Ποιά μαθήματα σας αγχώνουν που θα πάτε να γράψετε;

Τι σας τρομαζει ??
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 71)
  • Αρχαια

    Ψήφοι: 33 46.5%
  • Γλωσσα

    Ψήφοι: 10 14.1%
  • Κειμενα

    Ψήφοι: 6 8.5%
  • Αραια Ελλ. γραματεια (ιλιαδα,ελενη,οδυσσεια κ.τ.λ.)

    Ψήφοι: 9 12.7%
  • Μαθηματικα

    Ψήφοι: 33 46.5%
  • Πληροφορικη

    Ψήφοι: 2 2.8%
  • Τεχνολογια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομια-Κοινωνικη πολιτικη αγωγη

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Ιστορια

    Ψήφοι: 28 39.4%
  • Γεωγραφια

    Ψήφοι: 8 11.3%
  • Θρησκευτικα

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Βιολογια

    Ψήφοι: 13 18.3%
  • Χημεια

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Φυσικη

    Ψήφοι: 23 32.4%
  • Γαλλικα- Γερμανικα

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Αγγλικα

    Ψήφοι: 4 5.6%

maria_rouli

Νεοφερμένος

Η maria_rouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τα μαθηματικα με αγχωνουν οταν πηγαινω να γραψω!σκεφτομαι οτι θα μας βαλει κατι που δεν ξερω η θα μπερδευτω με τα προβληματα και τετοια:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ιστορία, ίσως και φυσική, γιατί η ιστορία χρειάζεται αποστήθιση και η φυσική είναι μάθημα λίγο απρόβλεπτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρσενοη

Νεοφερμένος

Η Αρσενοη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
η ιστορια.Δεν μπορω να θυμαμαι τη καθε πληροφορια.Αρχιζω και ανχονωμαι γιατι πλησιαζουν οι εξετασεις.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Τα μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αρχαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τα αρχαία....πάντα με αγχώνουν...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Βασικά,δεν αγχώνομαι γιατί ξέρω ότι όσο και να πάρω,οι καθηγητές μου τη φετινή χρονιά είναι πολύ καλοί!Θέλω όμως να πάω καλύτερα στην Ιστορία και στα Αρχαία γιατί η καθηγήτρια μου φαίνεται σαν να μη με πολυσυμπαθεί,αλλά δε με νοιάζει αυτό και επίσης θέλω να πάω καλύτερα στη Γωγραφία και Βιολογία επειδή η Βιολόγος όπως έχω ξαναπεί είναι πάρα πολύ καλή και επειδή μου είπε κάτι,δε θέλω να την απογοητεύσω.Γενικά,δε νομίζω οτι κανείς πρέπει να αγχώνεται σε κανένα μάθημα...και το 18-19 καλό είναι!:no1:

Φιλικά πάντα,
Κωνσταντίνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Ευτυχως πολυ δεν αγχωνομαι πουθενα. Στα αρχαια λίγο...ελαχιστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Θρησκευτικά, γιατί δεν διαβάζω καθόλου όλη τη χρονιά και όποτε γράφουμε μου έρχονται όλα μαζί και Αρχαία, γιατί για κάποιον "θετικοτεχνολογικό" είναι βουνό (όσο πάει και δυσκολεύουν) και στην απομνημόνευση δεν είμαι καθόλου καλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ddkooker

Νεοφερμένος

Ο ddkooker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Φοβάμαι όλα αυτά που ξέρω καλά γιατί τα υποτιμάω και ξεχνάω να δω όλες τις ασκήσεις(αγγλικά, γαλλικά, μαθηματικά, χημεία...):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McΜαρια

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αρχαια,τα μισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
λοιπον
αρχαια γτ ειναι δυσκολα και μπορει να κανεις καμια βλακεια ας εχεις σκοτωθει στο διαβασμα
μαθηματικα δεν ειναι δυσκολα αλλα μπορει με ενα μικρολαθακι να γινει ολη η ασκηση λαθος
ιστορια οχι αμεσως πριν γραψω,οταν τη μαθαινω γτ νομιζω οτι δεν θα προλαβω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Για τα τεστ δεν φοβάμαι και τόσο γιατί είναι μόνο το σημερινό μάθημα,το οποίο λίγο-πολύ το θυμάσαι από την προηγούμενη φορά! Αλλά για τις εξετάσεις του Ιουνίου με αγχώνουν τα αρχαία(πολλή γραμματική έχει φέτος στην τρίτη) και φυσική(πολλοί νόμοι..)....τα άλλα μαθήματα πιστεύω είναι ok...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ αγχώνομαι σε όλα τα μαθήματα που θα πάω να γράψω!Όταν πάρω την κόλλα μου φεύγει το άγχος και είμαι χαλαρός:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Κανένα. Το άγχος δεν είναι καλός σύμβουλος και προσπαθώ να το αποβάλω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aNaStA

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Φυσικη... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Αχ όπως το φοβόμουν ξέχασα μισό θέμα στη φυσική:redface: οπότε τώρα αγχώνομαι σε όλα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Επειδή αγχώθηκες ξέχασες. Το άγχος σε κομπλάρει....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αγχώνομαι συνήθως στα μαθήματα που ξέρω πως πρέπει να είμαι άριστη όπως αρχαία κ ιστορία αλλά πάντα ή μάλλον σχεδόν πάντα τα πάω καλά.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top