Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Στέλλα Μπ.

Νεοφερμένος

Η Στέλλα Μπουρίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Οι κωδικοί δίδονται μετά τις Πανελλήνιες!
Όσο για τα βιβλία της Γενικής, κι εγώ πρέπει να τα βρω κάποια στιγμή.
Είναι σκόρπια στο σχολείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VickyLedger

Νεοφερμένος

Η VickyLedger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ξυπναω 8 μιση γιατι με καλει η βιολογια ...συγκεντρωνομαι, λεω "πουτ @@κια αντισωματα ηρθε η ωρα σας"
και μολις παω να ξεκινησω το τελετουργικο ερχεται και κατασκηνωνει επι ωρες ενας τυπος κατω απο το σπιτι μου φωναζοντας "καλες πατατες...μελι κρομυδια"

what am I supposed to feel???!!:mad:

τραγελαφικες καταστασεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kslabros

Νεοφερμένος

Ο kslabros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κάποιος παρακαλώ πολύ να μου πει τι έπεσε θεωρία ΑΟΘ στον ΟΕΦΕ????Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VickyLedger

Νεοφερμένος

Η VickyLedger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μια χαρά σας βρίσκω. ;)
Εγώ θα πάω σίγουρα Αθήνα . Και Κω που είναι φαντάρος ο αδερφός μου. :D
Με τις φίλες μου σκεφτόμαστε Λευκάδα ή Ζάκυνθο αν πάμε Ιόνιο.


Με τι ψυχολογια να διαβάσω τωρα;:Ρ πετάει το μυαλό μου
Παρακολουθώντας τα σxόλια αυτού του topic από την αρxή της δημιουργίας του,οφείλω να πω ότι ένιωσα απόλυτη ταύτιση με κάθε παρατήρηση,παράπονο ή συναίσθημα που εξέφραζες και μάλιστα τη συγκεκριμένη στιγμή που το έβλεπα,σαν οι μεταβολές της διάθεσής μου να συμβάδιζαν με τις δικές σου!Αν και δεν έβρισκα την ευκαιρία να το περιγράψω αυτό ως απάντηση σε κάθε σxόλιό σου που με έβρισκε απόλυτα σύμφωνη,θα ήθελα να σε ευxαριστήσω τώρα γιατί με το να νιώθω πως υπάρxει έστω και ένα άτομο του φύλου και της κατεύθυνσής μου με σxεδόν ίδιες διακυμάνσεις και αντιδράσεις,πήρα και παίρνω κουράγιο για τη συνέxεια! Σου εύxομαι καλή επιτυxία και να περάσεις άνετα στη σxολή της πρώτης σου προτίμησης,όπως και σε κάθε παιδί με στόxο που είναι μέρος αυτής της υπέροxης διαδικτυακής παρέας!Σας ευxαριστώ όλους που μου κρατήσατε συντροφιά όλον αυτόν τον καιρό με τα αστεία,τις ανησυxίες και φυσικά τα όνειρά σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
ξυπναω 8 μιση γιατι με καλει η βιολογια ...συγκεντρωνομαι, λεω "πουτ @@κια αντισωματα ηρθε η ωρα σας"
και μολις παω να ξεκινησω το τελετουργικο ερχεται και κατασκηνωνει επι ωρες ενας τυπος κατω απο το σπιτι μου φωναζοντας "καλες πατατες...μελι κρομυδια"

what am I supposed to feel???!!:mad:

τραγελαφικες καταστασεις!!!
Καλααά, από τέτοια... Εγώ κάνω την προσευχή μου κάθε πρωί, να συνεχίσει ο φανταστικός (για διάβασμα) δροσερός καιρός, ώστε να μη χρειαστεί για κανένα λόγο να ανοίξω το παράθυρο και γίνω Ηρώδης. Έχω ένα τερατάκι στον από κάτω όροφο, που βγαίνει στο μπαλκόνι και ουρλιάζει. Χωρίς λόγο. Χωρίς να κλαίει. Απλά ουρλιάζει. Κάθε πρωί. Όλο το πρωί.
Κατά τα άλλα, το κατάστημα διαθέτει όλες τις κλασικές επιτυχίες: συναγερμοί αυτοκινήτων, μηχανάκια με κομμένη εξάτμιση, οδηγοί τσιρίζουν στο κινητό, πεζοί τσιρίζουν στο κινητό (κοντοστέκονται κιόλας), καψούρηδες με λαϊκά τέρμα στα ηχεία ξημερώματα, γκαζιάρηδες ραλίστες, παιδάκια φωνάζουν, μωρά κλαίνε, σκυλιά αλυχτάνε, καμπάνες χτυπάνε (κάθε τέταρτο!), παλιατζήδες, πλανόδιοι πουλάνε από σαλονάκια μπαμπού μέχρι ψάρια. Κανείς όμως από αυτούς, ΚΑΝΕΙΣ δεν αγγίζει καν τα ντεσιμπέλ του @#$%παιδου.:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ekate7

