Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ερώτηση σχετικά με το φοιτητικό επίδομα.
Στο συνολικό εισόδημα του υποψήφιου λαμβάνεται υπόψη μόνο των γονιών ή και των αδερφών του ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ ετοίμασα τα πράγματα για το σχεδιο... Σαν να πηγαίνω στον πόλεμο, ακόμα και κατσαβιδι θα πάρω μαζί μου. Ηδη αισθάνομαι πως θα μου φύγει ένα μεγάλο βάρος... Καλα, κανένας άλλος απο εδω μέσα δεν δίνει, να πούμε τον πόνο μας; :P

Αυτο με τα αποκομματα που θα φτάσουν στο σχολειο την Κυριακή ειναι σίγουρο; Γιατι αν ειναι, δεν βλέπω τον λόγο να καθυστερήσουν πολυ οι βαθμοί. Πιστεύω 1η, άντε 2 Ιουλίου να τους εχουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Αυτό με τα αποκόμματα το διάβασα σε μερικά άρθρα στο Internet. Κατά πόσο ισχύει άγνωστο... Όσον αφορά το σχέδιο, έχω μια φίλη που δίνει και κάνει 6ωρα κάθε μέρα, την λυπάται η ψυχή μου :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Βασια καλη σου επιτυχια! Μια χαρα θα τα πας! Μην αγχωνεσαι! Και μετα ξεκιναει και επισημα το καλοκαιρι και για εσενα!Break a leg! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
καλημεραα...πλησιαζουν οι μερεςς:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudubuza

Νεοφερμένος

Ο dubudubuza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ ετοίμασα τα πράγματα για το σχεδιο... Σαν να πηγαίνω στον πόλεμο, ακόμα και κατσαβιδι θα πάρω μαζί μου. Ηδη αισθάνομαι πως θα μου φύγει ένα μεγάλο βάρος... Καλα, κανένας άλλος απο εδω μέσα δεν δίνει, να πούμε τον πόνο μας; :P

Δίνω εγώ ξανά μετά από δυο χρόνια. Χανζαπλάστ πήρες? Μπορεί να κοπείς με το ξυραφάκι και να πλημμυρίσει η κάτοψη με αίμα. Αμέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δίνω εγώ ξανά μετά από δυο χρόνια. Χανζαπλάστ πήρες? Μπορεί να κοπείς με το ξυραφάκι και να πλημμυρίσει η κάτοψη με αίμα. Αμέ. :P

Αν σου πω οτι το έπαθα την προηγούμενη εβδομάδα; :P Ναι, πήρα! Και πένσα μην κολλήσει το πενάκι στον διαβητη και σπίρτα γιατι σε μια κοπέλα έφυγε η βίδα που κρατούσε το σκοινί και μετα το στερέωσε με σπίρτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Αν σου πω οτι το έπαθα την προηγούμενη εβδομάδα; :P Ναι, πήρα! Και πένσα μην κολλήσει το πενάκι στον διαβητη και σπίρτα γιατι σε μια κοπέλα έφυγε η βίδα που κρατούσε το σκοινί και μετα το στερέωσε με σπίρτο...

Κατσαβιδι πήρα . Τα άλλα:worry: δεν ξέρω αν χρειάζονται.Μόνο διπλά πενάκια πήρα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Έδωσε κανείς αθλήματα για ΤΕΦΑΑ να μου πει τι παίζει;;;; Είναι αυστηροί; Σου λένε περίπου τι επίδοση έκανες ή ούτε καν; Δίνω την Τρίτη και την Τετάρτη και έχω πολύ άγχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Έδωσε κανείς αθλήματα για ΤΕΦΑΑ να μου πει τι παίζει;;;; Είναι αυστηροί; Σου λένε περίπου τι επίδοση έκανες ή ούτε καν; Δίνω την Τρίτη και την Τετάρτη και έχω πολύ άγχος!!!

