Ποιοί θα είναι και πάλι στις Πανελλαδικές του 2010;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παιδια εγω δν 3ερω τ να κανω....περναω στ τει χαλκιδας(αυτοματισμου,μηχανολογιας,ηλεκτρισμου)...αν πεσουν 200 μορια η αν δν ανεβουν πολυ...(αλη8εια τ νομιζετε οτ 8α κανουν αυτεσ οι σχολεσ??)αλλα οι γονεισ μου μ πριζουν να 3αναδωσω...κ δν 8ελουν να παω σε τει...τ 3ερω πως αν 3αναδωσω 8α τ παω καλυτερα...αλλα δεν τν αντεχω κ αλλη χρονια...
καμια βοη8εια κανενασ???
κοιτα για τις σχολες που λες εγω δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν ξερω καν τι ειναι. Αλλα εδωσα δευτερη χρονια κ ξερω πως ειναι. Κοιτα αν εσενα σου αρεσουν αυτες οι σχολες να πας μην ακους τι λενε οι γονεις σου σε καμια περιπτωση..δικη σου ειναι η ζωη κ την κανεις οτι θελεις..δικο σου κ το μελλον..Θα αντεξεις να κανεις κατι για πολλα πολα χρονια μονο κ μονο επειδη το θελουν οι γονεις σου? Εγω δεν θα το αντεχα. Και εγω θελω τει και οι γονεις μου με παρακαλανε να παω στα αει που ποιανω αλλα φυσικα κ η επιλογη θα ειναι δικη μου. Αν δεν αντεχεις μη ξανα δωσεις. Πρεπει να εχεις υπομονη, πεισμα , κοτσια κ να θες πραγματικα να πραγματοποιησεις καποια ονειρα για να δωσεις κ δευτερη χρονια. Αν δεν τα εχεις αυτα μη ξαναδινεις. Αν απλα ηθελες να περασεις σε μια σχολη καλες ειναι κ αυτες. Η τελικη αποφαση στο ξανα λεω πρεπει να ειναι η δικη σου κ οχι των γονιων σου. αν θες να ρωτησεις κατι αλλο για το πως ειναι να δινεις δευτερη χρονια ρωτα ελευθερα.. ααααααααααααα αν ξερεις οτι θα τα πας καλυτερα δωσε παλι δεν εχεις να χασεις τιποτα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
κοιτα για τις σχολες που λες εγω δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν ξερω καν τι ειναι. Αλλα εδωσα δευτερη χρονια κ ξερω πως ειναι. Κοιτα αν εσενα σου αρεσουν αυτες οι σχολες να πας μην ακους τι λενε οι γονεις σου σε καμια περιπτωση..δικη σου ειναι η ζωη κ την κανεις οτι θελεις..δικο σου κ το μελλον..Θα αντεξεις να κανεις κατι για πολλα πολα χρονια μονο κ μονο επειδη το θελουν οι γονεις σου? Εγω δεν θα το αντεχα. Και εγω θελω τει και οι γονεις μου με παρακαλανε να παω στα αει που ποιανω αλλα φυσικα κ η επιλογη θα ειναι δικη μου. Αν δεν αντεχεις μη ξανα δωσεις. Πρεπει να εχεις υπομονη, πεισμα , κοτσια κ να θες πραγματικα να πραγματοποιησεις καποια ονειρα για να δωσεις κ δευτερη χρονια. Αν δεν τα εχεις αυτα μη ξαναδινεις. Αν απλα ηθελες να περασεις σε μια σχολη καλες ειναι κ αυτες. Η τελικη αποφαση στο ξανα λεω πρεπει να ειναι η δικη σου κ οχι των γονιων σου. αν θες να ρωτησεις κατι αλλο για το πως ειναι να δινεις δευτερη χρονια ρωτα ελευθερα..




