Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Αυτό κανονίζεται από το σχολείο. Εμείς ζητήσαμε να μας βάλουν δύο μαθήματα ανά μέρα, κάθε μέρα, να τελειώσουμε σε μια βδομάδα. Ίσως να μας κάνουν τη χάρη.

Τώρα που είπαμε για ενδοσχολικές, ποιο μάθημα "φοβάστε" περισσότερο? Εγώ την Ιστορία. Σε μια φάση πριν τα Χριστούγεννα είχα πάρει το βιβλίο και μαζί με άλλα δύο παιδιά διπλώναμε στη μέση τις σελίδες. Κάναμε την Ιστορικό να φρίξει. Το δε βιβλίο, διπλασιάστηκε σε πάχος και πλέον δε διαβάζεται.:whistle:
Σιγά μην φοβηθώ και τις ενδοσχολικές :P Θα διαβάσω λίγο,θα γράψω ό,τι θυμάμαι, θα κάνω και κανένα σκονάκι, οπότε μια χαρά. Στο σχολείο μας οι καθηγητές κάνουν τα στραβά μάτια,εκτός από μια συγκεκριμένη :whistle: Ελπίζω να μην την έχουμε επιτηρήτρια στα αρχαία, γιατί αλλιώς δεν πρόκειται να γράψω μετάφραση. Α, και στη βιολογία! Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι το πλασμώδιο προκαλεί την ελεονοσία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Σιγά μην φοβηθώ και τις ενδοσχολικές :P Θα διαβάσω λίγο,θα γράψω ό,τι θυμάμαι, θα κάνω και κανένα σκονάκι, οπότε μια χαρά. Στο σχολείο μας οι καθηγητές κάνουν τα στραβά μάτια,εκτός από μια συγκεκριμένη :whistle: Ελπίζω να μην την έχουμε επιτηρήτρια στα αρχαία, γιατί αλλιώς δεν πρόκειται να γράψω μετάφραση. Α, και στη βιολογία! Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι το πλασμόδιο προκαλεί την ελεονοσία :P

ειναι τοσο ελεεινη αυτη η ελονοσια?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Καλααά, από τέτοια... Εγώ κάνω την προσευχή μου κάθε πρωί, να συνεχίσει ο φανταστικός (για διάβασμα) δροσερός καιρός, ώστε να μη χρειαστεί για κανένα λόγο να ανοίξω το παράθυρο και γίνω Ηρώδης. Έχω ένα τερατάκι στον από κάτω όροφο, που βγαίνει στο μπαλκόνι και ουρλιάζει. Χωρίς λόγο. Χωρίς να κλαίει. Απλά ουρλιάζει. Κάθε πρωί. Όλο το πρωί.
Κατά τα άλλα, το κατάστημα διαθέτει όλες τις κλασικές επιτυχίες: συναγερμοί αυτοκινήτων, μηχανάκια με κομμένη εξάτμιση, οδηγοί τσιρίζουν στο κινητό, πεζοί τσιρίζουν στο κινητό (κοντοστέκονται κιόλας), καψούρηδες με λαϊκά τέρμα στα ηχεία ξημερώματα, γκαζιάρηδες ραλίστες, παιδάκια φωνάζουν, μωρά κλαίνε, σκυλιά αλυχτάνε, καμπάνες χτυπάνε (κάθε τέταρτο!), παλιατζήδες, πλανόδιοι πουλάνε από σαλονάκια μπαμπού μέχρι ψάρια. Κανείς όμως από αυτούς, ΚΑΝΕΙΣ δεν αγγίζει καν τα ντεσιμπέλ του @#$%παιδου.:rant:
Αυτά δεν είναι τίποτα.Σε μένα σήμερα πέρασαν τεσσερις φορές και φώναζαν με την ντουντούκα για συγκεντρώσεις υποψήφιων δημοτικών συμβούλων στην πλατεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παδιά έχει κανείς τις απαντήσεις του ΟΕΦΕ στα θέματα μαθηματικά κατεύθυνσης 2014;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VieQui