Νεοφερμένος

Ο ekate7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ξυπναω 8 μιση γιατι με καλει η βιολογια ...συγκεντρωνομαι, λεω "πουτ @@κια αντισωματα ηρθε η ωρα σας"
και μολις παω να ξεκινησω το τελετουργικο ερχεται και κατασκηνωνει επι ωρες ενας τυπος κατω απο το σπιτι μου φωναζοντας "καλες πατατες...μελι κρομυδια"

what am I supposed to feel???!!:mad:

τραγελαφικες καταστασεις!!!

Χαλαρο trollαρισμα....!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Aris-000

Νεοφερμένος

Ο -Aris-000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αυτόν τον παράξενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Καλααά, από τέτοια... Εγώ κάνω την προσευχή μου κάθε πρωί, να συνεχίσει ο φανταστικός (για διάβασμα) δροσερός καιρός, ώστε να μη χρειαστεί για κανένα λόγο να ανοίξω το παράθυρο και γίνω Ηρώδης. Έχω ένα τερατάκι στον από κάτω όροφο, που βγαίνει στο μπαλκόνι και ουρλιάζει. Χωρίς λόγο. Χωρίς να κλαίει. Απλά ουρλιάζει. Κάθε πρωί. Όλο το πρωί.
Κατά τα άλλα, το κατάστημα διαθέτει όλες τις κλασικές επιτυχίες: συναγερμοί αυτοκινήτων, μηχανάκια με κομμένη εξάτμιση, οδηγοί τσιρίζουν στο κινητό, πεζοί τσιρίζουν στο κινητό (κοντοστέκονται κιόλας), καψούρηδες με λαϊκά τέρμα στα ηχεία ξημερώματα, γκαζιάρηδες ραλίστες, παιδάκια φωνάζουν, μωρά κλαίνε, σκυλιά αλυχτάνε, καμπάνες χτυπάνε (κάθε τέταρτο!), παλιατζήδες, πλανόδιοι πουλάνε από σαλονάκια μπαμπού μέχρι ψάρια. Κανείς όμως από αυτούς, ΚΑΝΕΙΣ δεν αγγίζει καν τα ντεσιμπέλ του @#$%παιδου.:rant:

χαχαχ...same here..χθες περνουσε ενας αλλος πληγωμενος τυπος (θα τον ειχε παρατησει η γυναικα του) και φωναζε "δεν ταιριαζετεεε σου λεωω....θα τον βρω και θα του κατεβασω το σωβρακο" (ειπε κι αλλα ομορφα λογακια αλλα τα κοβει η λογοκρισια)

αντε βγαλε ακρη με την τρελα του κοσμου:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Θεούλη μου, σε παρακαλώ να γράψω καλά στις πανελλήνιες κι εγώ δεν θα ξανατσακωθώ με καθηγητή από το σχολείο..:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros2014

Νεοφερμένος

Ο alexandros2014 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
https://www.inetfreaks.gr/panelladikes/ Παμέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παρακολουθώντας τα σxόλια αυτού του topic από την αρxή της δημιουργίας του,οφείλω να πω ότι ένιωσα απόλυτη ταύτιση με κάθε παρατήρηση,παράπονο ή συναίσθημα που εξέφραζες και μάλιστα τη συγκεκριμένη στιγμή που το έβλεπα,σαν οι μεταβολές της διάθεσής μου να συμβάδιζαν με τις δικές σου!Αν και δεν έβρισκα την ευκαιρία να το περιγράψω αυτό ως απάντηση σε κάθε σxόλιό σου που με έβρισκε απόλυτα σύμφωνη,θα ήθελα να σε ευxαριστήσω τώρα γιατί με το να νιώθω πως υπάρxει έστω και ένα άτομο του φύλου και της κατεύθυνσής μου με σxεδόν ίδιες διακυμάνσεις και αντιδράσεις,πήρα και παίρνω κουράγιο για τη συνέxεια! Σου εύxομαι καλή επιτυxία και να περάσεις άνετα στη σxολή της πρώτης σου προτίμησης,όπως και σε κάθε παιδί με στόxο που είναι μέρος αυτής της υπέροxης διαδικτυακής παρέας!Σας ευxαριστώ όλους που μου κρατήσατε συντροφιά όλον αυτόν τον καιρό με τα αστεία,τις ανησυxίες και φυσικά τα όνειρά σας!

