Ποιά μαθήματα σας αγχώνουν που θα πάτε να γράψετε;

Τι σας τρομαζει ??
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 71)
  • Αρχαια

    Ψήφοι: 33 46.5%
  • Γλωσσα

    Ψήφοι: 10 14.1%
  • Κειμενα

    Ψήφοι: 6 8.5%
  • Αραια Ελλ. γραματεια (ιλιαδα,ελενη,οδυσσεια κ.τ.λ.)

    Ψήφοι: 9 12.7%
  • Μαθηματικα

    Ψήφοι: 33 46.5%
  • Πληροφορικη

    Ψήφοι: 2 2.8%
  • Τεχνολογια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομια-Κοινωνικη πολιτικη αγωγη

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Ιστορια

    Ψήφοι: 28 39.4%
  • Γεωγραφια

    Ψήφοι: 8 11.3%
  • Θρησκευτικα

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Βιολογια

    Ψήφοι: 13 18.3%
  • Χημεια

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Φυσικη

    Ψήφοι: 23 32.4%
  • Γαλλικα- Γερμανικα

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Αγγλικα

    Ψήφοι: 4 5.6%

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ιστορια!!!!ειναι τ χειροτερο μαθημα,κατα τη γνωμη μου!ειναι απαραδεκτο να πεθαινουμε στο διαβασμα μαθαινοντας 80 σελιδες απ'εξω μονο για να γραψουμε ενα καλο βαθμο κ την επομενη χρονια να μη θυμομαστε τιποτα!!!
+φωνώ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ιστορία:P Ύλη 85 σελίδες και δεν έχω διαβάσει τίποτα μέσα στη χρονιά.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nagini

Νεοφερμένος

Η Σταματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ιστορία, για τον ίδιο λόγο με τον bill_fc:P:no1:.
Μαθηματικά, γιατί έχω κενά και παρόλο που μαθαίνω γρήγορα και σε δυο μέρες θα μπορούσα να τα έχω καλύψει όλα, δεν ξέρω από πού να αρχίσω και πελαγώνω μόνο στη σκέψη.:(
Γεωγραφία πάλι επειδή δεν διάβαζα καθόλου όλη τη χρονιά και είναι όλο κατεβατά το ρημάδι το βιβλίο.:'(:'(
Και Φυσική επειδή άρχισα να προσέχω με αφοσίωση στο μάθημα μετά τον 3ο νόμο του Νεύτωνα, κάτι πολύυυ κακό γιατί είναι στην ύλη και η κίνηση. Βέβαια τη μελέτησα από το βιβλίο όσο μπορούσα, αλλά δεν έχω αυτήν την αίσθηση "το κατέχω" και ανησυχώ. Διευκρινίζω ότι μόνο στη Φυσική και στη Χημεία οποιοσδήποτε βαθμός κάτω από δεκαννιά είναι ικανός να με κάνει να κλάψω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Απο ποτε εξεταζεται η οικιακη οικονομια ? xD .. . .
Το ΚΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ε οχι ρε παιδια στο τριμηνο, να λεγατε εξετασεις να το καταλαβω! παντωσ μην αγχωνεστε, με το αγχοσ δεν καταφερνετεωτιποτα ( αλλο που εγω κανω ακριβως το αντιθετο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nagini

Νεοφερμένος

Η Σταματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ε οχι ρε παιδια στο τριμηνο, να λεγατε εξετασεις να το καταλαβω!

Ε τα τελευταία μηνύματα που έγιναν στις εξετάσεις αναφέρονται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Φοβαμαι ποιο πολυ στην φυσικη....:(αυτην με αγχωνει περισσοτερο!σε ολα τα ειμαι καλη!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
καλα μαθηματικα δεν το συζητω,ειμαι πολυ κουλ ειναι πανευκολα...
ανχωνομαι για βιολογια,γεωγραφια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αρχαια αλλα εγραψα χαλια τωρα, μαθηματικα γιατι στη θεωρια ειμαι χαλια κ τη μετραει πολυ ο καθηγητης, κ τελος ιλιαδα κ γλωσσα, ειναι 2 μαθηματα που μου φαινονται ευκολα αλλα για καποιο λογο γραφω 14 στα τεστ, κ εχω σηνχυθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ιστορια και Αγωγη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jinjer

Νεοφερμένος

Η jinjer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μα8ηματικα φυσικη/χημεια και ιστορια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
τα αρχαια(που τα εγραψα ηδη) και η χημεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Εμείς έχουμε μία στην Ιστορία που βάζει...ΟΟΟΟλα τα αντι-sos...
θα πατώσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χαχ, ειχα ενα αγχος για την Ιστορια, επειδη δεν καλοδιαβαζα ολη την χρονια, και τελικα μπηκαν τα πιο μαματα θεματα που θα μπουρεσουν να πεσουν εβερ.:D
Αυτα ειναι.
Κωλοφαρδια στο επακρον φιλτατοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω φυσικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Όντως Ιστορία, Αρχαία Μαθηματικά και Φυσική ήταν είναι και θα είναι ο φόβος και ο τρόμος των μαθητών! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εμενα,κανενα.Σ αυτα που ειμαι καλος ξερω πως θα γραψω καλα, σε αυτα που δεν ειμαι δεν εχω να χασω και τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ωχ τωρα που το σκεφτομαι και τα μαθηματικα λιγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
για εμενα μονο ιστορια που περασε με ενα 19.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ωχ αυριο πληροφορικη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top