Ποιά μαθήματα σας αγχώνουν που θα πάτε να γράψετε;

Τι σας τρομαζει ??
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 71)
  • Αρχαια

    Ψήφοι: 33 46.5%
  • Γλωσσα

    Ψήφοι: 10 14.1%
  • Κειμενα

    Ψήφοι: 6 8.5%
  • Αραια Ελλ. γραματεια (ιλιαδα,ελενη,οδυσσεια κ.τ.λ.)

    Ψήφοι: 9 12.7%
  • Μαθηματικα

    Ψήφοι: 33 46.5%
  • Πληροφορικη

    Ψήφοι: 2 2.8%
  • Τεχνολογια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομια-Κοινωνικη πολιτικη αγωγη

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Ιστορια

    Ψήφοι: 28 39.4%
  • Γεωγραφια

    Ψήφοι: 8 11.3%
  • Θρησκευτικα

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Βιολογια

    Ψήφοι: 13 18.3%
  • Χημεια

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Φυσικη

    Ψήφοι: 23 32.4%
  • Γαλλικα- Γερμανικα

    Ψήφοι: 3 4.2%
  • Αγγλικα

    Ψήφοι: 4 5.6%

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
παιδια ποια μαθηματα φοβαστε για τον οποιοδηπωτε λογο στα τεστ τριμηνου β τι σας αγχωνει και πιστευεται οτι θα αποτυχεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evam

Νεοφερμένος

Η evam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αρχαια, Οδύσσεια, Ιστορία, Βιολογία.:(:(:(
Δν τα πάω καθόλου καλά σ'αυτά! ; :(:P:(
εσάς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ιστορια περισσοτερο... φοβαμαι τα θεματα που θα πεσουν και αν θα ξεχασω να γραψω κατι!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τι να φοβηθεί κανείς από τεστ Β' τριμήνου...άντε καμιά Φυσική, μην πέσουν τίποτε σπαζοκεφαλιές γιατί εκεί χάνεις βαθμούς από όπου δεν φαντάζεσαι.

Όλα τα άλλα πάνω-κάτω προυποθέτουν λίγο επανάληψη, καλή μνήμη και τρόπο σκέψης, και ευχέρεια στο γράψιμο. Δεν είναι τόσο δύσκολα πια, τι να πούνε και οι των Πανελλήνιων. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μαθηματικά.

Τα φιλολογικά δεν τα φοβούμαι, είναι το φόρτε μου.

Οι φυσικοχημείες θέλουν ανθρώπινη λογική και αδιάβαστος να πάω κάτι καταφέρνω (πήγα αδιάβαστος εντελώς Α' τρίμηνο και πήρα 17, το μεγαλύτερο της τάξης :p )

Τα μαθηματικά όμως απαιτούν προσόντα που δε διαθέτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Icy Ice

Νεοφερμένος

Η Ελεάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ δεν είμαι καλή στην ιστορία... Δεν μπορώ να τα συγκρατίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
εγώ αγχώνομαι στην ιστορία,τα θρησκευτικά κ τ αρχαία γτ πρέπει να θυμάμαι καταβατά απ έξω....:stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frogy

Νεοφερμένος

Η Frog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εμένα με αγχώνουν τα αρχαία και η ιστορία...είναι από τα δύσκολα μαθήματα και από αυτά που δεν μου αρέσουν...:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γκαμπριελα

Νεοφερμένος

Η γκαμπριελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω ευτυχως τα παω καλα σε ολα και δεν ανυσυχω για κανενα εξαλου εκεινη την ωρα ειναι μονο το αγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΕΦΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΕΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεχρόκαμπος (Καβάλα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ιστορια!!!!ειναι τ χειροτερο μαθημα,κατα τη γνωμη μου!ειναι απαραδεκτο να πεθαινουμε στο διαβασμα μαθαινοντας 80 σελιδες απ'εξω μονο για να γραψουμε ενα καλο βαθμο κ την επομενη χρονια να μη θυμομαστε τιποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Mόνο Αρχαία.
Δεν ξέρω να κλίνω το ειμί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
θρησκευτικα, ιστορια, γεωγραφια και γενικα οτι εχει απομνημονευση με τρομαζει λιγο. Και με την νεφυ διαφωνω. Αν προσέχεις η ιστορια ειναι αρκετα ευκολη οσο για τις εξετασεις ειναι ακομα πιο ευκολη. Περυσι μαντεψα αρκετα σωστα τα θεματα και πηρα χαλαρα ενα 19 χωρισ να κουραστω. Το θεμα ειναι να εχεις καλη καθηγητρια και να προσεχεις την παραδοση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
παντως ττρρομακρατουμαστε με την ιδεα του διαγωνισματος και στο τελος τα καταφερνουμε να πετυχουμε το καλυτερο μας

φοβηθηκα στην ιστορια 20
κειμενα 20 γλωσσα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τρομοκρατείσαι με ωριαίο διαγώνισμα?


Είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει με τέτοιους τύπους στις Πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Νύχια χεριών για μεσημεριανό. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ έτρεμα στα μαθηματικά. Τελικά 15 έγραψα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
η βιολογία και τα θρησκευτικά...:s:down::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Σε όλα αγχώνομαι.Ακόμα και στο Κ.Π.Α!:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
στην συνεχεια μπορειται να πειτε σε αυτα τα μαθηματα πως γραψατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top