Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Μπορεί απλά να έχεις κουραστεί ... αν βλέπεις ότι παρά τις προσπάθειες σου δεν μπορείς να συγκεντρωθείς πήγαινε μια βόλτα πχ ή κάνε 1 μέρα διάλειμμα αν έχεις υπό έλεγχο την ύλη .. Παπαδιαμάντης θα θελα πάρα πολύ να είναι σος αλλά δυστυχώς δεν έχει ακουστεί και πολύ για φετος

Ας πουμε το πρωι ξυπναω 8 και διαβαζω 3 ωρες ενω παλια μπορει και 5 ... Παράλληλα, τα απογεύματα απο 10 ώρες διαβάζω 5-6 και έτσι εχω αρχίσει να ανησυχώ ... ακου και καποιους αλλους που λένε ότι κοιμούνται στις 3 και φρικάρω... εγω το πολύ μια κοιμάμαι.. ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αχχχ αυτός ο βαθμός δυσκολίας αμΆν ! Ένας <<μύθος>> ο οποίος υπερκυριαρχεί στις κοινότητες των μαθητών ιδίως της γ λυκείου κι των πανελλαδικώς διαγωνιζομένων . Η θεωρία είναι η εξής : 1)Διαβάζεις/είσαι προετοιμασμένος = γράφεις , 2) Δεν διαβάζεις/δεν προετοιμάστηκες = δεν γράφεις . Δεν είναι κάτι δύσκολο. Απλώς άμα πέσουν <<δύσκολα>> θέματα αντι να γραψεις λ.χ. 17.500 θα γράψεις 16.988..Απλά και λυτά !!! Καλή επιτυχία σε όλα τους συνδιαγωνιζομένους Υ.Γ. Αφήστε περί τεχνολογικών επιτευγμάτων και ανοίξτε κανένα βιβλίο , εκτός άμα είστε έτοιμοι !

Παίρνεις τίποτα ναρκωτικά; ή ψυχοφάρμακα για το άγχος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ρε παιδιά ηρεμήστε. :eek: Αποβάλετε το άγχος που έχετε, γεμίστε λίγο τις μπαταρίες του μυαλού σας και ξανά συνεχίστε με το διάβασμα. Τόσο καιρό διαβάζετε, μια χαρά θα τα πάτε. Με το που τελειώσουν οι πανελλήνιες σας βλέπω να κοιμάστε για καμιά βδομάδα συνεχόμενη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ας ερθει αυτη η αγια παρασκευη επιτελους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
10 ακομα...
Δευτερα-Κυριακη μια ευδομαδα εμεινε... Τι λεει το προγραμμα διαβασματος σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ας πουμε το πρωι ξυπναω 8 και διαβαζω 3 ωρες ενω παλια μπορει και 5 ... Παράλληλα, τα απογεύματα απο 10 ώρες διαβάζω 5-6 και έτσι εχω αρχίσει να ανησυχώ ... ακου και καποιους αλλους που λένε ότι κοιμούνται στις 3 και φρικάρω... εγω το πολύ μια κοιμάμαι.. ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ...

Τα βρίσκω υπερβολικά αυτά που μου λες ... ηρεμισε οι ώρες που διαβαζεις παραμένουν πολλές και είμαι σίγουρη πως για να διαβαζες τόσο θα έχεις βγάλει την ύλη λογικά οπότε don't worry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ας πουμε το πρωι ξυπναω 8 και διαβαζω 3 ωρες ενω παλια μπορει και 5 ... Παράλληλα, τα απογεύματα απο 10 ώρες διαβάζω 5-6 και έτσι εχω αρχίσει να ανησυχώ ... ακου και καποιους αλλους που λένε ότι κοιμούνται στις 3 και φρικάρω... εγω το πολύ μια κοιμάμαι.. ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ...

Δεν έχει σημασία η ποσότητα, αλλά η ποιότητα !
Ξεκούραση, ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ρε παιδιά νιωθω οτι διαβάζω λιγότερο απο οτι πριν 2 μήνες και δεν το θελω αλλα χαζεύω λες κ αρνείται ο οργανισμός μ!!! Ειναι δικαιολογημένο ή φταίω εγώ; Εχω κατααγχωθεί και με πονάει ενίοτε το στομάχι... Επίσης θεωρείτε σος τον παπαδιαμαντη;
Ήσουν καλά διαβασμένος όλη τη χρονιά? Αν ναι,no worries

Ας ερθει αυτη η αγια παρασκευη επιτελους!!!!