Νεοφερμένος

Η VieQui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια!! Θα τρελαθω! Έχω βαρεθεί να καταριεμαι το Υπουργείο Παιδείας που δεν βλέπουν τι ηλίθιος σύστημα έχουν δημιουργήσει!! Αλλα το χειρότερο ειναι το άγχος ότι δεν θα περάσω κ θα τραβάω τα ίδια του χρόνου-γιατι ενω απ την 3η γυμνασίου ήμουν άριστη τωρα μ'επιασε η επανάσταση κ δεν διαβάζω! Ααχ σε λίγες μέρες δίνουμε κ δεν προλαβαίνω να τα βγάλω! Κ αντί να ξεσκιζομαι, με το ζόρι διαβάζω 6 ωρες! Κ όλα αυτα για να μη θυμάμαι τίποτα σε 2 μήνες. Αααααγκχχχ!! Ο οργανισμος μου αρνείται να το ανεχθεί :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τόσο εύκολο το έχετε εσείς το 6ωρο;; Εγώ αν διαβαζω 6 ώρες είμαι πολύ ευχαριστημένη. Σιγά μην χτυπήσω κ δεκαωρο τώρα στα πίσω πίσω. :Ρ

Παιδια!! Θα τρελαθω! Έχω βαρεθεί να καταριεμαι το Υπουργείο Παιδείας που δεν βλέπουν τι ηλίθιος σύστημα έχουν δημιουργήσει!! Αλλα το χειρότερο ειναι το άγχος ότι δεν θα περάσω κ θα τραβάω τα ίδια του χρόνου-γιατι ενω απ την 3ήμερο γυμνασίου ήμουν άριστη τωρα μ'επιασε η επανάσταση κ δεν διαβάζω! Ααχ σε λίγες μέρες δίνουμε κ δεν προλαβαίνω να τα βγάλω! Κ αντί να ξεσκιζομαι, με το ζόρι διαβάζω 6 ωρες! Κ όλα αυτα για να μη θυμάμαι τίποτα σε 2 μήνες. Αααααγκχχχ!! Ο οργανισμος μου αρνείται να το ανεχθεί :'(

Μην αγχώνεσαι κ μην τα παρατήσεις εντελώς. Μια χαρα θα τα πας ;) . Ηθικόν ακμαιοτατον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalina

Νεοφερμένος

Η natalina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ΟΕΦΕ χημεία πώς ήταν τα θέματα ??

ΟΕΦΕ χημεία πώς ήταν τα θέματα ??

Αυτά δεν είναι τίποτα.Σε μένα σήμερα πέρασαν τεσσερις φορές και φώναζαν με την ντουντούκα για συγκεντρώσεις υποψήφιων δημοτικών συμβούλων στην πλατεία.
Σας κατανοώ απόλυτα , εγώ έπρεπε να τσακωθώ και με το γείτονα για να διαβάσω :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι στα μαθηματικά κατ; Αν γνωρίζω ότι ο γ.τ. ενός μιγαδικού w είναι η παραβολή x^2+2y=0 τότε για να βρω τον γ.τ. Του συζυγή θα πω ότι: Οι συζυγείς είναι συμμετρικοί ως προς τον χχ´. Οπότε βάζω στην εξίσωση όπου y το -y και βρίσκω ότι ο συζυγής κινείται στην παραβολή x^2=2y ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Fuck you τραπεζα της ελλαδος.
Ποτε δε σε συμπαθησαα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μακράν το χειρότερο μάθημα στο πρώτο κεφάλαιο.
Το έγραψα για να το μάθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Μακάρι να περάσουμε όλα τα παιδιά..Όλοι το αξίζουμε, άλλος πιο πολύ, άλλος πιο λίγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalina

Νεοφερμένος

Η natalina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι στα μαθηματικά κατ; Αν γνωρίζω ότι ο γ.τ. ενός μιγαδικού w είναι η παραβολή x^2+2y=0 τότε για να βρω τον γ.τ. Του συζυγή θα πω ότι: Οι συζυγείς είναι συμμετρικοί ως προς τον χχ´. Οπότε βάζω στην εξίσωση όπου y το -y και βρίσκω ότι ο συζυγής κινείται στην παραβολή x^2=2y ;
Ακριβώς !