λοιπον...κοιτα να δεισ πωσ εχει η κατασταση....
εγω η8λα αστυνομια....α3ιωματικων ειναι πολυ δυσκολη...κ ετς ελεγα αστυφυλακων...αλλα μετα απ αυτα που γινονται δν 8ελω να παω...:P
τωρα καποιο ονειρο δν εχω...απλα 8ελω να ασχολη8ω με περιβαλλον κ ενεργειεσ ετσ ωστε να βρω πιο ευκολα δουλεια στ μελλον...γιατι απ οτι βλεπω 8α μασ απασχολησουν πλ αυτα...;)
τωρα..σ αυτεσ τσ σχολεσ μπορω επειτα να ασχολη8ω με αθτον τν κλαδο..ειδικα αυτοματισμο κ ηλεκτρολογιασ....
για τν 2η χρονια...πιστευω πωσ δν τν μπορω...δν τν αντεχω....δν ειμαι κ αν8ρωποσ π 8α κατσω να διαβασω να βγαλω 17-18...απ μικροσ σκεφτομουνα να περασω καπου κ να ηρεμησω...κ τωρα να 3αναδωσω???με τπτ....:nono::nono::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
λοιπον...κοιτα να δεισ πωσ εχει η κατασταση....
εγω η8λα αστυνομια....α3ιωματικων ειναι πολυ δυσκολη...κ ετς ελεγα αστυφυλακων...αλλα μετα απ αυτα που γινονται δν 8ελω να παω...:P
τωρα καποιο ονειρο δν εχω...απλα 8ελω να ασχολη8ω με περιβαλλον κ ενεργειεσ ετσ ωστε να βρω πιο ευκολα δουλεια στ μελλον...γιατι απ οτι βλεπω 8α μασ απασχολησουν πλ αυτα...;)
τωρα..σ αυτεσ τσ σχολεσ μπορω επειτα να ασχολη8ω με αθτον τν κλαδο..ειδικα αυτοματισμο κ ηλεκτρολογιασ....
για τν 2η χρονια...πιστευω πωσ δν τν μπορω...δν τν αντεχω....δν ειμαι κ αν8ρωποσ π 8α κατσω να διαβασω να βγαλω 17-18...απ μικροσ σκεφτομουνα να περασω καπου κ να ηρεμησω...κ τωρα να 3αναδωσω???με τπτ....:nono::nono::P
Οκ βλεπω πως εχεις κατασταλαξει για το που θες να σε ρωτησω κατι αλλο πριν σου απαντησω σε αυτα που μου λες? Μηπως εισαι πολυτεκνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Εγώ θα δώσω του χρόνου αν και δεν ανήκω σε αυτούς που έδωσαν φέτος:P.
Αλήθεια;;;;; Γιατί όχι κατατακτήριες που είπες;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Οκ βλεπω πως εχεις κατασταλαξει για το που θες να σε ρωτησω κατι αλλο πριν σου απαντησω σε αυτα που μου λες? Μηπως εισαι πολυτεκνος?


ρωτα οτ 8ες....:P
οχι δυστυχωσ....:(
γιατι???

απλα απο αυτεσ τσ σχολεσ δν ειναι κα8αρο τ στοιχειο σ αθτο π 8ελω....απλα απ οτ εχω κοιτα3ει στ sites τσ εχουν τετοια μα8ηματα κ τ 3 αυτα τει...;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ρωτα οτ 8ες....:P
οχι δυστυχωσ....:(
γιατι???

