Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιδιά, οι Πανελλήνιες δεν είναι παιδική χαρά! Να φανταστείτε, τις ημέρες που θα δίνετε, θα παρίσταται και ένας αστυνομικός στο σχολείο :hehe:
Τις τσάντες, τα προσωπικά σας αντικείμενα και οτιδήποτε άχρηστο έχετε πάνω σας θα τα παραδίδετε στην "Λυκειακή Επιτροπή" του σχολείου σας κατά την είσοδό σας. Το κινητό απαγορεύεται δια ροπάλου, ακόμη κι αν είναι κλειστό.

Προσωπικά, το κινητό μου δεν το έπαιρνα ποτέ στο σχολείο όταν έδινα πανελλήνιες. Τα μόνα πράγματα που είχα μαζί μου ήταν 3 στυλό, ένα ρολόι, την ταυτότητα και το δελτίο εξεταζομένου.

(Η δόλια η μάνα μου περίμενε να φτάσω στο σπίτι 2.5 ώρες περίπου μετά την εξέταση κάθε φορά, για να της πω πώς τα πήγα και πώς μου φάνηκαν τα θέματα, αφού δεν είχα κάποιο μέσο για να επικοινωνήσω. Το μεγαλύτερο άγχος το έζησε με τη βιολογία γενικής και την ιστορία κατεύθυνσης :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
(Η δόλια η μάνα μου περίμενε να φτάσω στο σπίτι 2.5 ώρες περίπου μετά την εξέταση κάθε φορά, για να της πω πώς τα πήγα και πώς μου φάνηκαν τα θέματα, αφού δεν είχα κάποιο μέσο για να επικοινωνήσω. Το μεγαλύτερο άγχος το έζησε με τη βιολογία γενικής και την ιστορία κατεύθυνσης :hehe:)

Όντως το έκανες αυτό; εγώ νομίζω πως κάθε φορά που θα γράφω δε θα συζητάω πώς έγραψα και θα κοιτάω απλά το επόμενο μάθημα, για να μην αγχώνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όντως το έκανες αυτό; εγώ νομίζω πως κάθε φορά που θα γράφω δε θα συζητάω πώς έγραψα και θα κοιτάω απλά το επόμενο μάθημα, για να μην αγχώνομαι.

Και καλά θα κάνεις. Πες στο στους γονείς σου αυτό πριν δώσεις για να μην έχεις τέτοια θέματα. Εξάλλου ότι έγραψες, έγραψες, δεν υπάρχει λόγος να το σκέφτεσαι εκείνη τη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όντως το έκανες αυτό; εγώ νομίζω πως κάθε φορά που θα γράφω δε θα συζητάω πώς έγραψα και θα κοιτάω απλά το επόμενο μάθημα, για να μην αγχώνομαι.
Ναι, ούτως ή άλλως ξέρεις πάνω κάτω πώς γράφεις. Αν έγραφα χάλια (πχ ιστορία κατεύθυνσης και λογοτεχνία), έλεγα ότι έγραφα χάλια :P Αν έγραφα τέλεια (Βιολογία και Αρχαία), έλεγα ότι έγραφα τέλεια. Αν έγραφα μέτρια (Έκθεση και Λατινικά) έλεγα ότι έγραφα μέτρια :P Και μάντεψε, έπεσα μέσα σε όλα :hehe:

Γενικά, να συμπληρώσω ότι το να μην έχετε μαζί σας το κινητό στις εξετάσεις σάς γλιτώνει από το τηλέφωνο της μάνας που θέλει να ρωτήσει "πώς τα πήγες αγόρι μου;" και τον φίλο σας που θέλει να σας πει "τελείωσες ρε μαλάκα; δεν θα πάμε για καφέ;" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ναι, ούτως ή άλλως ξέρεις πάνω κάτω πώς γράφεις. Αν έγραφα χάλια (πχ ιστορία κατεύθυνσης και λογοτεχνία), έλεγα ότι έγραφα χάλια :P Αν έγραφα τέλεια (Βιολογία και Αρχαία), έλεγα ότι έγραφα τέλεια. Αν έγραφα μέτρια (Έκθεση και Λατινικά) έλεγα ότι έγραφα μέτρια :P Και μάντεψε, έπεσα μέσα σε όλα :hehe:

Γενικά, να συμπληρώσω ότι το να μην έχετε μαζί σας το κινητό στις εξετάσεις σάς γλιτώνει από το τηλέφωνο της μάνας που θέλει να ρωτήσει "πώς τα πήγες αγόρι μου;" και τον φίλο σας που θέλει να σας πει "τελείωσες ρε μαλάκα; δεν θα πάμε για καφέ;" :hehe:

