Πληροφορική ΑΠΘ

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ω ναι,με έχει πιάσει ένα άγχος να το πω,δεν ξέρω πως να το πω και σκέφτομαι για το μέλλον...
Θα ήθελα λοιπόν όσοι γνωρίζουν,είτε διότι σπουδάζουν/σπούδασαν είτε διότι έχουν καποιον γνωστό-η στο τμήμα της Πληροφορικής στο Α.Π.Θ. να μου έλεγαν κάποιες πληροφορίες...
Βασικά θα ήθελα να μάθω,κυρίως, αν υπάρχουν πολλά υποχρεωτικά μαθήματα με την έννοια ότι αν απουσιάζεις παίρνεις απουσίες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ίσως αυτό σε βοηθήσει..https://www.csd.auth.gr/studies/

(δεν είμαι φοιτήτρια αυτού του τμήματος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χμ....το είχα βρει και εγώ αυτό..
Θέλω όμως να μάθω αν έχει πολλά μαθήματα που θέλουν παρακολούθηση,ειδάλλως παίρνεις απουσία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
[off]
Όσον αφορά την παρακολούθηση (κυρίως σε σχολή πληροφορικής) είναι must αλλιώς δεν περνάς εύκολα τα μαθήματα (και για βαθμό ούτε λόγος).
[/off]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
[off]
Όσον αφορά την παρακολούθηση (κυρίως σε σχολή πληροφορικής) είναι must αλλιώς δεν περνάς εύκολα τα μαθήματα (και για βαθμό ούτε λόγος).
[/off]
:s:(

ευχαριστώ πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Μονο για ΑΠΘ ενδιαφερεσαι η κ για τει πληροφορικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
για ΑΠΘ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

000090

Νεοφερμένος

Ο 000090 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
στα ΑΕΙ, αμα δεν πας εχει απουσιες και στην θεωρια. Οποτε αμα πας πρεπει να πηγαινεις.. κανονικα σε ολα.


Περα απο αυτο ακους ολους να λενε πχ τα θεωριτικα κ ιδιαιτερα επειδη τυχαινει να θελω και εγω να παω σε τετοιες σχολες. Χωρις θεωρια εισαι ενα τιποτα. Ιδικα στην πληροφορικη που πρωτα εχεις θεωρια πιανεις το κλιμα και τη σκεψει... και μετα ερχονται ολα τα αλλα το πως δουλευης και δημιουργης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sstefoss

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
βασικα και εγω σκεφτομαι για απθ πληροφορικη,απλα με προβληματιζει το γεγονος μηπως ειναι φουλ στην θεωρια...ειδα ποσες ωρες εργαστηριου εχει καθε εξαμηνο αλλα δεν εχω ιδεα αν ειναι αρκετες...:)...και σκρφτομουν μηπως ειναι καλυτερα σε τει επειδη εκει πιστευω ειναι πιο πρακτικα τα θεματα και ειναι αρκετα δυσκολο σαν τει..αν ειχα την δυνατοτητα να παω σε ενα απο τα δυο τι προτεινετε εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγω φιλε σπουδαζω στο τει αθηνας!Τα τει (παντα κατα την γνωμη μ) σε βαζει στην δουλεια λιγο καλυτερα απο τα αει.Απο οτι εχω συζητησει με καθηγητες πληροφορικης θεωρουν το τει κ το αει ισαξια η διαφορα ειναι μονο στο πτυχιο δν υπαρχει διαφορα στις γνωσεις!γενικα παντως να ξερεις οτι αυτα π θα μαθεις στο τει/αει π θα σ χρειαστουν στην δουλεια θα ειναι ελαχιστα,αποκτας γνωσεις πανω εκει π θα δουλεψεις η σχολη ειναι κυριως για να σ μαθει την επιστημη της πληροφορικης,η αποφαση ειναι δικια σ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Ρε παιδιά θέλει κανείς άλλος εδώ θεσσ;

Πόσα μόρια βγάλατε αυτοί που θέλετε να πάτε σε αυτή τη σχολή;

Εγώ έβγαλα 18.035, απλά για να ξέρω αν υπάρχει γενικά ενδιαφέρον για αυτό το τμήμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albatross

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Κι εγώ πιθανότατα! 18.337!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Η φίλη μου θέλει να πάει σε αυτό το τμήμα με 18600

Βέβαια αμφιταλαντεύεται και με το εφαρμοσμένης πληροφορικής... δεν ξέρει ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
17402...νομίζω την πιάνω βρε παιδιά, ΠΟΣΟ θα ανεβούν οι βάσεις?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Ποιές είναι οι εντυπώσεις σας για αυτή τη σχολή; Σπουδάζει κανείς σε αυτο το τμήμα;

Τα μαθήματα; Hardcore programming και έτσι; :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ποιές είναι οι εντυπώσεις σας για αυτή τη σχολή; Σπουδάζει κανείς σε αυτο το τμήμα;

Τα μαθήματα; Hardcore programming και έτσι; :jumpy:
Πάνω κάτω σε όλες τις σχολές πληροφορικής τα μαθήματα είναι ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
17402...νομίζω την πιάνω βρε παιδιά, ΠΟΣΟ θα ανεβούν οι βάσεις?:mad:
χαλαρά την πιάνεις, δε νομίζω να ανέβει πάνω από 300 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Η φίλη μου θέλει να πάει σε αυτό το τμήμα με 18600

Βέβαια αμφιταλαντεύεται και με το εφαρμοσμένης πληροφορικής... δεν ξέρει ακόμα

+1 ..και εγώ τα ίδια και δεν έχω αποφασίσει ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Κι εγώ σκέφτομαι να πάω σ'αυτήν, με μετεγγραφή όμως γιατί δεν την πιάνω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πολυ ωραία,θεσπέσια :bye:
Κανενας αλλος με 19999 για πληροφορικη ΑΠΘ ή Εφαρμοσμένη στο ΠΑΜΑΚ?Θα γελάσουμε πολύ μου φαίνεται οταν θα βγουν τα αποτελέσματα.. :no1:
:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top