απλα απο αυτεσ τσ σχολεσ δν ειναι κα8αρο τ στοιχειο σ αθτο π 8ελω....απλα απ οτ εχω κοιτα3ει στ sites τσ εχουν τετοια μα8ηματα κ τ 3 αυτα τει...;):P
Σε ρωτησα γιατι φετος για τους πολυτεκνους η βαση αστυνομια ειναι 10.000 κ κατι.Θελει μια φιλη μου κ ξερω( αυτη μπαινει ανετα).
Λοιπον τωρα αφου σου αρεσουν αυτες οι σχολες γιατι ξερεις οτι μετα θα κανεις κατι που αγαπας τοτε πηγαινε σε αυτα τα τει χωρις δευτερη σκεψη. Ειδα πως σου αρεσουν κ τα μαθηματα που εχουν, ωραια ακομα καλυτερα..Λοιπον ξεχνα τις πανελλαδικες αφου ειναι κατι που σε τρομαζει κ συγχαρητηρια πραγματικα που πιανεις σχολες που σου αρεσουν..(ουτε εγω αντεχα για δευτερη φορα,αληθεια, αλλα το εκανα μονο απο πεισμα κ πηγα να τα παρατησω πολλες φορες).
ΚΑΛΗ φοιτητικη ζωη σου ευχομαι λοιπον..!!!:P μην ακους τους γονεις σου κοιτα να εισαι εσυ καλα με την σχολη σου, οι γονεις πολλες φορες δεν καταλαβαινουν καποια πραγματα(τουλαχιστον οι δικοι μου οχι)...
Ελπιζω να βοηθησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
bam bam βρεφονηπιοκομος...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
bam bam βρεφονηπιοκομος...?
οχι γιατι?
-----------------------------------------
αααα...και κατι ολιγον βλακωδησ...¨πως φτιαχνουμε δικο μασ 8εμα??:P:xixi:
Για να κανεις καινουριο θεμα πανε στην αρχικη σελιδα, πηγες ωραια....μετα επελεξε Γ' Λυκειου & Αποφοιτοι , το πατησες..ωραια...τωρα καθως προχωρας προσ τα κατω σιγα σιγα θα δεις αριστερα ενα κοκκινο πλαισιο που λεει Νεο Θεμα..............ΠΑΤΑ ΤΟ ..........κ κανεις δικο σου θεμα.......................τοσο απλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σε ρωτησα γιατι φετος για τους πολυτεκνους η βαση αστυνομια ειναι 10.000 κ κατι.Θελει μια φιλη μου κ ξερω( αυτη μπαινει ανετα).
Λοιπον τωρα αφου σου αρεσουν αυτες οι σχολες γιατι ξερεις οτι μετα θα κανεις κατι που αγαπας τοτε πηγαινε σε αυτα τα τει χωρις δευτερη σκεψη. Ειδα πως σου αρεσουν κ τα μαθηματα που εχουν, ωραια ακομα καλυτερα..Λοιπον ξεχνα τις πανελλαδικες αφου ειναι κατι που σε τρομαζει κ συγχαρητηρια πραγματικα που πιανεις σχολες που σου αρεσουν..(ουτε εγω αντεχα για δευτερη φορα,αληθεια, αλλα το εκανα μονο απο πεισμα κ πηγα να τα παρατησω πολλες φορες).
ΚΑΛΗ φοιτητικη ζωη σου ευχομαι λοιπον..!!!:P μην ακους τους γονεις σου κοιτα να εισαι εσυ καλα με την σχολη σου, οι γονεις πολλες φορες δεν καταλαβαινουν καποια πραγματα(τουλαχιστον οι δικοι μου οχι)...
Ελπιζω να βοηθησα..


χαχαχα...κ οι δικοι μ τ ιδια....
αυτεσ τσ μερεσ γινεται χαμοσ στ σπιτι μ...αν δν εκανεσ φροντ τ 8α επιανεσ...κ οι φιλοι σ βγαλανε καλυτερα κ μπορουν να βγαινουν οπτ 8ελουν κ οσο 8ελουν...εσ δν εκανεσ τ χρεοσ σ...κ δν μπορεισ....κ 8α 3αναδωσεισ...κ ασε....:Pελπιζω να ηρεμησουν λιγο:s:s

κ ακομα παιζετε η φοιτητικη ζωη...γτ αν ανεβουν οι βασεισ απ τσ σχολεσ αυτεσ πανω απ 700 μορια....8α 3αναδωσωωωω.........:(:(:(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
χαχαχα...κ οι δικοι μ τ ιδια....
αυτεσ τσ μερεσ γινεται χαμοσ στ σπιτι μ...αν δν εκανεσ φροντ τ 8α επιανεσ...κ οι φιλοι σ βγαλανε καλυτερα κ μπορουν να βγαινουν οπτ 8ελουν κ οσο 8ελουν...εσ δν εκανεσ τ χρεοσ σ...κ δν μπορεισ....κ 8α 3αναδωσεισ...κ ασε....:Pελπιζω να ηρεμησουν λιγο:s:s