και εγω δίνω αλλά δεν έχω ιδέα:P
Καλη επιτυχία!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ερώτηση σχετικά με το φοιτητικό επίδομα.
Στο συνολικό εισόδημα του υποψήφιου λαμβάνεται υπόψη μόνο των γονιών ή και των αδερφών του ;

Κάποιος που να γνωρίζει δεν υπάρχει ; Είναι ανάγκη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Κάποιος που να γνωρίζει δεν υπάρχει ; Είναι ανάγκη !

Δεν το γνωρίζω αλλά θεωρώ σχεδόν αυτονόητο ότι το εισόδημα των (ενηλίκων προφανώς) αδερφών του δε λαμβάνεται υπόψιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δεν το γνωρίζω αλλά θεωρώ σχεδόν αυτονόητο ότι το εισόδημα των (ενηλίκων προφανώς) αδερφών του δε λαμβάνεται υπόψιν.

Και εγώ αυτό πιστεύω αλλά κάτι είδα στα κριτήρια και με μπέρδεψε λίγο.
Είναι χαζό να λαμβάνεται υπόψη αφού και εκείνοι με την σειρά τους έχουν οικογένεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
κανενα νεο για τα αποτελεσματα;;;

πηγα σημερα σχολειο για να παρω βαθμους και μου οτι θα βγουν μαλλον την τριτηη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα1996

Νεοφερμένος

Η Ελενα1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
κανενα νεο για τα αποτελεσματα;;;

πηγα σημερα σχολειο για να παρω βαθμους και μου οτι θα βγουν μαλλον την τριτηη:(



λένε πως θα βγούν ή την τρίτη ή την τετάρτη το αργότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
λένε πως θα βγούν ή την τρίτη ή την τετάρτη το αργότερο.

αν φτασουν τα αποκομματα των τετραδιων στα σχολεια την κυριακη, δεν βλεπω το λογο να μην ανακοινωθουν τη δευτερα..
τι να πωω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
αν φτασουν τα αποκομματα των τετραδιων στα σχολεια την κυριακη, δεν βλεπω το λογο να μην ανακοινωθουν τη δευτερα..
τι να πωω..

Ειναι αλλα δυο ειδικά μαθήματα τη Δευτέρα και μάλιστα απόγευμα, δεν γίνεται να τα βγάλουν τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ειναι αλλα δυο ειδικά μαθήματα τη Δευτέρα και μάλιστα απόγευμα, δεν γίνεται να τα βγάλουν τότε.

αα δεν το ηξερα αυτο...τοτε θα βγουν λογικα την τριτη

btw πως πηγες με το σχεδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αυριο δίνω, σημερα ήρθα Θεσσαλονίκη! δεν έχω άγχος τόσο για το πώς θα "γραψω", πιο πολυ άγχος έχω να φτάσω στην ωρα μου στο σχολειο, μην έχω ξεχάσει τίποτα, μην έχω πρόβλημα με τα πενακια κλπ :P
Ναι, δεν ειναι σωστό να βγουν οι βαθμοί τη Δευτέρα όταν αλλα παιδιά δίνουν, γιατι θα τους επηρεάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Αυριο δίνω, σημερα ήρθα Θεσσαλονίκη! δεν έχω άγχος τόσο για το πώς θα "γραψω", πιο πολυ άγχος έχω να φτάσω στην ωρα μου στο σχολειο, μην έχω ξεχάσει τίποτα, μην έχω πρόβλημα με τα πενακια κλπ :P
Ναι, δεν ειναι σωστό να βγουν οι βαθμοί τη Δευτέρα όταν αλλα παιδιά δίνουν, γιατι θα τους επηρεάσει.
Το κολπο ειναι να εχεις ενα στραβοκατσάβιδο μαζι σου,παρε και ενα πυροσβεστηρα καλου κακου.


Οχι,σοβαρα τωρα,τι τα θελετε ολα αυτα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top