Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Βιολογία κατεύθυνσης γράφεται εύκολα το 20;Αν λύσω το μηχανικό κομμάτι με τις ασκήσεις σωστό,τα πράγματα περιπλέκονται στο 2ο θέμα και στην θεωρία;Εννοώ,τα θέλουν ακριβώς έτσι όπως είναι μέσα στο βιβλίο γιατί δεν το έχω πολύ με την παπαγαλία και φοβάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!τι κανετε? :-)
εγω ειμαι αρρωστη με φαρυγγυτιδα απο το Σαββατο αλλα παω κανονικα σχολειο για να μην ξόδεψω από τώρα τις απουσιες μου. Από ψυχολόγια πώς ειστε? Ανυπομόνώ να τελιώσει ολό αυτό,βαρεθηκα τη ρουτινα σχολειο-φρόντιστηριό-σπιτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Η εκθέση είναι τοοοοσο βαρετή. Δεν με βλέπω να διαβάζω κάνα θέμα, ό,τι είναι να γράψω θα το γράψω αδιάβαστη.
Τα λατινικά επίσης βαρετά γενικότερα όλη αυτή η κατάσταση. Τουλάχιστον ο ιανουάριος τελειώνει ακόμη 5 μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!τι κανετε? :-)
εγω ειμαι αρρωστη με φαρυγγυτιδα απο το Σαββατο αλλα παω κανονικα σχολειο για να μην ξόδεψω από τώρα τις απουσιες μου. Από ψυχολόγια πώς ειστε? Ανυπομόνώ να τελιώσει ολό αυτό,βαρεθηκα τη ρουτινα σχολειο-φρόντιστηριό-σπιτι.
Χάλια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Εμενα με κουραζουν τα μαθηματα γενικης στο σχολειο.Δεν μου προσφερουν τπτ σε αντιθεση με τν κατευθυνση που γινεται σωστο κ ποιοτικό μαθημα.. Κουραζομαι κ εχω χασει τ διαθεση για διαβασμα! Δν μπορω να σκεφτομαι το καλοκαιρι γιατι ειναι ακομα τοοοσο μακρια!!Μακαρι να περασει γρηγορα ολο αυτο.
Πραγματι οι Πανελληνιες ειναι ΑΘΛΙΕΣ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Παιδια εχουμε αρκετο καιρο ακομα
Μη χαλαρωσουμε στην πιο δυσκολη καμπη ωστε οι κοποι μας να φερουν αυτο που θελουμε
Πιστη και τιποτα αλλο
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Το 3ο θεμα οεφε εκει που εχει την συνθεση που ζηταει να δειχτεί οτι ειναι "1-1" πως αρχιναμε? Δεν την θελω λυμενη απλως να μου πειτε πως να αρχισω ευχαριστω εκ των προτερων

Εστω x1, x2 ανηκουν στο R
με g(x1)=g(x2)
g(g(x1))=g(g(x2))
και χρησιμοποιεις οτι η f ειναι γνησιως φθινουσα, αρα και 1-1 και οτι η h ειναι γνησιως αυξουσα, αρα και 1-1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εμενα γιατι οι 5 μηνες μου φαινονται τοσοοοοοοοοοο λιγοιιιιι?
και ενω θα επρεπε η ορεξη για διαβασμα να αυξανεται μπας και αλλαξω ταχυτητα πλεον,λιγο πιο εντατικα...εχω καταντησει να μην αντεχω ουτε την ιδεα του διαβασματος..αυτη η ρουτινα με εχει καταστρεψει! Η μονοτονια αυτη (και οχι των συναρτησεων)..τιποτα ενδιαφερον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Και εγω θυμάμαι Φλεβάρη Μαρτη ήμουν πτώμα, κυρίως ψυχολογικά απο την πίεση... Αλλα μετα θα δειτε οτι θα φορτσαρετε χωρίς να το καταλάβετε, όσο πλησιάζετε στο τέλος θα εχετε περισσότερη δύναμη, όσο παράδοξο και αν ακούγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Και εγω θυμάμαι Φλεβάρη Μαρτη ήμουν πτώμα, κυρίως ψυχολογικά απο την πίεση... Αλλα μετα θα δειτε οτι θα φορτσαρετε χωρίς να το καταλάβετε, όσο πλησιάζετε στο τέλος θα εχετε περισσότερη δύναμη, όσο παράδοξο και αν ακούγεται...
Ακριβώς..αυτο ειναι το θεμα δυστηχως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Βασικα για να τελιωσουμε με το σχολειο εμειναν 8 εβδομαδες μετα δεν θα εχουμε σχολειο και τα πραγματα θα ειναι ποιο χαλαρα!Και εγω κουραζομουν πριν τα χριστουγενα και για αυτο απλα δεν εκανα τιποτα τα χριστουγενα και πλεον οποτε βλεπω οτι δεν τραβαει λεω οκ παω εξω χαχα ωστοσο μετα μου ξανα ερχεται η ορεξη και ξανα διαβαζω τωρα κατα ποσο θα πετυχω την σχολη που θελω στο τελος θα δειξη.Αλλα στην τελικη υπαρχει και 2η φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
εμενα γιατι οι 5 μηνες μου φαινονται τοσοοοοοοοοοο λιγοιιιιι?
και ενω θα επρεπε η ορεξη για διαβασμα να αυξανεται μπας και αλλαξω ταχυτητα πλεον,λιγο πιο εντατικα...εχω καταντησει να μην αντεχω ουτε την ιδεα του διαβασματος..αυτη η ρουτινα με εχει καταστρεψει! Η μονοτονια αυτη (και οχι των συναρτησεων)..τιποτα ενδιαφερον!

Χωρίς να θέλω να σε αγχώσω, σε 4 μήνες ξεκινάτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Για νέο μας το λες;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να σε αγχώσω, σε 4 μήνες ξεκινάτε :P
Χαχαχαχαχα όχι δεν άγχωσες κανέναν έτσι πως το είπες. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εεεεεε χαλαρωστε! Το να ειστε αγχωμενοι και κουρασμενοι αυτη την περιοδο ειναι φυσιολογικοτατο! Και στην τελικη δεν θα ερθει και η καταστροφη του κοσμου αν καθισετε μια μερα στο σπιτι σας για να κοιμηθειτε και να ξεκουραστειτε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Υπάρχει χρόνος για διάβασμα ρε παιδιά μέχρι το τέλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Υπάρχει χρόνος για διάβασμα ρε παιδιά μέχρι το τέλος;
Υπάρχει. Κάνε ότι καλύτερο μπορείς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
βρε παιδια μηπως ξερει κανενας αν θα ισχυσουν οι ελευθερες μεταγραφες και φετος;;

Κάτσε να βγει κυβέρνηση και θα το μάθουμε αυτό :P
Αν και πιστεύω μετά το φετινό μπάχαλο,δύσκολα θα έχουμε τέτοιου είδους μεταγραφές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top