κ ακομα παιζετε η φοιτητικη ζωη...γτ αν ανεβουν οι βασεισ απ τσ σχολεσ αυτεσ πανω απ 700 μορια....8α 3αναδωσωωωω.........:(:(:(:'(:'(:'(
Δε νομιζω να ανεβουν τοσο πολυ..........αλλα επειδη σε βλεπω πολυ αναποφασιστο τωρα με μπερδευεις..εσυ λες πως δεν αντεχεις δευτερη χρονια( να σου πω ενα μυστικο? εγω σκεφτομαι να δωσω κ 3η χρονια) χιχιχι:P
Στο δικο μου το σπιτι γινεται αυτες τις μερες το αντιθετο απο οτι σε εσενα...εγω ολη μερα γκρινιαζω πως τα πηγα ΧΑΛΙΑ κ θελω να ξανα δωσω κ ολη μου λενε μη λες χαζα....τα πηγες μια χαρα....μην απογοητευεσαι...περνας εκει που θες...κ αλλες βλακειες που δεν ισχυουν γιατι δεν μπορουν να καταλαβουν τη δικη μου απογοητευση....τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Δε νομιζω να ανεβουν τοσο πολυ..........αλλα επειδη σε βλεπω πολυ αναποφασιστο τωρα με μπερδευεις..εσυ λες πως δεν αντεχεις δευτερη χρονια( να σου πω ενα μυστικο? εγω σκεφτομαι να δωσω κ 3η χρονια) χιχιχι:P
Στο δικο μου το σπιτι γινεται αυτες τις μερες το αντιθετο απο οτι σε εσενα...εγω ολη μερα γκρινιαζω πως τα πηγα ΧΑΛΙΑ κ θελω να ξανα δωσω κ ολη μου λενε μη λες χαζα....τα πηγες μια χαρα....μην απογοητευεσαι...περνας εκει που θες...κ αλλες βλακειες που δεν ισχυουν γιατι δεν μπορουν να καταλαβουν τη δικη μου απογοητευση....τεσπα




αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...........:jumpy::jumpy::jumpy:
3η χρονια?????????????????????????????????????????????????????????
χαρα στ κουραγιο σου.......:s:s:s:bravo:
απλα αν δν περασω ουτε σ αυτεσ....αναγκαστικα 8α 3αναδωσω...:(
τ να κανω??να αλλα3ω τ μορια μου???:D:P
μακαρι να μου ελεγαν κ εμενα αθτα οι γονεισ μου....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Αλήθεια;;;;; Γιατί όχι κατατακτήριες που είπες;;;;

Για να πάρω 15 μέρες επιπλέον άδεια από τον στρατό:D. Κατατάσσομαι τον Νοέμβρη. Όσο για τις κατατακτήριες θα τις δώσω όπως είχα πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...........:jumpy::jumpy::jumpy:
3η χρονια?????????????????????????????????????????????????????????
χαρα στ κουραγιο σου.......:s:s:s:bravo:
απλα αν δν περασω ουτε σ αυτεσ....αναγκαστικα 8α 3αναδωσω...:(
τ να κανω??να αλλα3ω τ μορια μου???:D:P
μακαρι να μου ελεγαν κ εμενα αθτα οι γονεισ μου....:(
Μακαρι να μπορουσαμε να τα αλλαξουμε ρε συ αλλα δε γινεται:'(:'(
ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ.....δε θα στο ξανα πω, δεν μπορουμε να γινουμε ολοι γιατροι..ξεκολα..τωρα για την τριτη χρονια δε το σκεφτομουν κ εγω με τιποτα αλλα ειδα σε αλλα θεματα κατι κοριτσια που θα δωσουν κ αυτες 3η κ καποιος μου ειχε πει να προσπαθησω κ εγω παλι..θα παω εκει που θα περασω κ θα ξανα δωσω αλλα ακομα το σκεφτομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στο δικο μου το σπιτι γινεται αυτες τις μερες το αντιθετο απο οτι σε εσενα...εγω ολη μερα γκρινιαζω πως τα πηγα ΧΑΛΙΑ κ θελω να ξανα δωσω κ ολη μου λενε μη λες χαζα....τα πηγες μια χαρα....μην απογοητευεσαι...περνας εκει που θες...
Ακριβως τα ιδια γινονται και στο δικο μου σπιτι. :xixi:

Αλλα πρεπει να κοψω τη γκρινια καποια στιγμη, μεχρι κι εγω με βαρεθηκα πια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μακαρι να μπορουσαμε να τα αλλαξουμε ρε συ αλλα δε γινεται:'(:'(
ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ.....δε θα στο ξανα πω, δεν μπορουμε να γινουμε ολοι γιατροι..ξεκολα..τωρα για την τριτη χρονια δε το σκεφτομουν κ εγω με τιποτα αλλα ειδα σε αλλα θεματα κατι κοριτσια που θα δωσουν κ αυτες 3η κ καποιος μου ειχε πει να προσπαθησω κ εγω παλι..θα παω εκει που θα περασω κ θα ξανα δωσω αλλα ακομα το σκεφτομαι


