Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Δεν είναι άχρηστη η χημεία.:)

Έμενα η χημεία μου αρέσει στην πράξη όχι στη θεωρία ( μπλα μπλα ).
Γι' αυτό πάω τεχνολογική.Προτιμώ να αφοσιωθώ στα μαθηματικά και στη φυσική.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η χημεία κατεύθυνσης μόνο θεωρητική δεν είναι:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δες το πρώτο κεφάλαιο και μετά μίλα.:p

Εγώ πάντως αποφάσισα (εδώ και καιρό)

Θετική με τα χίλιααααα :p

Aγαπάμε Χημεία γενικής και Χημεία Κατεύθυνσης :heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εκτός από το 1ο Δημήτρη τα άλλα δεν είναι τόσο θεωρητικά όσο είχαμε συνηθίσει μέχρι φέτος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Η χημεία κατεύθυνσης μόνο θεωρητική δεν είναι:p

Πάτε σε εργαστήρια στο σχολείο σας;Αν πάτε καλώς γιατί αυτό μου αρέσει στη χημεία τα πειράματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brian

Νεοφερμένος

Η Brian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ελα μου ντε! φετος παω πρωτη λυκειου και ακομη να αποφασισω μεταξυ θετικης ή θεωρητικης!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Και εγώ είχα το δίλλημά σου και τελικά δήλωσα θεωρητική! Και δεν το μετανιώνω καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δες το πρώτο κεφάλαιο και μετά μίλα.:p

Εγώ πάντως αποφάσισα (εδώ και καιρό)

Θετική με τα χίλιααααα :p

Aγαπάμε Χημεία γενικής και Χημεία Κατεύθυνσης :heart:
To λιγότερο θωρητικό μάθημα της θετικής είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djgiannis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
να ρωτήσω αν κάποιος θέλει να κάνει μουσικές σπουδαίς πια κατεύθυνση πρέπει να ακολουθήσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
να ρωτήσω αν κάποιος θέλει να κάνει μουσικές σπουδαίς πια κατεύθυνση πρέπει να ακολουθήσει?
Δεν ξέρω αν χρειάζεται συγκεκριμένη κατευθυνση αλλά πρέπει να δώσεις ειδικά μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djgiannis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ναι εκτος απο τα μαθηματα αν υπαρχει περιορισμος κατεθυνσηες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brian

Νεοφερμένος

Η Brian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Και εγώ είχα το δίλλημά σου και τελικά δήλωσα θεωρητική! Και δεν το μετανιώνω καθόλου!




ναι μονο που δεν υπαρχουν πολλες επιλογες στα επαγγελματικα με την θετικη... πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To αντίθετο η θετική προσφέρει τις περισσότερες εναλλακτικές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

Brian

Νεοφερμένος

Η Brian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
To αντίθετο η θετική προσφέρει τις περισσότερες εναλλακτικές:)


σορι... μαλλον εκανα λαθος στη διατυπωση:D στην θεωρητικη εννοουσα... μαλιστα πιστευω πως γενικα οι σχολεσ θεωρητικων μαθηματων δεν πολυδουλευουν σε σχεση με τις θετικες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
σορι... μαλλον εκανα λαθος στη διατυπωση:D στην θεωρητικη εννοουσα... μαλιστα πιστευω πως γενικα οι σχολεσ θεωρητικων μαθηματων δεν πολυδουλευουν σε σχεση με τις θετικες...

Εγώ αν πάω θεωρητική θα πάω μόνο για τις σχολές 5ου πεδίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brian

Νεοφερμένος

Η Brian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
δηλαδη??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

Εννοώ ότι δεν με ενδιαφέρουν οι σχολές του 1ου πεδίου αλλά του 5ου.Και επειδή ξέρω ότι θα συγκεντρώσω περισσότερα μόρια στο 5ο πεδίο από θεωρητική είμαι σε δίλημμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brian

Νεοφερμένος

Η Brian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εννοώ ότι δεν με ενδιαφέρουν οι σχολές του 1ου πεδίου αλλά του 5ου.Και επειδή ξέρω ότι θα συγκεντρώσω περισσότερα μόρια στο 5ο πεδίο από θεωρητική είμαι σε δίλημμα..


ρε συ φετος θα παω πρωτη... δεν ξερω με λεπτομερειεσ τι περιλαμβανει το καθε παδιο... καντο λιανα μπειμπι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ αν πάω θεωρητική θα πάω μόνο για τις σχολές 5ου πεδίου...

Πάντως ντάξει, αν δεν σε ενδιαφέρει η θεωρητική καθόλου και πας μόνο για το 5ο, μπορείς να πας και από τις άλλες κατευθύνσεις και να ανοίξεις το 5ο μια χαρά άνετα παίρνοντας ως μάθημα επιλογής Μαθηματικά Γενικής και Α.Ο.Θ.

ρε συ φετος θα παω πρωτη... δεν ξερω με λεπτομερειεσ τι περιλαμβανει το καθε παδιο... καντο λιανα μπειμπι...:D

Λοιπόν υπάρχουν 5 πεδία.
Το 1ο: Ανθρωπιστικές,νομικές και κοινωνικές επιστήμες.
Το 2ο: Θετικές Επιστήμες.
Το 3ο: Επιστήμες Υγείας.
Το 4ο: Τεχνολογικές Επιστήμες.
Το 5ο: Επιστήμες Οικονομίας και Διοίκησης.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top