Πεδία, κατευθύνσεις - επαγγέλματα & μαθήματα βαρύτητας

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ιστορίας και ανθρωπολογίας που έχει η Μυτιλήνη απο ποια Κατευθυνση μπορώ να πάρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι σίγουρος, Θεωρητική.
Για σιγουριά όμως ψάξε σε ποιο πεδίο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ιστορίας και ανθρωπολογίας που έχει η Μυτιλήνη απο ποια Κατευθυνση μπορώ να πάρω;

Θεωρητική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Έχει σχέση με Ιστορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Κανείς δεν έχει πάει και στις 2 κατευθύνσεις,οπότε όλα αυτά είναι ατεκμηρίοτες γενικεύσεις.Η ΑΟΔΕ μια χαρά δύσκολο μάθημα είναι για όποιον δεν αρέσουν τα οικονομικά.
Κι εγώ ενδιαφέρομαι για πολυτεχνείο(ή έτσι νομίζω:P) αλλά είμαι θετική και δεν αισθάνομαι πως έχω να κάνω με δυσκολότερα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα, φέτος πάω τρίτη γυμνασίου και σκεύτομαι, επειδή μου αρέσει και όλας, όταν έρθει η στιγμή να ακολουθήσω ΜΜΕ. Και θέλω κάποιες πληροφορίες σχετικά με αυτό. Πχ, τι κατεύθυνση πρέπει να ακολουθήσω κτλπ.

Ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
θεωρητικη κατευθυνση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
ε για να στο λεει κατι θα ξερει :P

Θεωρητικη + ειδικό μάθημα ξένη γλώσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μπορεις να μπεις και απο θετικη-τεχνολογικη με επιλογης τηνν ιστορια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ειναι αρκετα πιο δυσκολο ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
E αμα δεν εχει κλιση σε μαθηματικα φυσικη και δεν εχει προσπαθησει καθολου τα αρχαια ειναι πιο ευκολο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά.:bye:
Ο αδερφός μου θέλει να γίνει καθηγητής πληροφορικής (εγώ δασκάλα Αγγλικών:):D:no1:) αλλά δεν ξέρει τί πρέπει να κάνει. Δηλαδή τι κατεύθυνση να ακολουθήσει στο Λύκειο (Β Γυμνασίου πάει) και τέτοια. Μπορείτε να μου πείτε αν ξέρετε;
Ελπίζω να το ανέφερα στο σωστό forum...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Από όλες τις κατευθύνσεις,αλλά κυρίως από τεχνολογική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Μπορεί από θετική και τεχνολογική (οποιουδήποτε κύκλου) χωρίς να υποστεί απώλεια μορίων. Η καλύτερη επιλογή είναι τεχνολογική κατεύθυνση: κύκλος πληροφορικής και υπηρεσιών. Αυτά ισχύουν για υποψηφίους ΓΕΛ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά.:bye:
Ο αδερφός μου θέλει να γίνει καθηγητής πληροφορικής (εγώ δασκάλα Αγγλικών:):D:no1:) αλλά δεν ξέρει τί πρέπει να κάνει. Δηλαδή τι κατεύθυνση να ακολουθήσει στο Λύκειο (Β Γυμνασίου πάει) και τέτοια. Μπορείτε να μου πείτε αν ξέρετε;
Ελπίζω να το ανέφερα στο σωστό forum...:xixi:

Τεχνολογική Κατεύθυνση κύκλου πληροφορικής και υπηρεσιών και μετά κάποιο ΑΕΙ με την ονομασία "Πληροφορική", ενδεικτικά του Καποδιστριακού ή της ΑΣΟΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Τεχνολογική Κατεύθυνση κύκλου πληροφορικής και υπηρεσιών και μετά κάποιο ΑΕΙ με την ονομασία "Πληροφορική", ενδεικτικά του Καποδιστριακού ή της ΑΣΟΕΕ.
..ή του ΑΠΘ ή του ΠΑΜΑΚ.Γενικά είναι κάμποσα και για καθηγητής είναι ότι πρέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex_i_<3_u

Νεοφερμένος

Η alex_i_<3_u αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια!
Εχω μια απορια κ παρακαλω οποιος ξερει ας μου τν λυσει...
Λοιπον,
εγω σκοπευω να διαλεξω τεχνολογικη κατευθυνση στν Β+Γ Λυκειου..
αλλα το θεμα ειναι οτι θελω να περασω παιδαγωγικα.....
θελω ν γινω νηπιαγωγος ή δασκαλα...
γινετε να παω με τεχνολογικη κατευθυνση;
Η πρεπει να διαλεξω θεωρητικη ;
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top