Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
μαλλον θεωριτικη.ειμαι αρκετα καλη στα μαθηματικα και την χημεια αλλα σκραπα στη φυσικη
Μην βγάζεις ακόμα συμπεράσματα.Ασε να κυλήσουν ήρεμα τα πράγματα στην Α Λυκείου και ύστερα αποφασίζεις. Αφού είσαι καλή στα Μαθηματικά εκμεταλεύσου το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
θεωριτικη.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Άρρωστης Εικόνας

Νεοφερμένος

Ο Άρρωστης Εικόνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Θετική χαλαρότατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
θετική δαγκωτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emma2

Νεοφερμένος

Η Emma2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!! Είμαι καινούρια στο forum... Με λένε Εμμανουέλα και πάω 1η Λυκείου.
Δυσκολεύομαι να αποφασίσω ποια κατεύθυνση να ακολουθήσω. Θετική ή τεχνολογική;
Είμαι καλή στα θετικά μαθήματα άρα πιστεύω ότι θα τα πήγαινα καλά στην θετική αλλά θέλω να περάσω πολυτεχνείο οπότε καλύτερη κατεύθυνση είναι η τεχνολογική... Έχω ακούσει όμως ότι στην τεχνολογική ο προγραμματισμός και ό,τι έχει σχέση με πληροφορική είναι πολύ δύσκολα και οι περισσότεροι πατώνουν στις πανελλήνιες...
Αν πάλι πάω θετική θα κάνω περισσότερη χημεία που δεν μου χρειάζεται!
Εσείς τι λέτε;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Είμαι καλή στα θετικά μαθήματα άρα πιστεύω ότι θα τα πήγαινα καλά στην θετική αλλά θέλω να περάσω πολυτεχνείο οπότε καλύτερη κατεύθυνση είναι η τεχνολογική...
Yπκειμενικό είναι αυτό.Αν προτιμάς τη βιολογία από τη διοίκηση πήγαινε θετική,αν είσαι καλή και στη χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Πολλοι θετικοι μαζευτηκαν ρε παιδια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Πολλοι θετικοι μαζευτηκαν ρε παιδια!:P
Λογικο :xixi: αφου τα θετικα μαθηματα ειναι τα καλυτερα :)
Βεβαια αυτο ειναι υποκειμενικο..
Εμενα παντως απο την ωρα που πατησα στο σχολειο η μεγαλη μου αγαπη ηταν τα μαθηματικα..και οταν γνωρισα και το μαθημα της φυσικης το ερωτευτηκα κ αυτο :D

Θετικη κατευθυνση για μενα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ με τα μπούνια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Emma2

Νεοφερμένος

Η Emma2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Yπκειμενικό είναι αυτό.Αν προτιμάς τη βιολογία από τη διοίκηση πήγαινε θετική,αν είσαι καλή και στη χημεία.
H διοίκηση είναι δύσκολο μάθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Aν δε σου αρέσει...Τώρα αν ενδιαφέρεσαι για οικονομικά και τέτοια μπορεί να σου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
θεωρητικη................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Λογικο :xixi: αφου τα θετικα μαθηματα ειναι τα καλυτερα :)
Βεβαια αυτο ειναι υποκειμενικο..
Εμενα παντως απο την ωρα που πατησα στο σχολειο η μεγαλη μου αγαπη ηταν τα μαθηματικα..και οταν γνωρισα και το μαθημα της φυσικης το ερωτευτηκα κ αυτο :D

Θετικη κατευθυνση για μενα ;)

Όπως πάντα, προτρέχετε.

Τα μαθηματικά του Γυμνασίου, πώς να το πω, δεν κρύβουν καμιά ιδιαίτερη μαγεία (και αυτό υποκειμενικό είναι, αλλά οι περισσότεροι συμφωνούν). Όσο για την Φυσική...ας περιμένουμε το Λύκειο.

(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όπως πάντα, προτρέχετε.

Τα μαθηματικά του Γυμνασίου, πώς να το πω, δεν κρύβουν καμιά ιδιαίτερη μαγεία (και αυτό υποκειμενικό είναι, αλλά οι περισσότεροι συμφωνούν). Όσο για την Φυσική...ας περιμένουμε το Λύκειο. (

Είναι καλό, πολύ καλό, να γίνονται ανάλογες διαπιστώσεις από συνομηλίκους σας. Γιατί άλλο να το καταλαβαίνει το άτομο μόνο του και άλλο να του το περιγράφουν οι μεγαλύτεροι. Κρατήστε ό,τι λέει, έχει δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
παντως ξανα θεωρητικη δεν πηγαινω....το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top