Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,563 μηνύματα.
Καλή επιτυχία! :group:
Στιγμιότυπο 2022-09-07, 4.44.03 μμ.png

Scandal, μια διορθωσούλα!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,571 μηνύματα.
Μπορώ να δηλώσω και αγγλικά αν θέλω; Έτσι, για πλάκα, έχω να γράψω 3 χρόνια.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,563 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,571 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,563 μηνύματα.
Τέλεια, θα το δηλώσω. Και λέει παίρνω σε όλα 10 και αγγλικά 20.
Εγώ καλύτερα τα πήγα στα άλλα από τα αγγλικά, 16,9 έγραψα :lol: πιάνει πολλές μονάδες η παραγωγή λόγου οπότε δεν πιάνεται και εύκολα το 20. Οι ασκήσεις που έχουν μοιάζουν με τη δομή του Cambridge.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Μπορώ να δηλώσω και αγγλικά αν θέλω; Έτσι, για πλάκα, έχω να γράψω 3 χρόνια.
Μπορείς, αλλά δε νομίζω ότι έχουμε κάποια σχολή στο πεδίο μας που να θέλει αγγλικά. Κάνω λάθος;

Σοκ πάντως, ποτέ δεν συνέβαινε αυτό.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,563 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,571 μηνύματα.
Aυτό γνωρίζουμε ότι δεν πρόκειται να συμβεί.
Όταν το δείτε θα το πιστέψετε :lol: (δεν το λέω για προσοχή απλά όντως τον τελευταίο καιρό είμαι τόσο χάλια ψυχολογικά που αν δεν το φτιάξω και συνεπώς το διάβασμα μου νομίζω θα υπάρξει θέμα)

Μπορείς, αλλά δε νομίζω ότι έχουμε κάποια σχολή στο πεδίο μας που να θέλει αγγλικά. Κάνω λάθος;

Σοκ πάντως, ποτέ δεν συνέβαινε αυτό.
Δεν γνωρίζω αλλά δεν θα δώσω αγγλικά για εισαγωγή σε σχολή. Απλά για να θυμηθώ τα παλιά. Δεν ήξερα αν μπορείς να δηλώσεις έτσι ή αν υπάρχουν προϋποθέσεις. Την πρώτη φορά που έδωσα φαντάσου τους είπα ειδικό μάθημα αγγλικά και δεν το πέρασε το σύστημα οπότε δεν έδωσα και με είχε πιάσει η θλίψη.



Οι ασκήσεις που έχουν μοιάζουν με τη δομή του Cambridge.
Oh wow. This will be fun.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

όσο ανεβάζεις ασκήσεις στο ischool 20 χαλαρά σε όλα ;)
Σε εσάς θα οφείλω όποιον καλό βαθμό και αν πάρω.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.
όσο ανεβάζεις ασκήσεις στο ischool 20 χαλαρά σε όλα ;)
Ασχετο, τελείως άσχετο όμως, χρόνια πολλά :happy:
Όταν το δείτε θα το πιστέψετε :lol: (δεν το λέω για προσοχή απλά όντως τον τελευταίο καιρό είμαι τόσο χάλια ψυχολογικά που αν δεν το φτιάξω και συνεπώς το διάβασμα μου νομίζω θα υπάρξει θέμα)
Θα υπάρξουν μέρες που θα τα βλέπεις όλα μαύρα,οι περισσότεροι που ξέρω έχουν περάσει τέτοιες φάσεις, το παν είναι να μην απελπίζεσαι. Με υπομονή και επιμονή όλα γίνονται.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,571 μηνύματα.
Ασχετο, τελείως άσχετο όμως, χρόνια πολλά :happy:
ΕΧΕΙΓΕΝΕΘΛΙΑΟCADE;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ @Cade σου εύχομαι τα καλύτερα!

