠ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top