Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εγώ πολιτικά...Είν τα μόνα για τα οποία δεν είμαι σίγουρη. ..αν δω πολιτικά στα θεματα μπορεί να αρχίσω να κλαιω μεσα στην αιθουσα!
Θα γράψω μεν Αλλά θα εχω άλλη ψυχολογία απ το αν έγραφα Πρωταγόρα ή ηθικά ξέρω γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
εγω, διαβαζω κρητικο, δεν ξερω για σας

Μόνο εγώ έχω αφήσει την ιστορία για το άλλο σκ; πείτε μου ότι δεν είμαι μόνο εγώ κι ότι βγαίνει, καθησυχαστε με :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
το αλλο σκ χαλαρο περασματακι ορισμων μονο :P απο σημερα το απογευματακι λογικα που βγαινει το κρητικο κανα χαλαρο κυκλο εκθεσης, λιγο θεωρια και ισως 5-6 ερωτησεις εισαγωγης που δεν τις ξερω 100% για την πεμπτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εγώ βγάλει την Ιστορία άπειρες φορες...Για τ πολιτικά κ τις εισαγωγές αγχώνομαι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Για την έκθεση πως διαβάζετε/ θα διαβασετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ενα περασμα χαρακτηριστικα δοκιμιων, σημεια στιξης και καμια ασκηση μεσων πειθους/τροπων αναπτυξης κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
ενα περασμα χαρακτηριστικα δοκιμιων, σημεια στιξης και καμια ασκηση μεσων πειθους/τροπων αναπτυξης κλπ

Κομπλέ, κάνω ακριβως το ίδιο αλλα ανησύχησα γιατι όλοι δίνουν βάση στη θεματολογία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Πέρασμα .δλδ απλή ανάγνωση. Σε θεματικους κύκλους κ σχεδιαγράμματα και θεωρία!
Όλα αυτά μόνο την Τρίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Εγω ειχα κανει την προηγουμενη εβδομαδα επαναληψη την ιστορια και τωρα την εχω αφησει προς το παρον αλλα θα ξανακανω επαναληψη οσες περισσοτερες φορες μπορω.Οι πηγες πιανουν τους μισους βαθμους?Ξερει κανεις?
Φοβαμαι πολυ το καινουριο κεφαλαιο,με δυσκολεψε και δεν το ξερω τοσο καλα οσο τα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
50 πιανουν. ποιο ειναι το καινουριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Το πορτοκαλί ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cotton_Mather

Νεοφερμένος

Η Cotton_Mather αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν επιτρεπονται τα αντι-στρες μπαλακια στις πανελληνιες;

Εχω ψαξει γενικα για το απαγορευεται και για το τι επιτρεπεται, και δεν γινεται λογος για κατι που να απαγορευεται περα απο κινητα, σκονακια, σημειωσεις, κ.α. οποτε λογικα επιτρεπεται, ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Παιδιά Ποια ειναι η καθημερινότητά σας τώρα τις τελευταίες μερες?


κι εμένα μάλλον αυτή θα είναι η αντίδρασή μου όταν αντικρίσω τα θέματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Χαχαχαχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν επιτρεπονται τα αντι-στρες μπαλακια στις πανελληνιες;

Εχω ψαξει γενικα για το απαγορευεται και για το τι επιτρεπεται, και δεν γινεται λογος για κατι που να απαγορευεται περα απο κινητα, σκονακια, σημειωσεις, κ.α. οποτε λογικα επιτρεπεται, ετσι;

Το τι επιτρέπεται Κ τι όχι αλλάζει από χρόνια σε χρόνια και κυρίως διαφέρει ανά λυκειακη Επιτροπή (πέρα από αυτά που ορίζονται από το νόμο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Εννοω το κεφαλαιο με τη ναυτιλια και το εμποριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Το πορτοκαλι ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εννοω το κεφαλαιο με τη ναυτιλια και το εμποριο

Α, Μήπως εννοείς τους πίνακες; κι αυτοί Όταν τίθενται σαν πηγές, το ίδιο πιάνουν. Κάθε θέμα πιάνει 25/100. Αν βάλουν πίνακα λογικά θα βάλουν μόνο στο ένα θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Οχι ειπα οτι με δυσκολεψε το κεφαλαιο ''ελληνικη οικονομια κατα το 19ο αιωνα'' ολοκληρο.Τι εννοεις να βαλουν πινακες??!Σε αυτην την περιπτωση τι γραφεις στην απαντηση σου?τους αριθμους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Διάβασα ήδη λίγη θεωρία ( πειθώ, δοκίμιο, ρηματικά πρόσωπα, σημεία στίξης) και τώρα κάνω τους θεματικούς... Απλό διάβασμα τα βοηθητικά φυλλάδια.... Και κρατώ στο μυαλό μου από όλα αυτά, εκείνα που θεωρώ πως θα μπορέσω να αναπτύξω καλύτερα και πιο εύκολα αν χρειαστεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top