Πεδία, κατευθύνσεις - επαγγέλματα & μαθήματα βαρύτητας

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Από όλες πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
με απώλεια μορίων όμως ή κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Παιδαγωγικα ειναι 1ο-2ο πεδιο αρα πας ΚΑΙ με τεχνολογικη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Χωρίς απώλεια.Τα παιδαγωγικά είναι και στο 2ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen292

Νεοφερμένος

Η elen292 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τεχνολογική, στη συνέχεια και ΤΕΙ Πληροφορικής σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη που μπορείς να διδάξεις χωρίς να χρειάζεται ΣΕΛΕΤΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eeni-Anna

Νεοφερμένος

Η Eleni-Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγώ νομίζω πως αυτό εξαρτάται σε τι εισαι καλή στα μαθηματικά,στη φυσική και στη χημεία αν τα καταφέρνεις σε αυτά πας τεχνολογική!!αν είσαι καλη και σου αρέσουν τα αρχαία και γενικά οτι αφορά τη θεωρητική πας εκεί!!αν εισαι καλή και στα 2 πας όπου θεωρείς εσύ η ίδια καλύτερο για τον εαυτό σου:):P Πάντως και εγώ παιδαγωγικά θέλω και θα παώ θεωρητική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D3xt3r_th3_Tr3ck

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
καλησπέρα, παιδιά. είμαι μαθητής της α'λυκείου και ενδιαφέρομαι να ακολουθήσω τον τομέα της νομικής. μήπως ξέρει κανένας ποια κατεύθυνσή πρέπει να ακολουθήσω......

ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
καλησπέρα, παιδιά. είμαι μαθητής της α'λυκείου και ενδιαφέρομαι να ακολουθήσω τον τομέα της νομικής. μήπως ξέρει κανένας ποια κατεύθυνσή πρέπει να ακολουθήσω......

ευχαριστώ.

Νομικη και βεβαια θεωρητικη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους!:):no1: Στον Πειραιά υπάρχει ΤΕΙ ή κάτι τέτοιο...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
νομίζω οτι σε όλες τις σχολές περνάς απο πάντου.αλλά ειναι καλύτερο να παιρνεις την κατευθυνση που παει κατευθειαν στοπεδιο που σε ενδιαφερει γιατι αλλιως χανεις μορια
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
καλυτερα απο θεωρητικη γιατι και οταν περασεις θα κανεις θεωρητικα μαθηματα οποτε ειναι καλυτερο να εισαι συνηθισμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Τα θετικά είναι περισσότερα,πίστεψέ με....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Εχω μια απορια κ παρακαλω οποιος ξερει ας μου τν λυσει...
Λοιπον,
εγω σκοπευω να διαλεξω τεχνολογικη κατευθυνση στν Β+Γ Λυκειου..
αλλα το θεμα ειναι οτι θελω να περασω παιδαγωγικα.....
θελω ν γινω νηπιαγωγος ή δασκαλα...
γινετε να παω με τεχνολογικη κατευθυνση;
Η πρεπει να διαλεξω θεωρητικη ;
:hmm:


και απο τις 2 πας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Τα θετικά είναι περισσότερα,πίστεψέ με....

Εχεις φρικαρει στο Παιδαγωγικο ή μου φαινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τα θετικά είναι περισσότερα,πίστεψέ με....

στο παιδαγωγικο αθηνας παντως απο θετικα μαθηματα εχουμε μονο μαθηματικα...ολα τα αλλα ειναι θεωρητικα.....!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εχεις φρικαρει στο Παιδαγωγικο ή μου φαινεται?

έχω φρικάρει δε λες τίποτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Και από τις τρεις κατευθύνσεις μπορείς να πας χωρίς καμία απώλεια μορίων. Δεν ισχύουν τα "από θεωρητική είναι καλύτερα" και τα άλλα. Για να το έχουν βάλει να είναι προσβάσιμο από όλες τις κατευθύνσεις κάτι θα ξέρουν. Όποια κατεύθυνση σου αρέσει να επιλέξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
έχω φρικάρει δε λες τίποτα!!

Και φιλολογια να 'σουν παλι πιστευω στην ιδια κατασταση θα βρισκοσουν καθως τα μαθηματα ειναι πολυ εισαγωγικα (με ο,τι αυτο συνεπαγεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

inessaki

Νεοφερμένος

Η inessaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:s εχω στο νου μου καποια επαγγελματα που θελω να ακολουθησω... ι διερμινεια και μεταφρασι ξενων γλωσσων ι φαρμακευτικη... ειναι τελειωσ ασχετα ξερω αλλα τι να κανω...??? κατι απο αυτα τα 2 θελω να περασω... ειμαι πολυ καλη στην θετικη κατευθυνσn την παλευω στα θεωριτικα αλλα δεν μπρω με τιποτα τα αρχαια και εχω πολλα κενα... και το προβλημα μου ειναι αν μπορω να περασω στη σχολη διερμηνειας η μεταφρασης απο την θετικη... ξερει κανενας...?? πλιζ βοηθηστε με...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Λοιπον, αυτα με τις διερμηνειες κλπ ειναι πρωτο πεδιο. Αρα πας απο θεωρητικη χωρις απωλεια μοριων, και απο θετικη πας αν επιλεξεις ως μαθημα επιλογης Ιστορια Γενικης Παιδειας. Με απωλεια μοριων ομως, που σημαινει οτι πρεπει να γραψεις πολυ καλα σε εκθεση και ιστορια και επισης καλα στα υπολοιπα της κατευθυνσης. Φαρμακευτικη μπαινεις απο θετικη χωρις απωλεια μοριων ο,τι μαθημα επιλογης και να παρεις.
Ο,τι απορια εχεις πες μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top