Παρακαλώ αν και δεν εκανα τίποτα. Πραγματικά φέτος ήμουν ο,τι να 'ναι.
Και εγώ σου εύχομαι να περάσεις στην πρώτη σου επιλογή και να πάνε τα πράγματα όπως θέλεις. :)


Άκυρο: Στην Έκθεση στη θεωρία εσείς έχετε μάθει πειθώ στον πολιτικό λόγο και στη διαφήμιση;
Ούτε στο σχολείο ούτε στο φρο τα έχουμε κάνει και ανησυχώ. Αν τα διαβάσω μόνη μου μαθαίνονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Παρακαλώ αν και δεν εκανα τίποτα. Πραγματικά φέτος ήμουν ο,τι να 'ναι.
Και εγώ σου εύχομαι να περάσεις στην πρώτη σου επιλογή και να πάνε τα πράγματα όπως θέλεις. :)


Άκυρο: Στην Έκθεση στη θεωρία εσείς έχετε μάθει πειθώ στον πολιτικό λόγο και στη διαφήμιση;
Ούτε στο σχολείο ούτε στο φρο τα έχουμε κάνει και ανησυχώ. Αν τα διαβάσω μόνη μου μαθαίνονται;

Ναι, τα έχουμε κάνει στο φροντιστήριο. Διάβασε τα μονη σου, δεν είναι τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
χαχαχ...same here..χθες περνουσε ενας αλλος πληγωμενος τυπος (θα τον ειχε παρατησει η γυναικα του) και φωναζε "δεν ταιριαζετεεε σου λεωω....θα τον βρω και θα του κατεβασω το σωβρακο" (ειπε κι αλλα ομορφα λογακια αλλα τα κοβει η λογοκρισια)

αντε βγαλε ακρη με την τρελα του κοσμου:confused:
Κι από τέτοιους έχουμε. Απ' όλα έχουμε, διαλέχτε κυρία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Ξέρετε ποτε θα τελειώσουν οι ενδοσχολικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ξέρετε ποτε θα τελειώσουν οι ενδοσχολικές;
Αυτό κανονίζεται από το σχολείο. Εμείς ζητήσαμε να μας βάλουν δύο μαθήματα ανά μέρα, κάθε μέρα, να τελειώσουμε σε μια βδομάδα. Ίσως να μας κάνουν τη χάρη.

Τώρα που είπαμε για ενδοσχολικές, ποιο μάθημα "φοβάστε" περισσότερο? Εγώ την Ιστορία. Σε μια φάση πριν τα Χριστούγεννα είχα πάρει το βιβλίο και μαζί με άλλα δύο παιδιά διπλώναμε στη μέση τις σελίδες. Κάναμε την Ιστορικό να φρίξει. Το δε βιβλίο, διπλασιάστηκε σε πάχος και πλέον δε διαβάζεται.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ από γενικής φοβάμαι κοινωνιολογία για τον απλούστατο λόγο οτι μας έχει βάλει το μισό βιβλίο . Κανένα σκονάκι θα με σώσει.
Μαθηματικά θα κάνω ό,τι μπορώ για να γράψω γύρω στο 15. Μας έχει δώσει ΣΟΣ. Από ασκήσεις πιστεύω θα πιάσω γιατί είπε δε θα βάλει δύσκολα.
Φυσική μας έχει δώσει τα θέματα μαζι με τις λύσεις :D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Δίνεις τεράστια ψυχική δύναμη σε όλους αυτούς που πρόκειται να γράψουν πανελλήνιες του χρονου και ετοιμάζονται σιγά σιγά για την καλοκαιρινή τους προετιμασεία :D
Ναι οντως,ολοι οι 97’ που κοιταμε αυτο το θέμα τώρα είμαστε κάπως ετσι :beating: :beating: :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kslabros

Νεοφερμένος

Ο kslabros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κάποιος παρακαλώ πολύ να μου πει τι έπεσε ΑΟΘ στον ΟΕΦΕ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top