Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Eχω χασει τη μπαλα με τα μαθηματικα. Με τη δε φυσικη με το που μπηκα στερεο, μια απο τα ιδια! Farewell maths and physics!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Παιδια αυριο εχετε φροντηστηριο?

Εμάς μας είπαν σήμερα πως τελικά δεν θα έχουμε. Μάλιστα, ήταν να κάνουμε αναπλήρωση, αλλά ακυρώθηκε και αυτό επειδή υπάρχει πρόστημο (νομίζω από τον Όμιλο Φροντιστηρίων) για όσους κάνουν μάθημα. Έτσι μας είπαν τουλάχιστον. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εμάς μας είπαν σήμερα πως τελικά δεν θα έχουμε. Μάλιστα, ήταν να κάνουμε αναπλήρωση, αλλά ακυρώθηκε και αυτό επειδή υπάρχει πρόστημο (νομίζω από τον Όμιλο Φροντιστηρίων) για όσους κάνουν μάθημα. Έτσι μας είπαν τουλάχιστον. :confused:
Μήπως θα πάτε και για εκκλησιασμό με το φροντιστήριο;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Μήπως θα πάτε και για εκκλησιασμό με το φροντιστήριο;




Με το σχολείο πάντως θα πάμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Μήπως θα πάτε και για εκκλησιασμό με το φροντιστήριο;



Χαχα, δεν νομίζω ότι τίθεται θρησκευτικό θέμα εδώ, μάλλον πιο πολύ θέμα τήρησης των κανόνων τίθεται. Έχει ξαναγίνει στο παρελθόν και με άλλες αμφιλεγόμενες γιορτές (π.χ. 17 Νοέμβρη).
Όσο για τον εκκλησιασμό, τον γλιτώνω και με το σχολείο γιατί θα κάνουμε Μαθηματικά Κατεύθυνσης 9.30-10.30. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μήπως θα πάτε και για εκκλησιασμό με το φροντιστήριο;



μαλλον δεν εχουμε γιατι το απαγορευει το υπουργειο
εμας τελευταια στιγμη μας το παν
μπορουσαμε να κανουμε αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Εμεις στο γυμνασιο πηγαιναμε εκκλησια και μας απειλουσαν οτι οποιος δεν παει θα παρει απουσιες.Στο λυκειο των τριων ιεραρχων ουτε πατουσαμε στο σχολειο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς κάποιο καλό βοήθημα για τις Αρχές Οικονομικής Θεωρίας;; Ευχαριστώ
Ένα πολύ καλό βοήθημα, το οποίο μου είχε προτείνει η καθηγήτρια στο σχολείο είναι των 5 συγγραφέων του Σαββάλα(Γιαλέρης, Λαζάνης, Τέντες κλπ) που είναι ένας τόμος. Έχει πολλές ασκήσεις, σύνοψη της θεωρίας, έξτρα σχόλια και κριτήρια αξιολόγησης σε κάθε κεφάλαιο. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημενη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ένα πολύ καλό βοήθημα, το οποίο μου είχε προτείνει η καθηγήτρια στο σχολείο είναι των 5 συγγραφέων του Σαββάλα(Γιαλέρης, Λαζάνης, Τέντες κλπ) που είναι ένας τόμος. Έχει πολλές ασκήσεις, σύνοψη της θεωρίας, έξτρα σχόλια και κριτήρια αξιολόγησης σε κάθε κεφάλαιο. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημενη.

Σε ευχαριστώ πολύ!!! :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Έχει να μου προτείνει κανένα θεωρητικόπουλο κάποιο καλό βοήθημα στα Αρχαία και τη Λογοτεχνία; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Έχει να μου προτείνει κανένα θεωρητικόπουλο κάποιο καλό βοήθημα στα Αρχαία και τη Λογοτεχνία; :)
λογοτεχνία έχω μεταίχμιο είναι πολύ καλό αλλά είναι δυο τόμοι ένας για ποίηση και ένας για κείμενα αρχαία αν εννοείς γνωστό δεν ξέρω έχω από μια φίλη μου του μπαχαράκη αλλά δεν με έχει ξετρελάνει κιόλας με καλύπτουν οι σημειώσεις από το φροντιστήριο και φυσικά από το study4exams :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Έχει να μου προτείνει κανένα θεωρητικόπουλο κάποιο καλό βοήθημα στα Αρχαία και τη Λογοτεχνία; :)

Καλησπέρα. Λογοτεχνία έχω ακούσει για Μεταίχμιο αλλά δε το έχω πάρει.
Αρχαία είναι καλά Εμμανουηλίδη. Είναι 3 τόμοι βέβαια, αλλά έχουν καλά σχόλια, μετάφραση και λεξιλογικά.
Καλό Διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Στο Γνωστό χρειάζομαι για τον Αριστοτέλη, για τον Πλάτωνα νομίζω οι σημειώσεις που έχω είναι αρκετές.
Μου έχουν προτείνει Ηθικά-Πολιτικά και Λογοτεχνία της Ελληνοεκδοτικής, επίσης, τους δύο τόμους για Λογοτεχνία από Μεταίχμιο και Ηθικά-Πολιτικά από Μεταίχμιο , αλλά και από Ελληνικά Γράμματα. Από αυτά τί λέτε να διαλέξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι, αν κάποιος απο εμεάς του 97 θέλει να δώσει πάλι του χρόνου, και έχει αλλάξει η ύλη ή το σύστημα τι θα γίνει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Θα δωσει με το παλιο συστημα λογικα.Αφηνουν παραταση για ενα-δυο χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Θα δωσει με το παλιο συστημα λογικα.Αφηνουν παραταση για ενα-δυο χρονια.

σίγουρα?? ή παίζει να το αλλάξει και αυτό ο τσίπρας??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Μπα ετσι γινεται συνηθως.Εξαλλου θα ειναι αδικο για την γενια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
και κάτι τελευταίο, αν δεν πάει κάπιος να δώσει καθόλου φέτος θα μπορεί του χρόνου να δώσει με το παλιό σύστημα ή θα πρέπει να δώσει με το καινούριο επειδή δεν έδωσε την προηγούμενη χρονια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Γτ σκεφτεσαι να μην δωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top