Πρεπει να εισαι και στο mood :P Πχ αν πας και πεις εγραψα χαλια και σου αρχισει την γκρινια επρεπε να διαβασεις περισσοτερο και το ηξερα και μπλα μπλα μπλα το πιθανοτερο να σου μειωσει την ψυχολογια.Εγω θα κατσω να το συζητησω αφου τελειωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ουτε εγω επαιρνα κινητο και προτεινω και σε εσας να μην το εχετε μαζι σας
Να εχετε 3-4 στυλο,μολυβακι,χαρακα,γομα,ρολοι,1 μπουκαλακι νερο,ταυτοτητα και καρτελακι
Επισης σκονακια και τετοια δεν παιζουν και προσπαθηστε να αποφυγετε τους πρηξες απ'εξω που νομιζουν οτι πανε για κρεμασμα και σε αγχωνουν:P
Μετα απο καθε εξεταση μην μπαινετε να βλεπετε λυσεις,δεν κερδιζετε κατι
Λεξεις κλειδια επιδοσης: καλα,ενταξει θα δειξει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρε παιδια εντος δεν ειναι και οι αποδειξεις με τα εμβαδα ολοκληρωματων πχ ολοκληρωμα απολυτου f η ολοκληρωμα αρνητικης συναρτησης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
ρε παιδια εντος δεν ειναι και οι αποδειξεις με τα εμβαδα ολοκληρωματων πχ ολοκληρωμα απολυτου f η ολοκληρωμα αρνητικης συναρτησης;

Δεν ξέρω αν εννοείς αυτά που έχω στο μυαλό μου αλλά Ναι θεωρητικά εντός είναι και οι αποδείξεις με τα σχήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι αυτο ακριβως εννοω γιατι ειδα απο πανω ατομα να λενε οτι οι μοναδικες αποδειξεις περι οληκλωραματω ειναι αυτη με τις αρχικες και η αλλη με το θεμελιωδες θεωρημα του ολοκληρωτικου λογισμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
ναι αυτο ακριβως εννοω γιατι ειδα απο πανω ατομα να λενε οτι οι μοναδικες αποδειξεις περι οληκλωραματω ειναι αυτη με τις αρχικες και η αλλη με το θεμελιωδες θεωρημα του ολοκληρωτικου λογισμου

Κανονικά όχι, ουσιαστικά όμως Ναι, δεν νομίζω να πέσει κάποια από αυτές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε αν πεσει ολοι μας που θεωρουμε οτι εχουμε σιγουρες 5 μοναδες θεωριας θα αναθεωρησουμε την ωρα των πανελληνινων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
παιδια θεωρια δε βαρανε τοσο,μετα απο το β αρχιζει η μπαλιτσα:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν νομιζω να εχουν πεσει ποτε οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλλος ενας λογος να πεσουν τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevibar

Νεοφερμένος

Η paraskevibar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Υποτίθεται οτι τα θεματα ειναι διαβαθμισμενης δυσκολιας, αν ξεκινησουμε απο αυτην την αποδειξη τοτε τα υπολοιπα τι θα ειναι? Συν οτι η θεωρια ανακυκλωνεται, παντα πεφτει κατι που εχει πεσει λιγα χρονια πριν, αν το πεταξουν φετος απο το πουθενα θα τους κραξουν ασχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Αλλος ενας λογος να πεσουν τωρα

Μπα αν ηταν να πεσουν θα επεφταν το 13 που υπηρχε λογος.Μετα απο τοσα χρονια τι σε κανει να πιστευεις οτι φετος θα τους πιασει "τρελα" να βαλουν κατι τετοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Υποτίθεται οτι τα θεματα ειναι διαβαθμισμενης δυσκολιας, αν ξεκινησουμε απο αυτην την αποδειξη τοτε τα υπολοιπα τι θα ειναι? Συν οτι η θεωρια ανακυκλωνεται, παντα πεφτει κατι που εχει πεσει λιγα χρονια πριν, αν το πεταξουν φετος απο το πουθενα θα τους κραξουν ασχημα.

Δεν νομιζω να τους νοιαζει ιδιαιτερα το κραξιμο,καθε χρονο τους κραζουν ετσι και αλλιως.Διαβαστε οσα πιο πολλα μπορειτε και οτι ειναι να γινει θα γινει.ΟΕΦΕ φετος τι αποδειξη επεσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν νομιζω να τους νοιαζει ιδιαιτερα το κραξιμο,καθε χρονο τους κραζουν ετσι και αλλιως.Διαβαστε οσα πιο πολλα μπορειτε και οτι ειναι να γινει θα γινει.ΟΕΦΕ φετος τι αποδειξη επεσε;

Οι συγκεκριμενες με τα εμαβαδα δεν προκειται να πεσουν.Στον οεφε β φαση (τον α δεν τον ελυσα) επεσε η αποδειξη της αρχικης συναρτησης ( G(x)=F(x)+c με F'(x)=f(x))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Οι συγκεκριμενες με τα εμαβαδα δεν προκειται να πεσουν.Στον οεφε β φαση (τον α δεν τον ελυσα) επεσε η αποδειξη της αρχικης συναρτησης ( G(x)=F(x)+c με F'(x)=f(x))
Δεν θα θεωρουσα απιθανο να πεσει αυτη πανελληνιες αλλωστε και περυσι το ιδιο εγινε και την πατησαν ουκ ολιγοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν θα θεωρουσα απιθανο να πεσει αυτη πανελληνιες αλλωστε και περυσι το ιδιο εγινε και την πατησαν ουκ ολιγοι

Εγω πιστευω θα πεσει το θεμελιωδες θεωρημα,γιατι εχει να πεσει πολυ καιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top