Θα υπάρξουν μέρες που θα τα βλέπεις όλα μαύρα,οι περισσότεροι που ξέρω έχουν περάσει τέτοιες φάσεις, το παν είναι να μην απελπίζεσαι. Με υπομονή και επιμονή όλα γίνονται.
Pak μου σε εκτιμώ πολύ σαν άνθρωπο και σε ευχαριστώ για όλα. Οι φάσεις μου κρατάνε πολύ, και από την συγκεκριμένη που είμαι τώρα δεν ξέρω αν θα καταφέρω να βγω. Πάντως, είναι άσχετη με τις Πανελλήνιες, και αυτός ήταν από τους μεγαλύτερούς μου φόβους.
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Σε εσάς θα οφείλω όποιον καλό βαθμό και αν πάρω.
μη λες βλακείες...εμείς απλώς βοηθάμε, η πρόοδος σου καθορίζεται απ' τη προσπάθεια που καταβάλλεις εσύ και μόνο.
Ασχετο, τελείως άσχετο όμως, χρόνια πολλά :happy:
ΕΧΕΙΓΕΝΕΘΛΙΑΟCADE;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ @Cade σου εύχομαι τα καλύτερα!
ευχαριστώ πολύ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,563 μηνύματα.
Όταν το δείτε θα το πιστέψετε :lol: (δεν το λέω για προσοχή απλά όντως τον τελευταίο καιρό είμαι τόσο χάλια ψυχολογικά που αν δεν το φτιάξω και συνεπώς το διάβασμα μου νομίζω θα υπάρξει θέμα)
Joji σε παρακαλώ πολύ δε θέλω ηττοπάθειες! Ψυχολογικές μεταπτώσεις θα υπάρχουν και είναι φυσιολογικό να υπάρχουν σε πιεστικές περιόδους όπως αυτή (και γενικότερα), αυτό δε σημαίνει ότι θα σου εμποδίσει την επιτυχία. Οι περισσότεροι όταν δίνουμε Πανελλήνιες το βιώνουμε αυτό (εντάξει, ο καθένας λιγότερο ή περισσότερο, δεν ξέρω τη φύση των προβλημάτων σου) αλλά στο τέλος διαβάζουμε και γράφουμε! Μη σε πιάνει πανικός, θα πας πολύ καλά, είμαι σίγουρος και δεν στο λέω για να σου χρυσώσω το χάπι!

Update, τώρα διάβασα ότι είναι άσχετο με τις Πανελλήνιες. Συμβουλεύσου κάποιον ειδικό αν δεν το κάνεις ήδη, πάντως είναι πολλοί που έχουν ψυχολογικά προβλήματα και παρ' όλ' αυτά γράφουν μια χαρά! Γνωρίζω προσωπικά ουκ ολίγα παραδείγματα φίλων (και μη).

Oh wow. This will be fun.
Εγώ για καλό το είπα, είμαι υπέρμαχος του Cambridge :lol:

Σε εσάς θα οφείλω όποιον καλό βαθμό και αν πάρω.
Σε εμένα κυρίως, αν δεν σε βοηθούσα τόσο πολύ στη φυσική και στη χημεία να δω τι θα έκανες!!


Και φυσικά, @Cade , χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα και καλή σταδιοδρομία!
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από μενα σε έναν από τους γίγαντες του φετινού thread μαθηματικών της Γ @Cade. Να ξέρεις δε θα σε αφήσω έτσι, περιμένω κέρασμα άμα συναντηθούμε στη πολυτεχνειουπολη. Και είμαι επιλεκτικός, με λιγότερο από σοκολάτακι του πρέσβη δε τη βγάζω.
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,221 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,571 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Oml, @Cade, χρόνια πολλά και καλώς ήρθες στην ενηλικίωση! (it's gonna be a fuuun ride)
Σου εύχομαι να καταφέρεις όσους στόχους θέτεις και να είσαι ευτυχισμένος στη ζωή σου!!! :birthday:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top