Ελα ντε πες τα




Πάντως και γω τελευταία διαβάζω πολύ λίγο δε μπορώ άλλο βαρεθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoThexristos

Νεοφερμένος

Ο LoThexristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παίρνεις τίποτα ναρκωτικά; ή ψυχοφάρμακα για το άγχος;

High όλη μέρα φίλε overdose από Δημοσθένη Ολυνθιακούς και το άγνωστο ...Όχι δε παίρνω τίποτα απλώς είμαι έτοιμος !!! Καλή σου επιτυχία NikosDim Υ.Γ. Διάβασμα είναι η δόση που ζητάς το περιβόητο όπιο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
High όλη μέρα φίλε overdose από Δημοσθένη Ολυνθιακούς και το άγνωστο ...Όχι δε παίρνω τίποτα απλώς είμαι έτοιμος !!! Καλή σου επιτυχία NikosDim Υ.Γ. Διάβασμα είναι η δόση που ζητάς το περιβόητο όπιο ...


Αυτό ασε να το αποδειξουν τα αποτελεσματα :) Καλη σου επιτυχία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδιά πολιτικά πιστεύετε είναι από τα πιθανά για φετος ?? Και αν ναι ,ποια ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παιδιά πολιτικά πιστεύετε είναι από τα πιθανά για φετος ?? Και αν ναι ,ποια ??

Οι τρεις εκ των τεσσάρων ενοτήτων από πρωτότυπο των Πολιτικών «κάηκαν» πριν δύο χρόνια. Η μοναδική που έχει μείνει είναι η 20ή που μπήκε τελευταία φορά το 2006. Έχει καλές πιθανότητες.
Υ.Γ.: Πάντως αν βάλουν και φέτος Ηθικά, παρόλο που δεν δίνω εξετάσεις εγώ, αλλά ο αδερφός μου, θα πηδήξω από το παράθυρο. Έχουν λυσσάξει με αυτά από τότε που πήγαινα σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Τι να πω παιδια,εγω μεχρι στιγμης δεν εχω αγχωθει σχεδον καθολου..
Τωρα αν ειναι καλο αυτο ή κακο δεν ξερω,αλλα σιγουρα το αγχος δεν θα με βοηθουσε τωρα..
Απο διαβασμα,οπως ειπανε και καποιοι παραπανω,οσο περναει ο καιρος (ή μαλλον περασε ο καιρος) ολο και λιγοτερο διαβασμα..Βαριεμαι να κατσω να ανοιξω βιβλιο..Ειδικα κατι βιολογιες γενικης,αοδε,εκθεση δεν παιζονται..
Τουλαχιστον μαθηματικα,φυσικη και αεππ,λυνεις κανα 2-3 ασκησεις,δεν καταλαβαινεις πως περναει το 2ωρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πολύ χαίρομαι που ο ΟΕΦΕ "έκαψε" την εισαγωγή στα οπερόνια. Μακάρι να έβαζε και κάτι απο γονιδιακή ρύθμιση ευκαριωτικών...Τέλος πάντων δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Λοιπον παιδια σε λίγες μέρες γράφουμε.
Ερώτηση:

Είμαστε έτοιμοι ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Όχι?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΧριστίνα

Νεοφερμένος

Η ΚΧριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα, θέλω να δώσω φέτος πανελλήνιες με το 10%,έπρεπε να είχα κάνει τα χαρτιά μου το Φεβρουάριο ? Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω? ( πανελλήνιες έδωσα το 2014)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Οι τρεις εκ των τεσσάρων ενοτήτων από πρωτότυπο των Πολιτικών «κάηκαν» πριν δύο χρόνια. Η μοναδική που έχει μείνει είναι η 20ή που μπήκε τελευταία φορά το 2006. Έχει καλές πιθανότητες.
Υ.Γ.: Πάντως αν βάλουν και φέτος Ηθικά, παρόλο που δεν δίνω εξετάσεις εγώ, αλλά ο αδερφός μου, θα πηδήξω από το παράθυρο. Έχουν λυσσάξει με αυτά από τότε που πήγαινα σχολείο.

Την 20η υποψιαζομαι κι εγω ( αν πεσει Αριστοτελης ) :/::/:
Στα ερμηνευτικα , τις αρχαιες προτασεις τις μαθαινετε; εγω τις κατανοουσα και τις μαθαινα αλλα μου ειναι αδυνατο να τις θυμαμαι ολες :/: .
Μπορει μια χρονια να πεσει Πρωταγορας;;;;;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos977

Νεοφερμένος

Ο manos977 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Χτυπηστε τα σίγουρα μαθηματα και εκει που τα πραματα ειναι πιο αυθαιρετα καντε οτι καλυτερο μπορειτε και να χετε εφικτους στοχους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Χτυπηστε τα σίγουρα μαθηματα και εκει που τα πραματα ειναι πιο αυθαιρετα καντε οτι καλυτερο μπορειτε και να χετε εφικτους στοχους!

Τι θα πει εφικτούς στόχους;Κατ' εμέ ότι αγαπάει ο καθένας να έχει ως στόχο. Αν κάτι σου αρέσει πολύ και προσπαθήσεις θα το πετύχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top