ξέρει κανένας θετικός πώς ήταν τα θέματα οεφε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meletis96

Νεοφερμένος

Ο meletis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Όποιος/α ενδιαφέρεται για επαναληπτικά θέματα στα μαθηματικά κατεύθυνσης μπορεί να δει εδώ: https://www.hms.gr/node/839 είναι απο την μαθηματική εταιρεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodora26

Νεοφερμένος

Η theodora26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εχει κανεις θεματα οεφε χημεια-βιοχημεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Παιδια!! Θα τρελαθω! Έχω βαρεθεί να καταριεμαι το Υπουργείο Παιδείας που δεν βλέπουν τι ηλίθιος σύστημα έχουν δημιουργήσει!! Αλλα το χειρότερο ειναι το άγχος ότι δεν θα περάσω κ θα τραβάω τα ίδια του χρόνου-γιατι ενω απ την 3η γυμνασίου ήμουν άριστη τωρα μ'επιασε η επανάσταση κ δεν διαβάζω! Ααχ σε λίγες μέρες δίνουμε κ δεν προλαβαίνω να τα βγάλω! Κ αντί να ξεσκιζομαι, με το ζόρι διαβάζω 6 ωρες! Κ όλα αυτα για να μη θυμάμαι τίποτα σε 2 μήνες. Αααααγκχχχ!! Ο οργανισμος μου αρνείται να το ανεχθεί :'(

χαλαρωσε...μην αγχεσαι...το βασικοτερο απο 'δω και περα ειναι η καλη ψυχολογια;)

και βασικα ερχεται καλοκαιρι...συναρπασου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
εχει κανεις θεματα οεφε χημεια-βιοχημεια??
Λίγο δύσκολο να τα βρεις. Είναι λίγα τα παιδιά που παίρνουν αυτόν τον κύκλο Τεχνολογικής και δεν έχω δει κανέναν φετινό εδώ στο forum...:/:

....Και ο μήνας έχει 13! Τρίτη και 13!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Παιδια!! Θα τρελαθω! Έχω βαρεθεί να καταριεμαι το Υπουργείο Παιδείας που δεν βλέπουν τι ηλίθιος σύστημα έχουν δημιουργήσει!! Αλλα το χειρότερο ειναι το άγχος ότι δεν θα περάσω κ θα τραβάω τα ίδια του χρόνου-γιατι ενω απ την 3η γυμνασίου ήμουν άριστη τωρα μ'επιασε η επανάσταση κ δεν διαβάζω! Ααχ σε λίγες μέρες δίνουμε κ δεν προλαβαίνω να τα βγάλω! Κ αντί να ξεσκιζομαι, με το ζόρι διαβάζω 6 ωρες! Κ όλα αυτα για να μη θυμάμαι τίποτα σε 2 μήνες. Αααααγκχχχ!! Ο οργανισμος μου αρνείται να το ανεχθεί :'(

εγω αντιθετα δεν εχω αγχος κι αυτο ειναι που με αγxωνει περισσοτερο :P με επιασε κατι σαν φοβος μολις μπηκε ο Μαϊος και μετα μου εφυγε :p χαλαρωσεεε ολα καλα θα πανε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω ημουν αρκετα χαλαρος μεχρι τωρα αλλα τωρα που κοντευουμε με επιασε ενα αγχος να τελειοποιησω τις θεωριες, κυριως στις βιολογιες, δεν ειναι να χανεις τσαμπα βαθμους. Ελα και κοντευει το καλοκαιρι, σε 28 μερες τελειωνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ξερω οτι σας τα εχω πριξει με το ΑΟΔΕ, αλλα πραγματικα ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ! Μακαρι να ημουν απο αυτους που χαιρονται με το ΑΟΔΕ γιατι ειναι ενα ευκολο 20...αλλα ειναι κατι σαν την επανασταση που λεει η VieQui...ωρες ωρες δεν ανεχομαι να γεμιζω το κεφαλι μου με ολο αυτο το αχυρο που λεγεται αοδε!!!!!! Δεν αντεχω!!!! Και ακομα να μπω στο τριτο κεφαλαιο...αραγε θα προλαβω..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ekate7

Νεοφερμένος

Ο ekate7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ξερω οτι σας τα εχω πριξει με το ΑΟΔΕ, αλλα πραγματικα ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ! Μακαρι να ημουν απο αυτους που χαιρονται με το ΑΟΔΕ γιατι ειναι ενα ευκολο 20...αλλα ειναι κατι σαν την επανασταση που λεει η VieQui...ωρες ωρες δεν ανεχομαι να γεμιζω το κεφαλι μου με ολο αυτο το αχυρο που λεγεται αοδε!!!!!! Δεν αντεχω!!!! Και ακομα να μπω στο τριτο κεφαλαιο...αραγε θα προλαβω..?

Συμπασχω!να προσπαθω να διαβασω σημερα και να μου κανοτν παρεα τα τρυπανια και τα κομπρεσερ απο το απεναντι σπιτι που το φτιαχνουν εδω και ενα χρονο..μη σου τυχει!γαμ@λμ@νη επικοινωνια δεν παλεβεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top