χαχα....στουσ χαριζω....:P
μωρε δν 8α τσ ακουσω...απλα μεχρι να τ χωνεψουν 8α ειναι πολυ δυσκολα για ολουσ μασ...:(:P
τεσπα...τωρα εσενα τ να σ πω???να 3αναδωσεισ??εγς εδω με τ ζορι 2η χρονια...οχι 3η...:P:P
παντωσ αν νμζσ πωσ 8α τα πασ καλυτερα κ εχεισ 1 ονειρο στ μυαλο σου π δν τ επιασεσ φετοσ....3αναδωσε!!!!:D:D:D:D



ουφφφ...τ πακ αυτο....:s:s:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Για να πάρω 15 μέρες επιπλέον άδεια από τον στρατό:D. Κατατάσσομαι τον Νοέμβρη. Όσο για τις κατατακτήριες θα τις δώσω όπως είχα πει.
Χαχαχα.. Είσαι γάτα, ρε :D:up:
Λοιπόν αγαπητέ geoste σου συνιστώ να έχεις ψυχραιμία και να μην είσαι αγχωμένος!!! Θα πατήσεις καθόλου για χαβαλέ ή όχι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ακριβως τα ιδια γινονται και στο δικο μου σπιτι. :xixi:

Αλλα πρεπει να κοψω τη γκρινια καποια στιγμη, μεχρι κι εγω με βαρεθηκα πια. :P
Εγω δε ξερω ποτε θα μπορεσω να το κοψω γιατι γενικα ειμαι πολυ γκρινιαρα:zilia:............αλλα ναι καποτε πρεπει να το κοψω κ εγω γιατι φετος ολη την χρονια τους κουρασα πολυ ολους καποτε πρεπει να ηρεμησουν κ αυτοι.!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω δε ξερω ποτε θα μπορεσω να το κοψω γιατι γενικα ειμαι πολυ γκρινιαρα:zilia:............αλλα ναι καποτε πρεπει να το κοψω κ εγω γιατι φετος ολη την χρονια τους κουρασα πολυ ολους καποτε πρεπει να ηρεμησουν κ αυτοι.!:iagree:
Εγω τους ΕΠΡΗΞΑ κυριολεκτικα ενα χρονο τωρα με τη γκρινια μου. :P Και οι καημενοι ακομα και με τα περσινα μορια (16.900) πετουσαν απ' τη χαρα τους. Εγω ειμαι ανικανοποιητος με τα παντα... Αλλα σκεφτομαι οτι ειναι εγωιστικο να γκρινιαζω με τα 18.600, ετσι κι αλλιως περναω και σε σχολη που γουσταρω και ολα ωραια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Χαχαχα.. Είσαι γάτα, ρε :D:up:
Λοιπόν αγαπητέ geoste σου συνιστώ να έχεις ψυχραιμία και να μην είσαι αγχωμένος!!! Θα πατήσεις καθόλου για χαβαλέ ή όχι;;;

Χεχε:D. Γενικά πάντα ήμουν καλός στο να βρίσκω windows σε διάφορες καταστάσεις (ακόμα και στο πανεπιστήμιο, όχι όμως σε βάρος των άλλων). Για να πάρω την άδεια θα πρέπει να προσκομίσω βεβαιώσεις ότι πήγα που θα μου τις δώσουν οι καθηγητές επι τόπου την ημέρα των εξετάσεων, οπότε θα πάω και στα 7 μαθήματα (Ω ναι, δίνω και ΑΟΘ. 2 μέρες επιπλέον άδεια:D). Παίζει savoulinho να μην υπάρχει και πιο ψύχραιμος υποψήφιος από μένα σε όλη την Ελλάδα αφού είτε γράψω 20 είτε 0 το ίδιο μου κάνει:D. Θα πάω για χαβαλέ και να κάνω την πλάκα μου:D. Θα κάνω βέβαια μία στοιχειώδη προετοιμασία. Θα κάτσω καμιά 20αριά μέρες να κάνω επαναληψούλα σε όλα τα μαθήματα (20 μέρες και για τα 7 μαθήματα όχι για το καθένα:D).

Κι εσύ είσαι τίγρης ρε:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και σκεψου λεει να γλιτωσεις τις κατατακτηριες και να μπεις εκει που θες με πανελληνιες. Η κωλοφαρδια σ' ολο της το μεγαλειο... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top