Πληροφορική ΑΠΘ

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ε δεν νομίζω ρε συ να ανέβουν πολύ...πάντα θα υπάρχουν οι πρώτοι με πολύ καλό βαθμό.

Πάντως η φίλη μου για ΠΑΜΑΚ το βλέπει γιατί λέει είναι καλύτερο απο το ΑΠΘ και συγκεντρώνει "καλύτερα" και "ψαγμένα" παιδιά... τώρα τι να σας πω, δεν ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Πολυ ωραία,θεσπέσια :bye:
Κανενας αλλος με 19999 για πληροφορικη ΑΠΘ ή Εφαρμοσμένη στο ΠΑΜΑΚ?Θα γελάσουμε πολύ μου φαίνεται οταν θα βγουν τα αποτελέσματα.. :no1:
:jumpy:

:D:D19999 χεχε...Αν πάνε όλοι με 18+ σε αυτές τις σχολές,πόσο θα πάει η βάση;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τι ειναι το ΠΑΜΑΚ ρε παιδια για να μαθαινω και εγω...;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Πανεπηστιμιο Μακεδονιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
αυτό με το "ψαγμένα" δεν ισχύει

το μακεδονίας δε μου αρέσει γιατί έχουν και οικονομικά για τα οποία δε τρελένομαι ενώ στο ΑΕΙ Πληροφορικής έχει αυτό που θέλω άπειρα μαθηματικά + πολύ προγραμματισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες είδα σε αντιπαράθεση τα προγράμματα σπουδών των δύο αυτών τμημάτων (ΑΠΘ & παμακ) και αυτό που μπορώ να σας πω με βεβαιότητα είναι ότι η διαφορά τους στα μαθήματα περιορίζεται στο γεγονός ότι στο ΑΠΘ έχουν Φυσικες+Σήματα+μαθήματα που αφορούν Τηλεπικοινωνίες ενώ στο παμακ υπάρχουν μαθήματα Οικονομίας+Διοίκησης.
Κατά τα άλλα τα μαθήματα προγραμματισμού, τα βασικά της επιστήμης Η/Υ και τα μαθηματικά είναι σχεδόν ίδια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
και γω θελω πληροφ στ απθ αν εβγαλα μονο 15400 αλλα δικαιουμε μεταγγραφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albatross

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Θα ήθελα αν υπάρχει κάποιος φοιτητής από το φόρουμ (πρωτοετής κατά προτίμηση :D) εαν στο πρώτο εξάμηνο υπάρχουν υποχρεωτικά εργαστήρια για να μην έχω πρόβλημα με τη δουλειά...

Τα προγράμματα σε πόσο καιρό βγαίνουν (περίπου) μετά την έναρξη των μαθημάτων; Συνηθίζεται να είναι όλα πρωινά;

Ευχαριστώ!

[Υ.Γ. Ελπίζω να μην γίνει καμιά πατάτα και δεν περάσω εκεί τελικά...τι στο καλό, είμαι 1200 μόρια πάνω από την περσινή βάση!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Φίλε μου απο όσο γνωρίζω στο πρώτο εξάμηνο υπάρχει ενα υποχρεωτικό Μιάμισης ώρας κ ειναι βδομάδα παρα βδομάδα.Στο δεύτερο εξάμηνο προστίθεται άλλο ένα δύωρο.
Για το πρόγραμμα μην ανησυχείς,θα πάρεις απο την πρώτη μέρα,αλλα μεταβάλλεται συχνά ..

Τις πληροφορίες τις πήρα απο ένα φίλο.Δική μου εκτίμηση 99,9% είσαι μέσα,αλλα είναι παραπάνω απο προφανές νομίζω,αφου η σχολή είναι στο πίκ της βάσης των τελευταίων ετών..

Ίσως και να τα πούμε,καλη συνεχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albatross

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ok! Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
di puuutsiiiiii
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
καποια που να περασε στ σχολη??:'(
-----------------------------------------
καμια κοπελα βρε παιδια....???:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sstefoss

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
επιτελους τελος....
αντε να δουμε τι μας περιμενει απο εδω και περα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις ποτε αρχιζουν τα μαθηματα? οδηγο σπουδων σας εδωσαν?

ρε παιδια κανεις δν γνωριζει??:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Μμμ,τίποτα νέο γι'αυτή τη σχολή?
Πήγα πρόσφατα Θεσσαλονίκη και την ερωτεύτηκα.:D
Αλλά δε βρήκα κ πολλά πράγματα στο φόρουμ για τη σχολή...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_maria

Νεοφερμένος

Η maria_maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα, σκέφτομαι να δηλώσω ως πρώτη επιλογή το τμήμα πληροφορικής του απθ

ποια ειναι η γνώμη σας για αυτή την σχολή;
δώστε λίγη βοήθεια,γιατι δεν ξέρω τι να κάνω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasxerv

Νεοφερμένος

Ο kostasxerv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και εγώ ενδιαφέρομαι για αυτην την σχολη.μπορει καποιος αποφοιτος ή καποιος που γνωριζει καλα την σχολη αυτη να μας πληροφορησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SleepwalkerVA

Νεοφερμένος

Ο SleepwalkerVA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Προσθέστε και εμένα σ'αυτους που ενδιαφέρονται να μάθουν για τη σχολή.Είμαι ανάμεσα σε αυτή και την Επιστήμη Υπολογιστών του Ηρακλείου Κρήτης.Είμαι πελαγωμένος,όποιος μπορεί ας προσφέρει ένα χέρι βοηθείας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasxerv

Νεοφερμένος

Ο kostasxerv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και εγω σκεφτομαι να παω στο ΑΠΘ με 18006.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BIANCONERO

Νεοφερμένος

Ο Thodoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θα μαι και εγω εκει του χρονου...:D:):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top